>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Boks - typy z analizami

Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel z Boksu na Piątek - 13-04-2012
Felix Sturm &amp; Denis Boytsov - 1.63 - 8/10 - 800 zł ✅✅✅ - Unibet .
Denis to formalność i biorę na podbicie ako , rywal przyjeżdża po wypłatę i dać się obić .
Felix mistrz WBA w wadze średniej . Własny promotor on i jego sztab sam dobiera sobie rywali i organizuje gale . Teraz obrona tytułu w mieście gdzie mieszka . Drugi raz remisu nie wydrukują ( ostatnią walkę według mnie wygrał 3-4 pkt )
Ogólne umiejętności bokserskie oceniam o wiele wyżej niż jego rywala Sebastiana Zbika . Jak by walka odbyła się ze 3 lata temu Felix wygrałby by zdecydowanie teraz wygra ale mniej wyraźnie .
Zbik to tylko solidny bokser i nic więcej do tego słabszy fizycznie i w tej walce nie poradzi sobie .
Leonidas przed walką &quot; Mam za sobą doskonały obóz przygotowawczy i będę w najlepszej życiowej formie. Nie mam problemów z wagą , a sesja sparingowa przebiegła bardzo dobrze . On poczuje moją szybkość , presję i siłę . Zbik będzie czuł się jak w piekle , zwłaszcza w końcowych rundach , skupiałem się na szybkości i wybuchowości &quot; – powiedział 33-letni czempion .
Jak widać forma i waga na ostatnich treningach jest już bardzo dobra a nie jak było przed ostatnimi walkami gdzie do ostatnich chwil musiał zrzucać niezbędne kilogramy . Stawiam na Leonidasa zapewne przez decyzje ale kto wie może i wcześniej . Druga połowa walki zadecyduje i jego zwycięstwie .

Skorzystałeś z typu ? Kliknij: Dzięki
edit : ale łatwe zwycięstwa , Denis przez decyzje , Felix TKO 8 runda , zdeklasował rywala . Wielka forma powróciła
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Pozostaje mi dodać tylko ze Sturm mieszka w Kolonii gdzie jest walka a wiec nie wyobrazam sobie wygranej na punkty Zbika, tym bardziej przez nokaut.
Juz tydzien temu pobralem Sturma za 1,65 w pinnacle gdzie remis=zwrot w razie czego, teraz spadlo ale nadal polecam bo to chyba najlepszy typ w tym tygodniu.
Zbik z Chavezem pokazal ze cos potrafi jednak na Sturma i tak za malo.
Zastanawiam sie nad Furym przez KO i trzeba cos wymyslec z ciekawej wali Marqueza z Fedchenko.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Fury - Rogan 1 1.15 ✅
Rios - Abril 1 1.12✅
Marquez - Fedchenko 1 1.09✅
Niby w boksie wszystko jest możliwe, ale w tych walkach trudno spodziewać się innych rozstrzygnięć niż pewne zwycięstwa faworytów. Fury z najniższą wagą w karierze (111 kg), także jak widać przygotowań do taksówkarza Rogana nie olał. Wszystkie atuty, których nie chce mi się nawet wymieniać są zdecydowanie po jego stronie. Podobnie wygląda sprawa u Riosa i Marqueza, którzy są przymierzani do wielkiej walki między sobą już w lipcu. Żeby jednak do tego starcia doszło obaj muszą wygrać swoje sobotnie walki z dosyć anonimowy rywalami, z czym problemów mieć nie powinni. Rios przed czasem, Marquez pewnie też, w najgorszym razie wysoko na pkt.
Fury + Rios + Marquez 1.40 (bwin)✅
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel z Boksu na Piątek - 13-04-2012 Felix Sturm &amp; Denis Boytsov - 1.63 - 8/10 - 800 zł ✅- Unibet
Jedziemy z koksem dalej . Dubel z Boksu na dzisiaj .
Tyson Fury przez KO , TKO lub DQ &amp; Brandon Rios - 1.57 - 7/10 ✅✅✅ - Unibet
Rios na podbicie AKO , rywalowi zaaplikuje zapewne KO lub TKO przed końcem walki .
Furego można nie lubić , ale to jest bardzo mocny zawodnik .
Rogan to nie jest zawodnik, który sobie poradzi z takimi warunkami fizycznymi . Nigdy nie był technikiem , jest stary i dziurawy. Dawno nie walczył . Jak go widziałem w ostatniej walce ponad 1.5 roku temu z tym tłustym Niemcem to aż żal było patrzeć .
Rogan to jest siłowy zawodnik i teraz zderzy się z ogromną górą lodową .
Fury przed czasem . Nie wyobrażam sobie żeby Rogan dotrwał do ostatniego gongu .
Bardzo duża przewaga w warunkach fizycznych i waga Furego 111 kg najmniejsza w karierze zrobią swoje .


Skorzystałeś z typu ? Kliknij: Dzięki​
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Rios męczy się niebywale w lekkiej. Jud drugi raz z rzędu nie zrobił wagi i wypadł bardzo słabo. Ja nie wiem czy on czasem nie powinien się przenieść aż do półśredniej bo kij tam wie jak u niego z wagą między walkami. Chłop ma szczęście że Gamboa nie podpisał kontraktu bo zostałby zmiazdzony zapewne.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Dubel z Boksu na Piątek - 13-04-2012 Felix Sturm &amp; Denis Boytsov - 1.63 - 8/10✅ - 800 zł - Unibet .
Tyson Fury przez KO , TKO lub DQ &amp; Brandon Rios - 1.57 - 7/10✅ - Unibet
Jedziemy z Koksem dalej po ostatnich walkach . Singel na sobotę jak dla mnie bardzo dobry bet .
Matty Askin vs Jon Lewis Dickinson - 1 - 1.50 - 10/10 ⛔ - Unibet .
Nie boje się powiedzieć że ta walka to dla mnie formalność . Jest to eliminator Brytyjski w wadze cruiser .
Matty ogromny talent i jak powiedział Ricky Hatton będzie to przyszły Brytyjski mistrz w wadze cruiser . Po obejrzeniu jego ostatnich walk zgadzam się z nim w 100 % .
Jego rekord to 13 walk z czego 9 zakończył przed czasem . Z bardzo dużym zasięgiem , bardzo dobry technicznie , wszystkie swoje walki toczy w swoich rodzinnych stronach i tak będzie tym razem do tego gala będzie organizowana przez jego promotora Hatton Promotions .
Rywal nie sprosta sile i dużej szybkości jaką w tej walce nad nim będzie posiadał Matty .
Stawiam na KO lub TKO w najgorszym razie decyzja . Kto ma konto w Tobet tam kurs 1.67 .

Skorzystałeś z typu ? Kliknij: Dzięki
wtopa po całości przegrana na pkt :-(​
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Podalby ktos przyklad czy na Wojak Boxing Night byla sytuacja zeby jakikolwiek Polak przegral kiedys na punkty ?
nie chce mi się zbytnio myśleć nad tym wątkiem , ale weź pod uwagę jakiej klasy głównie rywale przyjeżdżają na gale Wojaka. W takich walkach wałki sędziowskie zbytnio nie są potrzebne , aczkolwiek czasami są. Dlatego nie przypominam sobie aby w jakiejś ważniejszej walce Polak przegrał na pkt./ Konrad
No dokładnie. Dlatego :
Askin 1,67 + Maciec 1,30
ako 2,17

Tobet

Askina opisal pudzian w dziale. Chlopak od Rickiego Hattona wiec na punkty nie przegra a znokautowac rowniez sie nie da. Matty jeszcze w zyciu nie przegral i nie sadze zeby mialoby sie to zdarzyc w sobote.
Druga propozycja to walka z Wojak Boxing Night a jak wiemy tam faworyzowanie Polakow jest ogromne. Pierwsza walka pomiedzy Lukasze a Ukehem zakonczyla sie remisem i w sobote nadaza sie idealna okazja na rewanz i pokazanie kto jest lepszy. Znokautowac raczej sie nie da a na punkty juz sedziowie wiedza co maja zrobic. Ukeh jezdzi ostatnio po wyplaty i przegrywa walke za walka wiec nie zrobi mu to zadnej roznicy.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
chodzi ogólnie o gale KP (bo pod szylem Wojak Boxing Night występują od jakiegoś czasu), to podałem przykład porażki Diablo z Cunnem UD w rewanżu, ale jakiś życzliwy mod tradycyjnie dilejta zrobiła.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
chodzi ogólnie o gale KP (bo pod szylem Wojak Boxing Night występują od jakiegoś czasu), to podałem przykład porażki Diablo z Cunnem UD w rewanżu, ale jakiś życzliwy mod tradycyjnie dilejta zrobiła.
Bardzo wazne info odnosnie powyzszego typu wiec nie wiem dlaczego jest usuwane. Jednak to byla walka prestizowa mimo wszystko sedziowie nie byli.. Polakami. Walka Lukasza z Akehem jest kompletnie inna i bardziej chodzi mi o info czy Polacy polamatorzy przegrywali na gali Wojaka z zagranicznymi na punkty ?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
chyba nie było takiej sytuacji, ale to kwestia bardziej sily rywali niż sędziów. Wiadomo bardzo kontrowersyjny werdykt Diablo Palacios, ale dla mnie Portorykańczyk tez nic nie zrobił żeby to wygrać. U Babilońskiego kilka razy przekręcili rywali kreowanego na gwiazdę Cieślaka, ale już ogarneli, że nic z niego nie będzie. Ja siedzę na telefonie więc nie bardzo mam okazje, ale mozesz sprawdzic Jackiewicza, bo on miał na początku kariery kilka porażek, ale nie wiem czy walczył już wtedy pod szyldem KP.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Prokurator chciał dla Szpilki kary pół roku więzienia, obrona wnosiła o uniewinnienie. Sąd przyjął jednak, że prawdziwa jest wersja pokrzywdzonego, ale bokserowi wymierzył tylko wysoką karę grzywny. - Oskarżony na wolności zmienił swoje zachowanie. Kiedyś był kibolem, a dziś jest w gronie 10 najlepszych bokserów świata. Nie ma potrzeby przerywać jego kariery i wsadzać go do więzienia - mówił sędzia Mariusz Kosiniak.
haha to widzę sędzia na szybko stworzył nowy ranking P4P ze Szpilką w top10 ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Walka dzisiaj o pas EBU
( waga cruiser o pas mistrza Europy )
Alexander Alekseev vs Firat Arslan - 1 - 1.35 - 8/10 ⛔ - Bwin
Aleksiejew to bokser o wspaniałej amatorskiej przeszłości i nienagannej technice , któremu na zawodowstwie brakuje trochę siły fizycznej . Powinno jej jednak wystarczyć na ponad 41-letniego Arslana, który najlepsze lata ma już za sobą .
Typ : Alekseev na punkty
remis ale beka , lipa kolejna
 
V 91

vnm

Użytkownik
Junior Witter vs Colin Lynes 1 kurs 3,40:!::!: ✅ ✅

Dla mnie osobiscie w tej walce faworyt jest tylko jeden. Były mistrz WBC zmierzy się z twardym, ale jak najbardziej do ogrania Brytyjczykiem. Owszem Junior zaliczył słaby występ w turnieju Prizefighter, ale myślę że to jest najzwyklejsza promocja od bukmacherów na dzisiejszy dzień. Witter ostatnią walkę z kimś poważnym przegrał. Wtedy jego przeciwnikem był Devon Alexander. Walczył również z Bradleyem, który teraz przygotowuje sie do walki z pewnym Filipińczykiem. Dla Wittera to ostatnia szansa, ostani dzwonek aby powrócić na szczyt. Dziś według mnie wygra na 110%.Raz już ze sobą walczyli, wtedy wygrał Witter, ale co trzeba przyznać to był jego &#39;prime time&#39; ;)


Witter powrócił ????
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tripel z Boksu na Dzisiaj i Sobotę . Lokata 65% , dla mnie to Bank miesiąca .
Pianeta
&amp; Price &amp; Kessler - 1.65 - 11/10 ✅✅✅ - Bet365 .
Rywale są tak słabi i kiepscy podłóg wymienionej trójki że nie ma nad czym się rozpisywać .
47-letni McCall rywal Pianety to już tylko cień wielkiej legendy boksu , pojedynek do jednej bramki z wyraźną i pewną wygraną na pkt Pianety .
Price olbrzym , ze świetną techniką i szybkością dla mnie to Number 1 do objęcia schedy i tronu po Kliczkach . Nie widzę nikogo innego . Obecnie najciekawszy i &quot; najgorętszy &quot; prospekt w najcięższej kategorii . Rywal nie dotrwa zapewne do końcowego gongu .
Przewaga Kesslera na słabym rywalem będzie tak wyraźna i oczywista że nic więcej nie chce mi się przy tym pojedynku pisać .
Taki tripel jest obecny w Bet365 tam jest chyba tylko Pianeta jak nie polecam zagrać Kesslera i Price kurs mały ale na dokładkę jak ktoś ma coś pewnego akurat .
Pianete można grać do godz. 19 .
Edit : Pianeta easy win na pkt , Price KO 4 runda , Kessler KO 4 runda
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
zgadzam się w 100% z Pudzianem i jeszcze dodałbym do tego Ashleya Theopane&#39;a, który zmierzy się z kiepskim rodakiem. Kolejne 1,20 do lokaty.
 
S 0

saul

Użytkownik
Aj, za późno spojrzałem z tym Pianetą.
Ciekawe, czy buki wystawią kurs na Masternaka. Nasz junior ciężki będzie walczył na tej samej gali co Kessler.
zapewne wystawią , ale będą to raczej mało opłacalne kursy / Konrad
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
SOLIS ZNÓW MONSTRUALNIE OTYŁY
Długa przerwa od boksu spowodowana kontuzją odniesioną w starciu z Witalijem Kliczką nie przysłużyła się Odlanierowi Solisowi (17-1, 12 KO). Zgodnie z przewidywaniami Kubańczyk nie dbał o siebie w ostatnich miesiącach i podczas wczorajszej ceremonii ważenia przed pojedynkiem z Konstantinem Airichem (23-5-2, 17 KO) zanotował aż 121,3 kg. Niemiec wniósł na wagę 102,4 kg. Ich dzisiejsza walka na gali w Convention Center (Pharr, Teksas) będzie miała w stawce pas IBF Inter-Continental. Wysoka waga Solisa nie jest wielką niespodzianką, bo Odlanier kilka tygodni temu pojawił się w serii HBO 24/7, gdzie gościł u trenera Pedro Diaza. Gołym okiem widać było wówczas, że 32-letni Kubańczyk nie przykłada się do treningów, jeżeli w ogóle je odbywał...
W takim kontekście kurs 1.05 w Unibecie to żart. Mimo wszystko i tak sobie powinien poradzić na &quot;swojej gali&quot; ale kurs 8 na niemca jest interesujący ...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Airich ma trochę szklaneczkę i jeśli tylko Solis go trafi, a ma czym przywalić, to może się to skończyć szybko. Oloukun uśpił Niemca w 4 rundzie, a Fury się nie patyczkował i już w 1..
ja to dzisiaj bym spróbował najchętniej under 7,5 round David Price - Sam Sexton. Price ma kowadełko, ostatnio z kim nie walczy to rozprawia się w pierwszych rundach. Sexton przegrywał przed czasem z Chisorą w 7 i 9 rundzie, ale jednak Price bije znacznie mocniej. Normalnie bym śmiało wchodził w ten typ, ale trochę mnie powstrzymuje to, że obaj podchodzą do siebie z dużym szacunkiem, respektem. Maloney mówi, że to w przeciwieństwie do walki Haye&#39;a z Dereckiem &quot;starcie dżentelmenów&quot; i się trochę obawiam czy Price nie będzie spokojnie walczył, powstrzymując się przed znokautowaniem Sextona, żeby także przeboksować w końcu dłuższy dystans, bo ostatnio nie miał okazji. A jak chcą go niedługo rzucić na kogoś silniejszego to musi się sprawdzić w min. 10 rundach. Z tych przyczyn chyba jednak odpuszczę ten typ, ale w normalnych warunkach, z chęcią nokautu ze strony Price&#39;a, ta walka potrwałaby max. 4 rundy.
 
Do góry Bottom