>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Oglądałem walkę Kliczko - Pulev. Cieszę się, że wygrał Kliczko, bo nawet z zachowania po walce (to sprzed walki tylko czytałem) Władimir bardziej kuturalny, bardziej sympatyczny niż przeciwnik. Mnie śmieszył ten Briggs jak coś tam dla żartów gadał, ale wkurzył tym żonę Witalija. Briggs też sympatyczny i myśle dla lepszej atmosfery to robi, a nie jak np Chisora z chamstwa. A tak z ciekawości, nie patrząc na kursy (bo mówią wiele) za tydzień Grovesa, Joshuę, Lomachenkę, Zou Shiminga i Pacquiao można nazwać lokatami? Czy kogoś nie? Wypowie się ktoś ogarnięty jak Kliczko w boksie na ten temat?
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Gala New Zealand Sky Arena, North Shore Events Centre, Auckland, New Zealand, 22.11.2014
Shane Cameron - Kali Meehan 1 @2.37 Bet365 ⛔

Wydaje się, że wystarczająco dobry kurs by postawić na Shane’a Camerona. W ostatniej walce co prawda niespodziewanie przegrał z Minto, ale jak sam przyznał zlekceważył rywala i nie przygotował się w należyty sposób. Wcześniej dał dobrą walkę z Dannym Greenem czy wygrał z doświadczonym Monte Barrettem. Nie jest to może naturalny ciężki i ostatnio częściej walczył kategorię niżej, ale i w królewskiej wadze potrafił posyłać przeciwników na deski. Meehan ma już 44 lata i jest 7 lat starszy od przeciwnika. Ostatnio w swoim powrocie na ring po ponad dwóch latach wygrał w Nowej Zelandii turniej Super 8 Heavyweight. Walki były jednak 3-rundowe, a ostatnio na dłuższym dystansie boksował jeszcze w 2010. Myślę, że groźny będzie tylko w pierwszych kilku rundach. Jeśli Cameron je przetrwa to w drugiej części walki powinien wyboksować weterana. 44 lata i walka na dystansie 10 rund, gdzie od dobrych kilku lat nie ma się tej praktyki nie wygląda najlepiej dla Australijczyka.


Co-main event na tej gali to starcie Davida Aloua z Anthony McCrackenem. Rankingi jak chociażby boxrec pokazują, że zdecydowanym faworytem jest ten pierwszy (jest też w pierwszych 15 cruiserweight w WBA i WBO). Bliższe spojrzenie na tą walkę, jak i wystawione kursy już nie dają takiej pewności. Obaj panowie spotkali się 1,5 roku temu w Queensland i tam minimalnie niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Aloua. Na początku stycznia przegrał jednak zdecydowanie z Ammannem, a w kwietniu tego roku pokonał przez nokaut w 4 rundzie Pitta, ale do tego momentu przegrywał 3 pierwsze rundy u wszystkich sędziów. Jak widać więc mimo dobrego rekordu kariera Aloua wcale nie wygląda tak różowo i mojej opinii McCracken nie jest tutaj bez szans. No bet.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Eddie Hearn (Matchroom Boxing), Echo Arena, Liverpool, Merseyside, United Kingdom, 22.11.2014
Callum Smith - Nikola Sjekloca 1 Przez decyzje @2.75 William Hill ✅

Callum Smith to obiecujący brytyjski prospekt wagi super średniej. Jak dotąd 14 pojedynków i wszystkie wygrane. Jest w posiadaniu pasa WBC International, którego będzie bronił drugi raz. Czeka go jednak najtrudniejszy pojedynek w życiu i choć powinien sobie poradzić, to jednak w mojej opinii nie zdoła zwyciężyć przed czasem. Mundo ma dobry procent walk wygranych bez konieczności zerkania na karty punktowe, ale teraz rywal z naprawdę wysokiej półki, który nie zwykł padać po ciosach rywali. Nikola Sjekloca zdecydowanie bardziej doświadczony. Również przez jakiś czas był posiadaniem pasa , który będzie stawką tego pojedynku. Do tego mierzył się z takimi uznanymi zawodnikami jak Abraham czy Sakio Bika. Obie walki przegrał, ale przez decyzję. Były to jego jedyne porażki w karierze zawodowej i dla Brytyjczyka będzie to zdecydowanie najtrudniejsza przeprawa w karierze i zarazem trampolina do większych wyzwań – pojedynek z Grovesem. Smith nie walczył jeszcze na dystansie 12 rund, ale słusznie jest stawiany w roli zdecydowanego faworyta. Sjekloca nie ma nokautującego ciosu, a na wyspach nie dadzą mu wygrać na punkty, tym bardziej w rodzinnym dla Smitha Liverpoolu. Wydaje się, że typ na Smitha wygrywającego decyzją sędziów po takim kursie jest bardzo dobrą opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chapi 555

chapi

Użytkownik
Obstawia ktoś Cleverly - Bellew?
Jak dla mnie tym razem wygra Bellew. W przeciwieństwie do Cleva z walki na walkę robi postępy. Wie co to twarda walka i w tego typu siłowych bojach lepiej sobie radzi niż Walijczyk. I przede wszystkim sprawdza się na tle naprawdę dobrych rywali, podczas gdy dobór oponentów Cleverlego (za wyjątkiem walki z Kovalevem) pozostawia wiele do życzenia. Zresztą w latach swojego panowania w WBO (3-4 lata temu) był uznawany za najsłabszego czempiona w półciężkiej. Bellew rozgryzie rywala, już raz bardzo wysoko postawił mu poprzeczkę. Tym razem wygra, od czasu pierwszej walki zrobił kilka kroków w przód. A Cleverly? Śmiem wątpić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
A co powiecie o dzisiejszej nocnej walce Pacmana? Algieri całkiem twardy, dobrze zaprezentował się z Provodnikovem, ale ma styl stworzony pod Paquiao. Nie wiem natomiast czy Manny ma jeszcze na tyle pary, żeby wygrywać przed czasem w tej wadze. Ostatnią walkę przed czasem wygrał z Cotto w 2009 roku. Algieri może wyjść zamknięty i nastawić się na przetrwanie.
M. Pacquiao przez decyzje lub decyzję techniczną
Kurs: 2.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
Jak dla mnie tym razem wygra Bellew. W przeciwieństwie do Cleva z walki na walkę robi postępy. Wie co to twarda walka i w tego typu siłowych bojach lepiej sobie radzi niż Walijczyk. I przede wszystkim sprawdza się na tle naprawdę dobrych rywali, podczas gdy dobór oponentów Cleverlego (za wyjątkiem walki z Kovalevem) pozostawia wiele do życzenia. Zresztą w latach swojego panowania w WBO (3-4 lata temu) był uznawany za najsłabszego czempiona w półciężkiej. Bellew rozgryzie rywala, już raz bardzo wysoko postawił mu poprzeczkę. Tym razem wygra, od czasu pierwszej walki zrobił kilka kroków w przód. A Cleverly? Śmiem wątpić.
Dobra analiza, faktycznie - Bellew wygrywa... Ostatnie 4 rundy to już w ogóle zdominował Walijczyka. Dzięki za opinię.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Tyson Fury✅ &amp; Terence Crawford✅ - 1.50 - 8/10✅ ónibet
mega easy

Walki w sobotę - wieczór/noc
Leci taki dubel na sobotę . W ostatnim czasie kilka razy się sparzyłem na boksie , miałem już go nie grać i niektóre osoby to mi wypominali . Tutaj jest inaczej dla mnie to będą łatwe wygrane .
Fury walczy z Dereckiem rewanż , walka miała być jakoś w sierpniu ale Dereck złamał rękę . O ich pierwszej walce krótko pisałem trzy lata temu http://forum.bukmacherskie.com/f201/dereck-chisora-14-0-9-ko-tyson-fury-14-0-10ko-23-07-2011-a-61908.html#post2324150
Stawiam na podobny wynik jak wtedy Fury decyzja .
Dereck w sumie dobrze skraca dystans i ma styl na wysokich bokserów ale kiepskich w półdystansie . Tyson za to bardzo dobrze walczy na dystansie i na nieszczęście dla niego dobrze w półdystansie . Fury lubi przepychanki i wymiany ale o ile wtedy Dereck ważył 120 kg i stanowił jakieś zagrożenie fizyczne to teraz o wiele lżejszy będzie łatwo przestawiany .
Dereck będzie za mały a przewaga wielkości i siły plus skille Tysona w półdystansie dają mu wygraną . Tyson walczący z topem a lamusami to dwaj rożni bokserzy . Tyson wtedy a teraz to też dwaj inni bokserzy , teraz dodatkowo to dla niego sprawa honoru .Tyson po wygranej zapewne z Kliczko .
Terence czyli niekwestionowany niepokonany mistrz , król wagi lekkiej . Zajebiste warunki i skille . To jest formalność formalności na podbicie Tysona .
Poniżej skrót (demolki) jego ostatniej walki z innym znakomitym bokserem Gamboą . Tutaj nie ma co analizować , rywal ma murowany wpierdol .
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
W sobotę czekam na Eubank-Saunders. Junior podobał mi się w ostatnich walkach - walczył niekonwencjonalnie, często zmieniał tempo, dużo podbródkowych, silny cios... ale też nie oszukujmy się, walczył raczej z leszczami... Teraz czeka go poważny test z Saundersem, który ma dużo większe doświadczenie w boksie amatorskim, jest poukładany i ma czym uderzyć. Z drugiej strony Saunders siada trochę kondycyjnie w późniejszych rundach...
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
W sobotę czekam na Eubank-Saunders. Junior podobał mi się w ostatnich walkach - walczył niekonwencjonalnie, często zmieniał tempo, dużo podbródkowych, silny cios... ale też nie oszukujmy się, walczył raczej z leszczami... Teraz czeka go poważny test z Saundersem, który ma dużo większe doświadczenie w boksie amatorskim, jest poukładany i ma czym uderzyć. Z drugiej strony Saunders siada trochę kondycyjnie w późniejszych rundach...
Dokładne kurs na Junior Eubank - 2.05⛔ - ónibet to sobotnie value
split decyzja i go wywalili sędziowie , nic z niego nie będzie słaby
Saunders kondycyjnie kiepsko ( w ostatniej walce grałem go i normalnie siedziałem jak na szpilkach co z nim jakiś no name wyprawiał ) do tego dochodzi przewaga siły fizycznej oraz warunków Juniora , on jutro będzie wielki . Nie wiem czy wytrzyma jego siłę ciosów Saunders .
Po drugie to on jest bardziej promowany ze względu na swojego bardzo znanego ojca . To jutro za nim będą stali sędziowie . Już teraz mówią o wielkich walkach dal niego .
Taki kurs ja gram bez wahania . Jak nie wygra przed czasem to na pkt .
Edit: kursy od kilku dni pikują w dół na niego , jutro to on będzie faworytem . On jest opanowany i spokojny i w ringu i poza nim że szok
 
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
Saunders kondycyjnie kiepsko ( w ostatniej walce grałem go i normalnie siedziałem jak na szpilkach co z nim jakiś no name wyprawiał )
No dokładnie, walce z Blandamurą pod koniec trochę się słaniał, kleił, uderzał w większości chaotycznie, choć trzeba przyznać że mimo to usadził Włocha jednym silnym i precyzyjnym ciosem...wiec Eubank będzie musiał być uważny do końca... Z Ryderem i O&#39;Sullivanem Saunders też wyglądał cienko kondycyjnie...
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Dokładne kurs na Junior Eubank - 2.05 - ónibet to sobotnie value
Saunders kondycyjnie kiepsko ( w ostatniej walce grałem go i normalnie siedziałem jak na szpilkach co z nim jakiś no name wyprawiał ) do tego dochodzi przewaga siły fizycznej oraz warunków Juniora , on jutro będzie wielki . Nie wiem czy wytrzyma jego siłę ciosów Saunders .
Po drugie to on jest bardziej promowany ze względu na swojego bardzo znanego ojca . To jutro za nim będą stali sędziowie . Już teraz mówią o wielkich walkach dal niego .
Taki kurs ja gram bez wahania . Jak nie wygra przed czasem to na pkt .
Edit: kursy od kilku dni pikują w dół na niego , jutro to on będzie faworytem . On jest opanowany i spokojny i w ringu i poza nim że szok
Ja stawia odwrotnie... 1,90 na Saunders&#39;a to dobry kursy.
Walka to 50/50, ale Junior nie miał okazji nigdy wcześniej boksować na pełnym dystansie, nie ma doświadczenia na takim poziomie, jego rywale wchodzili do ringu po przegraną. Walka z Świerzbińskim pokazała, że nie bije znowu tak mocno pojedynczych ciosów... wycierał ring Robertem przez 6 rund i nie potrafił dokończyć, pomimo, że Polak padał po obcierkach nawet. Saunders myśli w ringu, ma fajną pracę nóg, składa ciekawe kombinacje, rzeczywiście w końcówkach ma problemy z wydolnością, ale o kondycji Juniora nie można nic powiedzieć w tym zakresie. Saunders walcząc spokojnie, oszczędnie, może wyboksować na ptk Juniora, który ma skłonności do powielania stylu seniora i wchodzenia w mocne wymiany.
Wrzucam też over 9,5 rundy 1,50, spodziewam się początkowo szachów nie wojny, obaj nokautują przez kumulację więc moim zdaniem pójdzie na ptk albo późne TKO/KO.
Saunders przynajmniej jedną rundą na pewno wygrał, Junior początek walki oddał zupełnie, później tylko chaos i cięcie powietrza... gdy Saunders miał lepszą kondycję to 12 rund do jednej bramki... obaj na razie daleko za top wagi, pomijając dominatora GG bo w takim pojedynku to deklasacja i czasówka do połowy walki. Do seniora jeszcze dużo juniorowi brakuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
ja na dziś grałem na Eubanka oraz Chisorę, oraz Chisora win KO,TKO odpowiednio 2,10/3,40/5,50. Niewiem co niektórzy widzą w tym Furym, dla mnie to taki sam prospekt jak Price, po walce Price-Skelton pomyślałem sobie że jak dostanie jakiegoś poważniejszego oponenta to ten poskłada go w ringu i nie myliłem się, stawiałem na Thompsona wygrane przez KO, pierwsza walka kurs 10,00, druga walka 6,50. W pierwszej walce stawiałem na Furego ale tylko dlatego że Chisora był mega gruby, nie przykładał się do treningów więc wynik był oczywisty. Teraz to zupełnie inny bokser, dał świetną walkę z Witalijem, no hej go położył ale tam przewaga szybkości była ogromna. Fury ma mięką szczęke i jak Derek trafi na co liczę to go skonczy. USS Cunningham połozył Furego na deski ciosem który Adamek przyjmował bez obrony i nawet nie mrugnął. walka Fury-Abell przypomniała mi ta wspomnianą już Price-Skelton dlatego jako nie liczny zdecydowanie na Chisorę.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
Co to kur.... sie dzieje w tym boksie ustawiony pojedynek furego a teraz wydrukowany remis w pojedynku Gradovicha czy to jest jakis zart??? przeciez te wyniki sa drukowane i ustalane przed pojedynkami, Gradovich od 3 rundy po 1.01 pelna dominacja a oni drukuja remis ???? czy tego nikt nie nadzoruje??????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom