>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Boks - typy z analizami

gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Sęk - Jomardashvili
Wilczewski - Ajetović
Magee - Markussen
Banks - Firtha
Klitschko - Chisora
Arce - Parra
Wawrzyk - Bertino
Williams - Ishida
Arreola - Molina
Cloud - Campillo

Naprawdę bardzo ciekawy weekend dla kibiców boksu przed nami. Pozwoliłem sobie wypisać najciekawsze walki z mojego punktu widzenia (pogrubionym drukiem moi faworyci). Polacy powinni sobie dać rady, choć przeciwników mają bardzo przyzwoitych. Podobnie Banks, Arce i Arreola. Nad Vitem nie będę się tutaj rozwodził, bo jest inny temat do tego, ale nie widzę możliwości żeby przegrał, no chyba, że przez jakąś kontuzję. Dla Williamsa to walka o być, albo nie być. Ostatnie jego pojedynki był słabe, ale myślę, że z Japończykiem Ishidą (nieco przecenianym po zaskakującej wygranej przez nokaut w 1 rundzie z Kirklandem) powinien sobie dać rady. Zdecydowanie jednak odradzałym granie na niego po takich kursach jakie proponują buki (1.20 -1.25). Faworyta nie widzę w starciu o pasek WBA interim w wadze super średniej między Magee, a Duńczykiem Markussenem. Minimalnym faworytem buków i obrońcą tytułu jest Irlandczyk z Północy, ale walczy na terenie rywala, promowanego przez Sauerlanda także wszystkiego można się spodziewać. No bet jak dla mnie. Na deser bardzo ciekawa i jedyna do której napiszę dłuższą analizę walka o pas IBF w wadze półciężkiej.

Tavoris Cloud - Gabriel Campillo 2 6.00 (Unibet, bwin)
Zacznę od Clouda. Na papierze Amerykanin jest zdecydowanym faworytem. Ma świetny rekord (23-0, 19 KO), jest 3 lata młodszy o rywala, no i przede wszystkim walczy u siebie. Kawał chłopa, walczy dobrym tempie, nie jest wybitnym technikiem, ale jego ciosy sporo ważą. Właśnie siła fizyczna jest jego największym atutem, dlatego też dąży do walki w półdystansie. Z drugiej strony na jego rozkładzie jest tylko 3 znanych bokserów: Julio Cesar Gonzalez (pierwszy pogromca Tigera Michalczewskiego), Clinton Woods i Glen Johnson. Wszyscy w walce z nim swoje najlepsze lata mieli już dawno za sobą, ale tylko Argentyńczyka udało mu się pokonać przed czasem (10 runda, TKO). Do jego najsilniejszych punktów nie należy obrona, zarówno w akcjach ofensywnych jak defensywnych. Bardzo dobrze w ostatniej jego walce pokazał to Yusaf Mack, który żadnym wielkim pięściarzem nie jest, a przez 7 rund wielokrotnie udawało mu się celnie kontrować Clouda czy to bezpośrednimi ciosami w głowę czy tułów. Ostatecznie jednak Mack Attack znokautował rywala w 8 rundzie, co zresztą nikogo nie mogło dziwić (Mack wszystkie wcześniejsze porażki odniósł przed czasem), do tego czasu jednak walka była bardzo wyrównana. Teraz czas na Campillo. Średni rekord (21-3-1, 8 KO), 33 lata i brak mocnego wparcia promotorskiego. No niby nie ma szans, ale przyjrzyjmy mu się bliżej. Mimo trzech porażek na koncie, tak naprawdę przegrał tylko raz. 4 lata temu przez KO w 6 rundzie z Ukraińcem Uzelkovem. Dwie pozostałe ,,porażki&quot; to perfidne wałki na jego osobie. Pierwszy to 2008 rok, rywalem Karo Murat, drugi dwa lata temu i Beibut Shumenov. W tej drugiej walce stracił pas WBA, będąc pięściarzem zdecydowanie lepszym. Werdykt tej walki (SD dla Kazacha) uznany został jednym z największym bokserkich kradzieży ostatnich lat. Z Muratem zresztą spotkał się ponownie w swojej ostatniej walce w październiku. Przebieg walki niemal identyczny, Campillo znów zdecydowanie góruje na rywalem, tym razem jednak sędziowie orzekują remis, a jedynym sprawiedliwym okazał się polski punktowy, podobnie zresztą jak w walce Helenius - Chisora. Teraz przejdźmy jednak do atutów stricte bokserkich Hiszpana. Brak mocnego ciosu nadrabia pozostałymi elementami. Mańkut, dobre oko i obrona gardą, ale przede wszystkim świetne kombinacje. Jeśli wytrzyma tempo Amerykanina i będzie mądrze się bronił, jest duża szansa na bardzo skuteczne kontry w jego wykonaniu. Szykuje się bardzo fajna walka, zetknięcie dwóch stylów i nie zdziwi mnie tu zarówno wygrana przed czasem Clouda, jak i punktowe zwycięstwo Campillo. Skoro więc szanse są równe, to warto postawić na Campillo. 1/10 stawki na jego win, tradycyjnie proponuję postawić na remis, kurs 36.00 (bwin).
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Soliman-Wood ⛔
2,25
bet365
Bokserki wieczor i noc rozpieszcza i podczas gdy najwieksze zainteresowanie budzi walka w Monachium jest kilka pojedynkow ktore moga dac zarobic.
Na poczatek zajme sie walka w Australii miedzy reprezentantami tego kraju. Soliman to 38 weteran z bilansem 40(17KO)-11(1KO). Kariere rozpoczal w 97 roku. Ostatnie walki z nikim znaczacym tak naprawde. W 2008 i 2007 spotkal sie w ringu z nr 1 australijskiego boksu w tej kategorii Antohnym Mundine. Oba pojedynki przegral ( pierwszy przez nokaut w 9 rundzie i punktacja zdecydowanie po stronie Mundine, drugi na punkty rowniez zdecydowanie Mundine).
Wood jest 5 lat mlodszy, bilans 10(6KO)-2(1KO). Wyzszy od Solimana i z wiekszym zasiegiem. Rok temu znokautowal Mundine w 5 rundzie ale na punkty przegrywal, w kwietniu ubieglego roku przegral jednak w rewanzu na punkty ale nie az tak znacznie jak przegrywal Soliman. Jako ciekawostke trzeba dodac ze Wood pochodzi ze stanu( nie wiem co jest w Australii ale chodzi jakby o stan czy wojewodztwo) w ktorym bedzie walka. W walkach z Mudine z lepszje strony zaprezentowal sie dla mnie Wood i licze ze pokaze wyzszosc nad staruszkiem Solimanem. Szanse oceniam po polowie z lekkim wskazaniem na Gartha a wiec po wyzszym kursie warte grania.
Potem opisze pojedynki Magge z Markussenem, Williamsa z Ishida i Clouda z Campillo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Magee-Markussen ✅
2,00
bet365
Magee przez nokaut ✅ 5 runda...
5,00

bet365
Magee posiada tymczasowy pas WBA wagi super sredniej. Jedzie w obronie pasa do Brondby gdzie zmierzy sie z Dunczykiem. Samo to jest dla niego przeszkoda bo w dzisiejszych czasach trudno wyrgac na terenie rywala nie nokautujac go. Mimo to upatruje Irlandczyka w roli faworyta i kursy mnie dziwia. Magge zyskal reputacje tym ze nie boi sie walczyl na obcym terenie. Juz raz byl w Danii i pewnie pokonal Larsena. Ma za soba walki z takimi zawodnikami jak Bute (wytrzymal do 10 rundy) czy Frochem. Markussen z nikim takim nie walczyl a przegral przez nokaut z Tatevosyanem co raczej przynosi wstyd. Jesli sciany nie pomoga to Magee powinien pewnie wygrac ta walke. Na pewno bedzie darzyl do nokautu i za drobne to rowniez warto zagrac.

Williams-Ishida 1,25 ✅ pełna kontrola
Cloud-Campillo 1,20 ✅ nie ważne jak ważne że weszło ;)
Arreola-Molina 1,04 ✅ 1 KO
Kliczko-Chisora 1,07 ✅
ako 1,67 ✅
Bet365
Dla Williamsa bedzie to walka na powrot po wygranej bez fajerwerkow ze slabym Lara i nokaucie w 2 rundzie z Martinezem. Ishida to zaden kozak i Paul powinien dac sobie z nim latwo rade. Jesli on sprawilby klopoty to znaczyloby ze z Williamsa juz nic nie bedzie. Kolosalna roznica zasiegu - Williams 208, Ishida 185 sprawi tutaj ogromna roznice na korzysc Amerykanina.
Cloud bedzie bronil swojego pasa z Hiszpanem Campillo. Poczatkowo mial walczyc z Erdeiem ale ten doznal kontuzji. Jak twierdzi Cloud, Erdei sie go przestraszyl i nie chcial z nim walczyc. Dzieki temu walke doznal Campillo. To nie nowosc dla niego bo juz walczyl o tytuly i byl mistrzem swiata WBA wiec zadnym kelnerem nie jest. Cloud jest niepokonany ze znakomitym rekordem 24(19KO)-0. Zapowiada ze znokautuje Hiszpana i nie da powodow dla sedziow do kontrowersyjnej decyzji. Ma tytul IBF, bronil go juz kilkakrotnie z Zuniga, Johnsonem i Mackiem.
Bilans Campillo nie powala 21(tylko 8 KO)-3(1KO). Znokautowac Clouda nie znokautuje bo to szybciej uczyni Cloud. A jesli nie to na punkty nie bedzie watpliwosci kto wygral.
Arreola to raczej formalnosc a o Kliczce sie wypowiadac nie ma co. Nie wyobrazam sobie zeby przegral z Chisora i tyle.

Arce-Parra over 9,5 ⛔
3,00
bet365
W pierwszej walce gdyby nie potracony punkt w 7 rundzie wygralby Parra wiec kursy szokuja na jego zwyciestwo. Jednak lepiej zagrac ze runda potrwa wiecej jak 9 rund. W 1 walce niezagrozone, walka trwala 10 rund. Arce w karierze przegral 6 walk z czego 3 przed czasem ale to bylo dawna. Ostatnia z Darchinyanem wiec klasa wyzej niz Parra. Parra natomiast 3 porazki i to 3 przez nokaut. Ale w 1 walce widac bylo ze Arce mu odpowiada, z Morena potrzymal do 8 rundy a z Caballero do 11. Arce meczyl sie i nie mogl znokautowac slabego Angkote, Vasqueza dopiero w 12 rundzie polozyl. Licze ze Parra stawi opor, walka na 10 rund.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Dla Williamsa bedzie to walka na powrot po wygranej bez fajerwerkow ze slabym Lara i nokaucie w 2 rundzie z Martinezem.
Jeśli ty uważasz, że Lara jest słaby to ja nie mam więcej pytań. Williams nie wygrał tej walki, to był mega wałek.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tripel z Boksu na dzisiejszą noc bez zbędnej analizy .
Paul Williams &amp; Tavoris Cloud &amp; Vitali Klitschko - 1.67 - 9/10 ✅ - Bwin .
Trzy walki trzy zwycięstwa .
Ze strony Punishera spodziewam się dominacji przez całą walkę , gore weźmie przewaga w postaci ogromnego zasięgu aż 24 cm i lepszej techniki . Rywal 36 letni Japończyk nie ma wystarczających umiejętności aby mu zagrozić . Stawiam ze Punisher go spokojnie oklepie .
W walce Clouda o wyniku zadecyduje spora przewaga w postaci bardzo silnego ciosu jakim on dysponuje , rywal zapewne ugnie się przed siłą fizyczną jaką posiada Cloud .
Walka Kliczki to formalność na podbicie ako .
&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jeśli ty uważasz, że Lara jest słaby to ja nie mam więcej pytań. Williams nie wygrał tej walki, to był mega wałek.
Czytajac twoje wypowiedzi to wszedzie wałki widzisz.. fakt w porownaniu do Ishida Lara robi wrazenie, niestety do Williamsa juz nie. Kazdy ma swoje zdanie. Zostana one zweryfikowane w nocy.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Wszędzie?

Murat - Campillo I i II
Shumenov - Campillo II
Helenius - Chisora
Williams - Lara

Wejdź na jakąkolwiek stronę o boksie i spytaj o werdykty tych walk. Lara to top5 jr średniej, a ty nazywasz go słabym...
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Tavoris Cloud - Gabriel Campillo 2 6.00 (Unibet, bwin)✅
Zacznę od Clouda. Na papierze Amerykanin jest zdecydowanym faworytem. Ma świetny rekord (23-0, 19 KO), jest 3 lata młodszy o rywala, no i przede wszystkim walczy u siebie. Kawał chłopa, walczy dobrym tempie, nie jest wybitnym technikiem, ale jego ciosy sporo ważą. Właśnie siła fizyczna jest jego największym atutem, dlatego też dąży do walki w półdystansie. Z drugiej strony na jego rozkładzie jest tylko 3 znanych bokserów: Julio Cesar Gonzalez (pierwszy pogromca Tigera Michalczewskiego), Clinton Woods i Glen Johnson. Wszyscy w walce z nim swoje najlepsze lata mieli już dawno za sobą, ale tylko Argentyńczyka udało mu się pokonać przed czasem (10 runda, TKO). Do jego najsilniejszych punktów nie należy obrona, zarówno w akcjach ofensywnych jak defensywnych. Bardzo dobrze w ostatniej jego walce pokazał to Yusaf Mack, który żadnym wielkim pięściarzem nie jest, a przez 7 rund wielokrotnie udawało mu się celnie kontrować Clouda czy to bezpośrednimi ciosami w głowę czy tułów. Ostatecznie jednak Mack Attack znokautował rywala w 8 rundzie, co zresztą nikogo nie mogło dziwić (Mack wszystkie wcześniejsze porażki odniósł przed czasem), do tego czasu jednak walka była bardzo wyrównana. Teraz czas na Campillo. Średni rekord (21-3-1, 8 KO), 33 lata i brak mocnego wparcia promotorskiego. No niby nie ma szans, ale przyjrzyjmy mu się bliżej. Mimo trzech porażek na koncie, tak naprawdę przegrał tylko raz. 4 lata temu przez KO w 6 rundzie z Ukraińcem Uzelkovem. Dwie pozostałe ,,porażki&quot; to perfidne wałki na jego osobie. Pierwszy to 2008 rok, rywalem Karo Murat, drugi dwa lata temu i Beibut Shumenov. W tej drugiej walce stracił pas WBA, będąc pięściarzem zdecydowanie lepszym. Werdykt tej walki (SD dla Kazacha) uznany został jednym z największym bokserkich kradzieży ostatnich lat. Z Muratem zresztą spotkał się ponownie w swojej ostatniej walce w październiku. Przebieg walki niemal identyczny, Campillo znów zdecydowanie góruje na rywalem, tym razem jednak sędziowie orzekują remis, a jedynym sprawiedliwym okazał się polski punktowy, podobnie zresztą jak w walce Helenius - Chisora. Teraz przejdźmy jednak do atutów stricte bokserkich Hiszpana. Brak mocnego ciosu nadrabia pozostałymi elementami. Mańkut, dobre oko i obrona gardą, ale przede wszystkim świetne kombinacje. Jeśli wytrzyma tempo Amerykanina i będzie mądrze się bronił, jest duża szansa na bardzo skuteczne kontry w jego wykonaniu. Szykuje się bardzo fajna walka, zetknięcie dwóch stylów i nie zdziwi mnie tu zarówno wygrana przed czasem Clouda, jak i punktowe zwycięstwo Campillo. Skoro więc szanse są równe, to warto postawić na Campillo. 1/10 stawki na jego win, tradycyjnie proponuję postawić na remis, kurs 36.00 (bwin).
Nie no bez jaj, takiego wała to jeszcze nie widziałem. Kompletna dominacja Campillo, a ci sędziowie przynają zwycięstwo Amerykaninowi. Matka Clouda po ogłoszeniu werdyktu z szoku zemdlała. Boks przez takie decyzje umiera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Sobota - 3 marca 2012 . Walka bokserska w Anglii w wadze ciężkiej .

Tom Dallas vs Matt Skelton

Tom Dallas - 1.67 - 10/10 ⛔ - Sportingbet ( pozostałe buki podobnie )
Dla mnie jest to ogromna pomyłka jeżeli chodzi o kurs number two tutaj było number one http://forum.bukmacherskie.com/f201/mma-mieszane-sztuki-walki-37927-18.html#post2479445 .
Osobiście jaki bym wystawił na tą walkę to w okolicach góra 1.15 na Toma .
Co do walki krótko bo nie ma co analizować .
Tom Dallas to dobry , młody 26 letni Angielski prospekt wagi ciężkiej .
Dobry technicznie , z dobrymi warunkami fizycznymi , lewym prostym i silnym ciosem .
Na 15 walk 11 wygranych przez KO .
Jedyną porażkę jaką zanotował to z rąk znakomitego Davida Price ( walkę wziął dosłownie kilkadziesiąt godzin przed w zamian kontuzjowanego zawodnika bez odpowiedniego wcześniejszego przygotowania )
Rywal to tłusty , stary 45 letni zapuszczony worek do bicia . Od kilku lat prezentujący totalną padakę , przegrywając min. z Irlandzkim taksówkarzem .
Nie walczący już od 1.5 roku a teraz wracający tylko i wyłącznie po wypłatę i poprawienie rekordu dobremu prospektowi .
Na temat szybkości i techniki w tej walce nie ma co porównywać bo nie ma co .
Walka na dystansie 8 rund . Tom Dallas przez KO lub TKO . Polecam .

&lt;&lt;&lt;Skorzystałeś z typu? Kliknij Dzięki .
dałem dupy po całości , przepraszam wszystkich , Dallas kompletnie bez formy
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Walka dziś w nocy o 4 nad ranem na Polsat Sport . Pas WBO w wadze piórkowej .
Juan Manuel Lopez vs Orlando Salido 1 - 1.55 - 7/10 ⛔ - Bwin .

Jedziemy z koksem dalej po udanej dzisiejszej nocy z Bellatora ( Straus i Sandro ) czas na boks i zmazać ostatnim typem plamę .
Jest to walka rewanżowa w pierwszej walce przegrał Lopez i był to ewidentny przypadek przy pracy . Teraz Lopez zmotywowany jak nigdy odbierze co swoje w swoim rodzinnym kraju .
Dla mnie jest on o wiele lepszym bokserem z lepszymi umiejętnościami , lepszy technicznie i wyprowadzający szybsze i składniejsze kombinacje .
Oto co powiedział o tamtej walce - Byłem za ciężki, wychodząc do ringu. Nie chodzi o to, że nie byłem w formie. Nabrałem za dużo kilogramów pomiędzy ważeniem a walką i nie byłem w stanie wykonywać założeń taktycznych. Od pierwszej rundy miałem świadomość, że nie jestem w stanie walczyć tak, jak sobie to zaplanowałem - wyznał &quot;Juanma&quot;.
Lopez udowodni że pierwsza walka to niewypał . Stawiam na wysoką wygraną przez decyzje lub skończenie walki przed czasem . Były znakomity mistrz w czołówkach p4p powróci na tron .

Powodzenia .
lipa kolejny faworyt dostaje Bęcki , trzeba odpuścić na jakiś czas boks
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
:idea: Pawel Kolodziej v Giulian Ilie Over 8.5 Rundy 1.53 Bet365

Ilie to twardy zawodnik. Może umiejętności jako takie , ale woli walki nikt mu nie odmówi. Nigdy nie przegrał przed czasem. Ze dwa lata temu walczył z innym naszym - Dawidem Kosteckim i wytrwał pełne 12 rund dając całkiem dobrą walkę. Harnaś trochę się obawia Rumuna , zresztą sam mówi:
Po walce z Dawidem Kosteckim Giulian oparł się o ścianę i płakał. To oznacza, że jest bardzo ambitnym zawodnikiem, który nie lubi przegrywać. Od tej pory zrobił naprawdę duży postęp. I nie ukrywam, że cieszę się z tego powodu, bo przez to podnosi poprzeczkę znacznie wyżej
Harnaś walczy u siebie w domu w Krynicy Zdrój. Nie ma raczej możliwości , aby tą walkę przegrał. Harnaś zapowiada , że po ewentualnej wygranej czeka go walka o mistrzostwo świata IBF. Tak więc porażka nie wchodzi w grę. I krótka walka raczej też nie.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Słabo wypadł Kołoldziej. Spodziewałem się że zn takim rywalem zaprezentuje się dużo lepiej. Słaba obrona, praca nóg itd... W ewentualnym starciu z Hernandezem polak dostanie do jednej bramki, być może nawet przed czasem.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Rose-Maxwell
Rose przez decyzje ✅
2,20

bet365
Rewanzowa walka na terenie Briana Rose. W 1 walce zostal on nieoczekiwanie sklepany w 6 rundzie. Bylo to w maju 2010 i Rose zrobil postep od tego czasu. Ostania walka to wygrana przez decyzje z mocnym jak na jego poziom Arronem. Rose nie ma konczacego uderzania i z 18 zwyciestw tylko 5 razy konczyl przed czasem i to kelnerow wiec wygrana przez nokaut raczej sie wyklucza. Przegrana przez nokaut rowniez bo chyba 2 razy tego samego bledu nie mozna popelnic i mial sporo czasu na przeanalizowanie swojej jedynej przegranej walki i wyciagniecie wsnioskow na jutro. Maxwell na 15 walk tylko 3 konczyl przed czasem co mowi samo za siebie ze drugi raz cudem juz nie wygra. Na punkty rowniez nie ma szans bo walka jest w rodzinnym miescie Rose wiec nie ma opcji takiego rozstrzygniecia nawet jakby mial przewage...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Bakhtin-Cermeno ⛔ walka wyrownana a ze jestesmy w Rosji to jednak zwyciezca mogl byc tylko jeden...
6,00

bet365
Walka o wakujacy pas WBA w wadze superkoguciej. Kompletnie nie rozumiem kursow.. Wystawione chyba dlatego ze Bahtin jeszcze w zyciu nie przegral i ze walczy w Rosji ale bez przesady. Walczyl tak naprawde z kelnerami i jego rekord jest poprostu sztuczny. Cermeno ma za soba walki z sama czolowka wagi. Z Moreno 2 porazki ale po niejednoglosnej decyzji, to samo z Terrazasem. Z Montielem tylko przegral w 3 rundzie. W karierze pokonywal juz sporo lepszych zawodnikow niz Rosjanin, np Mijaresa czy wlasnie Montiela. Fakt ze bylo to juz jakis czas temu ale nie widze argumentow bokserskich ze strony Bakhtina i licze na wyrownana walke.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Bakhtin-Cermeno
6,00

bet365
Walka o wakujacy pas WBA w wadze superkoguciej. Kompletnie nie rozumiem kursow.. Wystawione chyba dlatego ze Bahtin jeszcze w zyciu nie przegral i ze walczy w Rosji ale bez przesady. Walczyl tak naprawde z kelnerami i jego rekord jest poprostu sztuczny. Cermeno ma za soba walki z sama czolowka wagi. Z Moreno 2 porazki ale po niejednoglosnej decyzji, to samo z Terrazasem. Z Montielem tylko przegral w 3 rundzie. W karierze pokonywal juz sporo lepszych zawodnikow niz Rosjanin, np Mijaresa czy wlasnie Montiela. Fakt ze bylo to juz jakis czas temu ale nie widze argumentow bokserskich ze strony Bakhtina i licze na wyrownana walke.
Mogę prosić o te argumenty bokserskie Bakhtina?
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
Mogę prosić o te argumenty bokserskie Bakhtina?
Przecież napisał że ich nie widzi ;p
JA powiem tak.. W niższych wagach organizm szybciej odczuwa stoczone walki. Carmeno ma za sobą bogatą kariere, a ostatnie jego wyniki mówią same za siebie że jest już mocno past prime.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Skoro ich nie widzi tzn, że musiał ich obydwu widzieć w ringu, także Soltysiao ciągle proszę o podanie tych elementów bokserskich, w których Bakhtin jest słabszy od Cermeno.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Skoro ich nie widzi tzn, że musiał ich obydwu widzieć w ringu, także Soltysiao ciągle proszę o podanie tych elementów bokserskich, w których Bakhtin jest słabszy od Cermeno.
Nigdzie nie napisalem ze jest slabszy. Pisalem ze nie widze jego przewagi na tyle na ile szanse oszacowal buk. Jest chyba roznica i na drugi raz radze czytac ze zrozumieniem bo juz nie pierwszy raz sie wychylasz i czepiasz.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Nigdzie nie napisalem ze jest slabszy. Pisalem ze nie widze jego przewagi na tyle na ile szanse oszacowal buk. Jest chyba roznica i na drugi raz radze czytac ze zrozumieniem bo juz nie pierwszy raz sie wychylasz i czepiasz.
Ok, niech Ci będzie. Nie mam zamiaru się kłócić, byłem nawet u spowiedzi ;) Mimo, że już po walce to ciągle jednak czekam na odpowiedź na moje pytanie.
 
Do góry Bottom