>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boks - typy z analizami

K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Wladimir Kliczko vs Tyson Fury - Kliczko KO 2.10
Pojedynek o należące do Ukraińca mistrzowskie pasy federacji IBF, WBA i WBO odbędzie się 28 listopada na gali w Dusseldorfie.
Kliczko dostał za rywala cięższego (około 118 kg) i wyższego (206 cm) Fury&#39;ego. Bukmacherzy stawiają obrońce tytułu jako zdecydowanego faworyta. W mojej opinii Ukrainiec tą walkę wygra. Jak wcześniej wspomniałem Fury ma przewagę fizyczną, jednak w pozostałych elementach Anglik zdecydowanie przegrywa z 39 - latkiem. W ostatnim pojedynku z Jenningsem Kliczko wypadł dość blado, oglądając walki Fury&#39;ego nie widzę jednak atutów przemawiających za nim. Anglik do tej pory wszystko wygrywa, ale w mojej ocenie Fury za mało walk stoczył z czołówką wagi ciężkiej. Od 2013 roku Fury stoczył walki z Cunninghamem, który De Facto pokazał, że szczęka kolosa nie należy do najtwardszych (opinie te potwierdzają eksperci), Joey Abell, Dereck Chisora i Christian Hammer. Jak widać nie byli to zbyt poważni rywale.
Pozostaję przy opinii że na dzień dzisiejszy nie ma godnego rywala do pokonania Kliczki, a jego przeciwnicy stają do pojedynku z nim z nadzieją na zarobienie wielkich pieniędzy.
Kurs na Unibet na KO dla Kliczki 2,10, z decyzją ostateczną poczekam do oficjalnego ważenia.
 
B 44

bjerne

Użytkownik
Kliczko @ 1,95 KO, TKO
Nie wiem, czym się tak ekscytują ludzie, dla mnie łatwa walka dla Ukraińca.
Technicznie, to jest po prostu miażdżąca przewaga.
Lewa ręka, to jest przynajmniej różnica dwóch poziomów.
Poziom przygotowania kondycyjnego siłowego, to nawet nie ma co komentować.
Z kim boksował Fury ? Z nikim znaczącym. Z rozbitym Chisora czy waciakiem Cunningham ? ( Który go posłał na deski )
Szybkość też po stronie Władimira.
Fury wyższy i zasięg, jedyne atuty, tylko kiepskie bo chłopak nie potrafi w ogóle tego wykorzystywać.
Kliczko będzie kontrolował lewą ręką, trafi Brytyjczyka raz mocno w jego zastanawiającą szczękę w drugiej połowie walki i koniec.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Leci taki tripel i dubel . Połączenie Boksu i KSW na sobotę .
Bedorf✅ &amp; Kliczko⛔ &amp; DeGale✅ - 1.96 -⛔⛔
Kliczko⛔ &amp; DeGale✅ - 1.45 -⛔⛔

Kliczko przegrana na pkt
Bedorf opisany w temacie KSW
Kliczko i DeGale to dwóch dominatorów w swoich kategoriach wagowych . Dwóch flagowych okrętów . Bokserów którzy dominują nad swoimi rywalami dość konkretnie i wyraźnie .
Kliczko opisany też powyżej . Rywal DeGale czyli Bute po ostrych łomotach od Pascala i Frocha w walkach z elitą nie ma czego już szukać . DeGale zapewne wygra bardzo wysoko na pkt .
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Jakbysmy sie mieli sugerować wypowiedziami sparingpartnerów to nigdy nie wiadomo by było komu powierzyc swoje pieniądze ????
A co mają innego mowić skoro są przez nich opłacani.
 
S 30,9K

sobolekk

Użytkownik
ja zlapalem kliczko po 1,30 jak dla mnie to czysta lokata. Kusi 3,15 na kliczko na punkty ale jak sobie przypomne jak furego poskladal waciak cunningham to mi sie odechciewa xd. Nie rozumiem wogole, jak mozna stawiac na Furego, jak dla mnie juz wieksze szansa mial Wach z Povetkinem... Przeciez Fury wcale nie wygrywal wyraznie z cunninghamem do momentu nokautu (na kartach punktowych nawet wogole nie wygrywal) to jak on ma powalczyc z Ukraincem? :OOOOO
 
ahonen 0

ahonen

Użytkownik
ja zlapalem kliczko po 1,30 jak dla mnie to czysta lokata. Kusi 3,15 na kliczko na punkty ale jak sobie przypomne jak furego poskladal waciak cunningham to mi sie odechciewa xd. Nie rozumiem wogole, jak mozna stawiac na Furego, jak dla mnie juz wieksze szansa mial Wach z Povetkinem... Przeciez Fury wcale nie wygrywal wyraznie z cunninghamem do momentu nokautu (na kartach punktowych nawet wogole nie wygrywal) to jak on ma powalczyc z Ukraincem? :OOOOO
Jeżeli nie będzie ustawki to tak walka nie ma prawa zakończyć się inaczej niż przez ciężkie KO. Fury to cygan który mało myśli , ruszy do przodu i Władimir zgasi mu szybko światło.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Mateusz Masternak 4,30 marathonbet 3/10
Jak ktoś nie boi się wyższych kursów w boksie to warto, wprawdzie kurs już spadł, ale wciąż jest dla mnie za wysoki.
Master tą walkę może wygrać jeżeli będzie potrafił się zmotywować, że kiedy trzeba potrafi to kilka razy pokazał (Janik, Mormeck, nawet walka z Drozdem), a to dla niego walka ostatniej szansy żeby pozostać w szerokiej czołówce. Może nie widać u niego progresu czysto bokserskiego, ale Bellew to zwykły rzemieślnik, który po przejściu kategorii wagowej wyżej nie zachwyca. Masternak do walki trenuje w końcu z Wegnerem, więc może w końcu ktoś mu przekaże, że można schodzić nie tylko w linii prostej... Master ma twardą głowę, jest ciężki do skończenia przed czasem, pomimo, że przyjmuje dużo ciosów to są dobrze gaszone, na odchyleniu itd. Bellew walczy ofensywnie, zapowiada, że nie będzie się cofał tylko, ciąglę będzie szedł do przodu, jeżeli Master będzie potrafił właśnie schodzić z linii, kontrować to może przełamać Bellewa, na wygraną na punkty raczej nie liczę, chociaż to nie walka w Afryce gdzie Masternak był z kilku osobową ekipą i Sauerland nie da się tak łatwo zwałować. Bellewa w kategorii CW nie walczył z nikim na poziomie Masternaka i przy takim przeskoku kurs jest mocno przesadzony. Do tego można dodać, że Bellew fizycznie to nie jest zawodnik kategorii CW, Masternak powinien mieć przewagę siłową, w klinczu męczyć rywala, w dniu walki spokojnie będzie cięższy od rywala o kilka kilogramów. Master ma spore doświadczenie, nieraz walczył na wyjazdach, jeżeli całkiem się nie zatnie psychicznie to walka będzie bardzo bliska, a dla mnie może nawet wygrać przed czasem.
 
ahonen 0

ahonen

Użytkownik
Myslicie ze over 9,5 rund da rade wejść w walce Kliczki? Zamyka mi kupon taka opcja i teraz nie wiem czy nie zrobić kontry
TO HV. Tu walka może potrwać 1 rundę.Spójrz na procent wygranych przez KO jednego i drugiego.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Nie gram za tysiące jak niektórzy tutajale tym miesiącu sporo popłynałem jak na mnie. I Mam kupon ktory zrobilem miesiac temu za 16zl 1771(podbil mi Graham z Pudzianem)
I teraz coraz bardziej mysle ze moze zlać tego pajaca raz dwa.A kurs na kontre jeszcze parę dni temu tj under9,5 byl 2,25 ,teraz juz 1,90
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
z drugiej strony Kliczko z jenningsem 12 rund,jakiegos super boksu nie pokazal. Moze jak pisze tu Sobolekk nie bedzie ryzykowal ukrainiec i nie bedzie wdawal sie w bojke i ten over 9,5 mozewejdzie.No zobaczej eszcze do walki torche zostalo,bede sledzil kursy
 
R 167

realny

Użytkownik
Warto podkreślić, że im więcej rund tym większe wpływy z reklam, od sponsorów itd. Obydwóm będzie zależało aby walka trwała jak najdłużej. Over 9.5 wydaje się bardzo dobrą opcją.
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Warto podkreślić, że im więcej rund tym większe wpływy z reklam, od sponsorów itd. Obydwóm będzie zależało aby walka trwała jak najdłużej. Over 9.5 wydaje się bardzo dobrą opcją.
bez zartow. Fury padnie od pierwszej bomby. chlopa Cunningham polozyl.
 
Do góry Bottom