>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boks - typy z analizami

Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
JENNINGS 2.50 stawka - 3 godziny u boskiej Lili (1200 zl)
Krol defensywy. Najlepsza podwojna garda w ciezkiej. Atleta. Konska wydolnosc.
Kliczko nic mocnego mu nie wlozyl przez 12 rund.
piekne zwody. korpus chodzi jak u tancerki brzucha. moc na pelen dystans. slabszy atakujaco. troche brak ciosow mocnych. kurs za wysoki dlatego warto.
rozwija sie z jednej walki na druga. szpilke osmieszyl. szybki. rywal nie zaden kozak. przecietniak. jennings zrobi go kondycja.
Popieram Pussego
Bryant Jennings - 2.40 - Stawka jedna godzina u boskiej Lili
Bryant Tur silny jak bawół. Kopie jak koń, kondycja maratończyka. Kąsa jak osa. Zasięg wieżowca.
Rywal trenował na farmie na Kubie. Kondycja na rundę. Walił w kanał zawieszony wcześniej.
Gramy a później szybka kasa i go-go
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Luis Ortiz - Bryant Jennings
Typ: Luis Ortiz 1.60 ✅✅✅
Po raz kolejny wbrew opinii całego forum bardzo komfortowo.

Ortiz to bokser praktycznie kompletny. Oglądając go przed oczami stają lata 90&#39;. Nawet sylwetką trochę Bowe&#39;a przypomina. Nie wiem czy w erze kolosów nie będzie trochę za mały, ale na dzień dzisiejszy to najbardziej kompletny pięściarz w całej wadze ciężkiej. Szkoda, że ma już 36 lat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
No proszę, nie doceniłem Ortiza. Pozamiatał Jenningsem, mimo wieku może poprzestawiać w wadze ciężkiej. Jest tylko jedna kwestia - jestem zdania, że walka będzie zapisana jako no contest. Kubańczyk się szprycował i pewnie tego nie zaprzestał. Umiejętności ma, ale jest po prostu oszustem i raczej nie można brać go na poważnie. Prędzej czy później znowu wpadnie.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Gabaryty tu nie mają znaczenia. Sposób walki, to co pisałem wcześniej, Ortiz walczy bardzo ekonomicznie, efektywna praca nóg, dokładnie wie jakie ciosy i kiedy zadać, nienaganna technika - po prostu kubańska szkoła boksu. Walczy w starym dobrym stylu, twardy łeb, świetny półdystans, kawał boksera po prostu. Szkoda, że Solis był tak niesamowitym leniem, bo tamten technicznie był jeszcze lepszy.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
No proszę, nie doceniłem Ortiza. Pozamiatał Jenningsem, mimo wieku może poprzestawiać w wadze ciężkiej. Jest tylko jedna kwestia - jestem zdania, że walka będzie zapisana jako no contest. Kubańczyk się szprycował i pewnie tego nie zaprzestał. Umiejętności ma, ale jest po prostu oszustem i raczej nie można brać go na poważnie. Prędzej czy później znowu wpadnie.
Skąd masz takie informacje, że walka będzie tak rozliczona?
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Przyznam szczerze że Ortiz mnie zaskoczył mega pozytywnie w tym starciu, koleś przypomina Riddicka Bowe z najlepszych lat. Kubańczyk już dość zaawansowany wiekowo ale mam nadzieję że jeszcze uda się dojść do jakichś fajnych wyzwań dla niego. Tak jak napisał vandisel Ortiz walczy bardzo ekonomicznie, cios naprawdę konkretny, jestem pod wrażeniem jego występu. Mam dużą nadzieję że Luis wraz z Joshuą zawalczą o duże trofea w przyszłym roku.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
wilder - szpilka
wilder ko/tko/dq - 1.22 @ b365
wilder - w rundach od 1-3 @ 3.60
nie interesuje sie boksem, poza jakimis wiekszymi walkami, ale mysle, ze grzech nie zagrac przeciwko naczelnemu imbecylowi polskiego boksu
mysle, ze typ n.1 to formalnosc, mimo, ze nie jestem fanem grania takich kursow, szpilke zgwalcil w ringu jennings, ktory ma wate w lapie, w nastepnych walkach pokazal, ze kandydat na mistrza z niego nie jest, a wilder zrobi ze szpilki posmiewisko, naprawde nie widze mozliwosci, w jaki sposob szpilka mialby ta walke wygrac, zatrucie pokarmowe wildera? ostra grypa? smierc rodzica?
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
DEONTAY WILDER - 1.12 -

Petarda 12%. KO/TKO też do gry.
Tutaj nie ma czego analizować. Warunki, zasięg czy siła. Pierwszy mocniejszy cios w stronę Szpilki i zaczyna się początek końca. Ja tu widzę max KO do 6 rundy dla Mistrza WBC. Ta walka nie ma prawa trwać całego dystansu.
Szpilka ma taką szanse na wygraną z Widerem ile prostytu... na to że w poślubną noc zostanie dziewicą.
Śmiało brać i dokładać do swoich lokomotyw. Ja pod ten typ zastawiłem właśnie chatę i działkę w banku.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jak najbardziej popieram tym Pudziana. Stawiajcie domy, samochody, cały swój dorobek.
Walka zaplanowana jest na 12 rund. Wilder król nokautów z rekordem 35-0 i w tym 34 walki zakończone przed czasem. Dlaczego za tydzień miałoby coś się stać i miałby nie zakończyć tej walki przed czasem? Nie mam pojęcia... Ja tu widzę KO... Szpila ma dziurawą gardę, jakiś wielki nie jest, szczęka jego twarda też nie jest skoro Jennings wygrał z Arturem przed czasem.
Walka do jednej bramki... Niestety ale Artur jest za słaby.
Warto pograć:
Wilder by T(KO), or DQ
1.22
Unibet


Wilder - Szpilka
Poniżej 7.5 rund
1.62
Unibet
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Deontay Wilder - Artur Szpilka 9.50 - Marathonbet


Z wielką niecierpliwością czekam na 17 dzień stycznia. W niedzielę cała Polska będzie oglądała do znudzenia powtórki walki, dziennikarze dopijać siódmą kawę, zaś Ci co zasnęli przedwcześnie pluć sobie w brodę. Cały &quot;Plex Gym&quot; z moim stryjkiem na czele przetrzepują wszystkie skarpetki w poszukiwaniu resztek gotówki w celu pomnożenia forsy, oni już doskonalę wiedzą, że jeśli Szpilką 16.01 nie dostanie laksacji to mogą już pakować torby do wyjazdy na Archipelag Tuamotu. W obecnej dyspozycji Szpilka ciosami z prawej ręki wyprzedza tasownik do kart, a hartem ducha przezwycięża Williama Wallace&#39;a. W Stafford wiedzą, że &quot;The Pin&quot; kłuje dużo mocniej niż szerszenie z Charlotte. 16 stycznia Wilder po 4 rundzie zamieni się w laleczkę voodoo, a Szpilka niesiony głośnym dopingiem przypomni sobie najlepsze myczki z czasów szkoły gimnazjalnej. Jeśli ma ktoś miniaturę bulteriera to może być pewny, że zbudzi go tuż przed historycznym werdyktem, także pamiętajcie, żeby mieć opłacone rachunki za prąd.
Dom postawiłem na Artka przed walką z Adamkiem, także teraz w grę wejdzie symboliczny garaż (pieniądze szczęścia nie dają [tak mówią]).
Reasumując - szykuje się fenomenalne rozpoczęcie roku, także nastawcie kanał w tv babci i teściowej, zwołajcie starych znajomych i nie pijcie trunków &gt;18% przed 5.30.
Pozdrawiam!
pomyliłeś fora , bajki i inne opowiadania jako młody zdolny pisarz mozesz zamieszczać tutaj
http://podziemieopowiadan.pl/forum/index.php
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Też uważam że Wilder go załatwi, ale czasem się zastanawiam na co te porównania jak on wyglądał z Jenningsem dwa lata temu.Co byście nie czarowali to Szpilka jeszcze jest w takim wieku gdzie jednak jakieś postępy czynić powinien, zwłaszcza teraz po przenosinach do stanów.Prawda nie jest Mikem Tysonem ale aż takiej masakry jak się większość spodziewa to może nie będzie.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Co do weekendów patrzę ten Feigenbutz dzieciak pompowany przez Niemców przegrał przez TKO, zresztą w momencie nokautu i tak przegrywał na punkty u trójki sędziów.
Wygrane kursy w buku becie 365:
Feigentbutz - Giovanni De Carolis 4.33
Giovanni De Carolis - Wygra w rundzie 11: 51.00
Giovanni De Carolis - KO, TKO lub dyskwalifikacja: 9.00
Giovanni De Carolis - Wygra w rundach 10 - 12: 29.00
Suma rund: Powyżej 9.5: 1.40
Walczył też Gradowicz, ale bokser.org napisał, że jest nadal zardzewiały.
bokser.org
Od momentu utraty pasa federacji IBF wagi piórkowej Jewgienij Gradowicz (21-1-1, 9 KO) notuje wyraźny spadek formy. Wczoraj wieczorem na hiszpańskim ringu męczył się z lepszym niż by na to wskazywał rekord Jesusem Galicią (13-9-1, 8 KO). Mimo wszystko wygrana powinna być znacznie okazalsza.
Meksykanin był aktywniejszy i zadawał więcej ciosów, natomiast uderzenia Rosjanina miały większą wymowę i były zadawane na lepszym procencie skuteczności. Po ostatnim gongu jeden z sędziów typował remis 96:96, lecz dwaj pozostali wskazali na przewagę Jewgienija - 99:93 i 96:94.
Jeszcze niedawno mówiło się o potencjalnym spotkaniu reprezentanta &quot;Sbornej&quot; z doskonałym Nonito Donairem (36-3, 23 KO), ale takimi występami jak ten Gradowicz na pewno nie przybliżył się do walk za duże pieniądze...
źródło: bokser.org
 
Do góry Bottom