>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Boks - typy z analizami

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak rozlicza bet365 remis jak nie mozna go grac w podstawowej ofercie na zwyciezce walki... ? chodzi mi ze jest dwudrogowo w bet365 ale jak sie wejdzie w walke juz to byla opcja na remis ale dodatkowa ?
edit : dobra juz wiem, zwroty na szczescie..
a wie ktos moze jaki rezultat miala walka larsena z williamsem ?
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Ryzyk fizyk za małą stawkę.
Helenius - Chisora 2 4,5 ⛔ wał i tyle. Helenius to ciota....
Od walki z Furym gdzie ewidentnie Dereck olał przygotowania i po wniesieniu na wage 118 kg doznał druzgocącej porażki widać że angol wziął się ostro do roboty, schódł, stoczył walke na przetarcie i przyjął wyzwanie walki o pasek EBU. Dzisiaaj ważąc ponad 8 kilo mniej wyjdzie do ringu z Heleniusem, prostym technicznie ale dysponującym mocnym uderzeniem i świetnymi warunkami fizycznymi finem. Szczerze mówiąc to mnie nigdy nie przekonywał ani jeden ani drugi. Angol swój największy do tej pory test przegrał ale usprawiedliwiać go można olaniem treningów. Fin do tej pory wygrywał z samymi dziadami wysyłając ich na emerytury oraz z Liachovicem porządnie go rozbijając, patrząc jednak na przebieg tej walki to miał z nim dość spore problemy kiedy białorusinowi odawało dostać się do półdystansu. Do czasu przerwania walki to nawet Peter radził sobie z nim dobrze.
Jak na moje kurs 4,5 na angola jest wystarczający aby zaryzykować, na ważeniu i na wcześniejszych konferencjach Chisora był niezwykle pewny siebie. Widać w nim agresje i gotowość do walki, głód zwycięstwa. Cz7y tak będzie ? nie wiem ale ja się chyba skusze i zagram.
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
łałałiła kolejny wałeczek.Helenius na pkt? chyba oglądałem inną walke. brawo Sauderland. Chisora świetnie się pokazał. szkoda chłopa.
może na Murraya? Rios podobno srogo zbijał wagę głodując od paru dni. tylko ja nic nie wiem na temat tego boksera...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ech ten boks jakiś dziwny. Kurs 1,18 wszyscy pisali ze pewniak ze będzie KO itp a tu całą walkę Anglik lepszy. Fin nic nie pokazał, a taki zdecydowany faworyt jak by Nadal grał z Kubotem;O
ale na szczescie weszło, ale będę już unikał grania w boksie takich kursów.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ech ten boks jakiś dziwny. Kurs 1,18 wszyscy pisali ze pewniak ze będzie KO itp a tu całą walkę Anglik lepszy. Fin nic nie pokazał, a taki zdecydowany faworyt jak by Nadal grał z Kubotem;O ale na szczescie weszło, ale będę już unikał grania w boksie takich kursów.
2,60 na heleniusa w bet365 po 11 rundzie ;). warto
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Wałek jak ich mało było w tym roku. Szkoda angola, był dużo lepszy, można było nawet punktować 116:112 no ale nie Sauerland zrobił swoje. Żal... sorka że nie uwzględniłem tego w swojej analizie...
 
B 0

baboon

Użytkownik
Jedno słowo - Sauerland.
Co do porównania Chisora - Helenius, to wątpię, żeby Murzyn był normalnie na tyle lepszym od Fina. Robert rozbił wcześniej Lachowicza i Petera, którzy swoje pięć minut mają za sobą, ale jeszcze nie są zardzewiałymi emerytami. Myślę, że Helenius kompletnie zlekceważył rywala i olał przygotowania do tej walki spodziewając się, że Chisora zaprezentuje się niewiele lepiej niż z Fury&#39;m. A tu niespodzianka. Rewanż musi być!
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Helenius to drewniak, nawet jeżeli zlekceważył przygotowania (w co wątpie) to w takim stylu jak walczył ostatnio Chisora wygrywa z finem 9 na 10 walk.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Gennady Golovkin - Lajuan Simon under 8,5 rund 1.72 (bet365)
Walka o mistrzowskie pasy WBA regular, którego posiadaczem jest Golovkin (21-0, 18 KO) i wakujący IBO w wadze średniej. Bezwzględnym faworytem tej walki jest niedoceniany 29 letni Kazach, absolutny top wagi średniej. Jego rywal 32 letni Amerykanin (23-3-2, 12 KO) nikogo ciekawego nie pokonał, przegrywał za to ze średniakami Abrahamem i Sylvestrem (tak, zdaje sobie sprawę, że piszę o byłych mistrzach światach, ale takie jest moje zdanie o poziomie tych pięściarzy) oraz bardzo przeciętnym Mirandą. Jedynym pytaniem odnośnie tej walki jest czy Golovkin wygra przed czasem. Simon co prawda przegrywał tylko na punkty, ale też nie mierzył się z tak dobrym pięściarzem jak Kazach. Myślę, że Golovkin nie będzie miał problemów w rozmontowaniem obrony rywala, a że jego ciosy swoje ważą to Simon szybko je odczuje. Jeśli nie przez klasyczny nokaut, to widząc bezradnego Amerykanina walkę może przerwać sędzia, tak jak to miało miejsce podczas ostatniej walki Golovkin z dużo lepszym od Simona, Kassimem Oumą, który też nie zwykł przegrywać przed czasem. Co jeszcze? Walka odbywa się w Dusseldorfie, co powinno podziałać mobilizująco na Kazacha, który będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed ewentualną walką z Felixem Sturmem. Simon ostatnią walkę stoczył 3 grudnia ubiegłego roku, może być więc nieco zardzewiały. Under 8,5 tj, że nie dojdzie do 9 rundy w gwoli ścisłości. Transmisja od 21:15 na http://www.bild.de.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Gennady Golovkin - Lajuan Simon under 8,5 rund 1.72 (bet365)✅
Walka o mistrzowskie pasy WBA regular, którego posiadaczem jest Golovkin (21-0, 18 KO) i wakujący IBO w wadze średniej. Bezwzględnym faworytem tej walki jest niedoceniany 29 letni Kazach, absolutny top wagi średniej. Jego rywal 32 letni Amerykanin (23-3-2, 12 KO) nikogo ciekawego nie pokonał, przegrywał za to ze średniakami Abrahamem i Sylvestrem (tak, zdaje sobie sprawę, że piszę o byłych mistrzach światach, ale takie jest moje zdanie o poziomie tych pięściarzy) oraz bardzo przeciętnym Mirandą. Jedynym pytaniem odnośnie tej walki jest czy Golovkin wygra przed czasem. Simon co prawda przegrywał tylko na punkty, ale też nie mierzył się z tak dobrym pięściarzem jak Kazach. Myślę, że Golovkin nie będzie miał problemów w rozmontowaniem obrony rywala, a że jego ciosy swoje ważą to Simon szybko je odczuje. Jeśli nie przez klasyczny nokaut, to widząc bezradnego Amerykanina walkę może przerwać sędzia, tak jak to miało miejsce podczas ostatniej walki Golovkin z dużo lepszym od Simona, Kassimem Oumą, który też nie zwykł przegrywać przed czasem. Co jeszcze? Walka odbywa się w Dusseldorfie, co powinno podziałać mobilizująco na Kazacha, który będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed ewentualną walką z Felixem Sturmem. Simon ostatnią walkę stoczył 3 grudnia ubiegłego roku, może być więc nieco zardzewiały. Under 8,5 tj, że nie dojdzie do 9 rundy w gwoli ścisłości. Transmisja od 21:15 na www.bild.de.
Golovkin KO 1 runda. Moje dotychczasowe bokserskie typy:
Kell Brook - Lovemore Ndou ✅
Władimir Klitschko - David Haye ✅⛔✅⛔
Dereck Chisora - Tyson Fury ✅
Mariusz Wach - Kevin McBride ✅
Daniel Geale - Eromosele Albert ✅✅
Tomasz Adamek - Vitali Klitschko ✅
Paweł Głażewski - Doudou Ngumbu ✅
Jessie Vargas - Josesito Lopez ✅
Vicente Escobedo - Rocky Juarez ⛔
Sebastian Sylvester - Grzegorz Proksa ✅
Rafał Jackiewicz - Kell Brook ⛔
9/13
5/5
Krzysztof Włodarczyk - Danny Green ✅
Paweł Wolak - Delvin Rodriguez✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Selby-Simpson 1,90 bet365 ✅ gładziutko ;)
Walk w angielskich bokserow nie ma stawiac ostatnio ale ta walka wydaje sie ciekawa i w okresie gdzie nie ma co grac jednak sie na nia skusze.. Selby 24 lat, nadzieja Anglikow w wadze featherweight. 11 zwyciestw, 1 porazka. Jego przeciwnik jest juz starszy ma bilans kiepski 22 wygrane i az 8 przegranych. Ostatnio walczyl ze Smithem z ktorym dwukrotnie przegral w 2010 i 2011 roku przez MD i SD. Ze Smithem walczyl rowniez Selby ktory pewnie w 8 rundzie pokonal go przez TKO co daje miarodajne porownanie. Selby jest nizszy ale sadze ze nadrobi silowo i szybkosciowo. Nie ma co sie spodziewac jakiegos KO chyba ze przypadkowo ktos kogos trafi... Jak dla mnie bezdie to dluuga walka o ktrej zadecyduja sedziowie a to juz loteria ostatnio ale wiekszy potencjal widze w Lee.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sexton-Olubamiwo ✅
1,28
Betsafe

Sexton to 27 letni bokser z Anglii zajmujacy 28 miejsce w swiatowym rankingu w wadze ciezkiej. Przeciwnikiem jest Olubamiwo, 33 latek ktory dostal w lutym 2011 przegral przez TKO juz w 1 rundzie z McDermottem ktory jakims wybitnym bokserem nie jest a napewno slabszym od Sextona. Olubamiwo ma na koncie wiele nokautow ale tak naprawde walczyl ostatnio tylko z kelnerami a jak przyszlo co do czego do dostal bolesna lekcje. Sexton znokautowal ostatnio jakiegos kelnera z Litwy ale wczesniej stawial dzielnie czola Chisorze az do 9 rundy gdzie przegral przez techniczny nokaut. W Anglii dzialy sie ostatnio dziwne rzeczy ale Sam ta walke musi wygrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Lokata 49% na piątek i sobotę:

Rico Ramos - Guillermo Rigondeaux 2 1.35
Walka o pas WBA w wadze super koguciej. Co prawda mistrzostwa broni Ramos (20-0, 11 KO), ale zdecydowanym faworytem fachowców i bukmacherów jest Rigondeaux (8-0, 6 KO). Trudno zresztą jest się temu dziwić. Rigondeaux to jeden z najwybitniejszych pięściarzy amatorskich, dwukrotny mistrz olimpijski i świata. Co prawda na zawodowych ringach stoczył tylko 8 walk to jego olbrzymie doświadczenie z amatorstwa (370-12), a przede wszystkim wielkie umiejętności pozwolą mu po raz pierwszy zostać mistrzem również na zawodostwie. Świetna szybkość, technika, mocny cios to argumenty, na które Ramos nie będzie miał odpowiedzi. Amerykanin tytuł zdobył wygrywając przez KO w 7 rundzie z Japończykiem Shimodą, do tego czasu wyraźnie przegrywając na punkty. Powtórki nie przewiduję, Rigondeaux wysoko na punkty lub przed czasem w drugiej połowie walki.
David Price - John McDermott 1 1.11
Tu nie ma nad czym się rozwodzić. Trudno mi sobie wyobrazić inny wynik niż pewne zwycięstwo utalentowanego Price.
Rigondeaux + Price 1.49 (Unibet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel z Boksu na Weekend .
Guillermo Rigondeaux &amp; David Price - 1.51 ✅ - 8/10 Bwin .
Rigon to Kubański dwukrotny mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata .
To olśniewający zawodnik , szybkością niewielu dziś mu równa , chirurgicznie precyzyjny , rewelacyjna siła ciosu i technika . Posiada fenomenalny lewy na wątrobę
Rywala Ramosa nie widzę wogóle w tej walce . Ustępuje on technicznie i zdecydowanie szybkościowo .
Dla mnie na chwile obecną tylko fenomenalny Nonito Donaire może zagrozić i wygrać walkę z Rigonem nie widzę nikogo innego w tej kategorii
Rigon będzie niczym Houdini , będzie się pojawiał i znikał . Jeżeli się spotyka dwóch zawodników bazujących na kontrach Rigon nigdy nie przegra . Ramosa czeka brutalna niespodzianka .
Price to z kolei brązowy medalista olimpijski z Chin . Karierę zaczął 3 lata temu .
Jest to olbrzym , dobry technicznie z silnym ciosem dobry prospekt wagi ciężkiej .
Rywal tłusty i zapuszczony klocek .
Nie widzę tu innego wyniku jak wygrana Price . KO lub TKO .
&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
Edit : KO 6 runda i KO 1 runda :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Derry Matthews - Emiliano Marsili 2 3.20 (Bwin)
Walka o wakujący pas mniej prestiżowej federacji IBO w wadze lekkiej. Dużym faworytem jest tutaj Matthews (29-5-1, 15 KO), który będzie walczył w swoim rodzinnym Liverpoolu, ale ja widzę szansę na zwycięstwo Włocha (23-0-1, 9 KO). Brytyjczyk ma świetne na tą wagę warunki fizyczne, a w ogóle z nich nie korzysta. Ciosów prostych w jego repertuarze nie doświadczysz. Lubi się bić, ale w obronie jest bardzo dziurawy, a jego szczęka do najtwardszych też nie należy. Wszystkie jego porażki miały zresztą miejsce przed czasem. Można powiedzieć, że jego plusem jest dosyć chaotyczny styl walki, gdzie często udaje mu się trafić rywala mocnym ciosem. Dla 35-letniego Marsiliego będzie to dopiero pierwsza walka poza granicami Włoch. Jak dotąd tylko jedna walka nie zakończyła się jego zwycięstwem (remis przed pięcioma laty). Jest to mańkut, nieźle wyszkolony technicznie. Walczy w niezłym tempie, zadaje dużo ciosów, które są też na dobrej skuteczności. Podobnie jak Matthews lubi się bić, ale wydaje mi się, że potrafi też więcej przyjąć. Pięściarsko lepszy dla mnie jest Marsili, ale trzeba pamiętać, że walczy na wyjeździe, co więcej w rodzinnym mieście rywala. Mimo to uważam, że warto postawić na jego zwycięstwo. Myślę, że to będzie dobra walka, toczona w szybkim tempie, z dużą ilością wymian, w których skuteczniejszy będzie jednak Włoch. 1/10 stawki na Emiliano można przeznaczyć na postawienie remisu, kurs 26.00 (Sportingbet).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bebad 46

bebad

Użytkownik
Żeby włoch to wygrał to pewnie musiałby znokautować rywala. Z tym jednak będzie problem bo facet ma wate w łapie że szkoda gadać. Jak dla mnie angol wysoko na pkt lub nawet przed czasem
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Derry Matthews - Emiliano Marsili 2 3.20✅ (Bwin)
Walka o wakujący pas mniej prestiżowej federacji IBO w wadze lekkiej. Dużym faworytem jest tutaj Matthews (29-5-1, 15 KO), który będzie walczył w swoim rodzinnym Liverpoolu, ale ja widzę szansę na zwycięstwo Włocha (23-0-1, 9 KO). Brytyjczyk ma świetne na tą wagę warunki fizyczne, a w ogóle z nich nie korzysta. Ciosów prostych w jego repertuarze nie doświadczysz. Lubi się bić, ale w obronie jest bardzo dziurawy, a jego szczęka do najtwardszych też nie należy. Wszystkie jego porażki miały zresztą miejsce przed czasem. Można powiedzieć, że jego plusem jest dosyć chaotyczny styl walki, gdzie często udaje mu się trafić rywala mocnym ciosem. Dla 35-letniego Marsiliego będzie to dopiero pierwsza walka poza granicami Włoch. Jak dotąd tylko jedna walka nie zakończyła się jego zwycięstwem (remis przed pięcioma laty). Jest to mańkut, nieźle wyszkolony technicznie. Walczy w niezłym tempie, zadaje dużo ciosów, które są też na dobrej skuteczności. Podobnie jak Matthews lubi się bić, ale wydaje mi się, że potrafi też więcej przyjąć. Pięściarsko lepszy dla mnie jest Marsili, ale trzeba pamiętać, że walczy na wyjeździe, co więcej w rodzinnym mieście rywala. Mimo to uważam, że warto postawić na jego zwycięstwo. Myślę, że to będzie dobra walka, toczona w szybkim tempie, z dużą ilością wymian, w których skuteczniejszy będzie jednak Włoch. 1/10 stawki na Emiliano można przeznaczyć na postawienie remisu, kurs 26.00 (Sportingbet).
Marsili TKO 7 runda. Matthews to straszny kołek. Kostyra mówi, że zmądrzał, a jak dla mnie walczy jak głupek. Ma takie warunki fizyczne, a nie potrafi ciosu prostego wyprowadzić. Łatwa kasa.
Żeby włoch to wygrał to pewnie musiałby znokautować rywala. Z tym jednak będzie problem bo facet ma wate w łapie że szkoda gadać. Jak dla mnie angol wysoko na pkt lub nawet przed czasem
Powiedz to Angolowi ???? Mam nadzieję, że przed tym stwierdzeniem widziałeś jakąś jego walkę, a nie tylko popatrzyłeś na liczbę KO w rekordzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Do góry Bottom