>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boks - typy z analizami

vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Piszę jeszcze przed walką Adamka ze Szpilką, ale panowie! Tutaj żaden kupon by nie wszedł! Kapitalna gala, kapitalna! Z faworytów wygrał tylko Maciec, a teraz genialny nokaut Syrowatki na Chudeckim. Mimo, że wtopiłem to się cieszę, bo wygrywają ci, którzy bardziej lubię, a przede wszystkim Wojaki od Wasilewskiego dostają po japach... Oby Szpilka jeszcze tak padł!
 
scald_11 58

scald_11

Użytkownik
Sergey Kovalev - Bernard Hopkins / @ 3.40
Typ: 2

Dziś widzę duże szanse na zwycięstwo Hopkinsa. &quot;Kosmita&quot; to prawdziwy fenomen, nie wskazałbym drugiego zawodnika który przez tyle lat, nieprzerwanie pokazuje mistrzowski poziom. 49 lat na karku, dużo ludzi twierdzi że walka z Kovalevem to o jeden most za daleko. Sęk w tym że w przypadku Hopkinsa mówi się tak od ładnych kilku lat :grin: Dla mnie to po prostu kolejna walka z dobrym zawodnikiem. Co mogę napisać o Kovalevie? Technicznie przyzwoity zawodnik z przede wszystkim morderczym ciosem, ale czy to starczy na Bernarda? Moim zdaniem nie. Kovalev ma małe szanse na znokautowanie takiego wyjadacza jak Hopkins, który przecież nigdy nie przegrał przed czasem! Pavlik którego Hopkins ograł do jednej bramki, też przecież swojego czasu uchodził za zabijakę w swojej kategorii wagowej. Kurs 3.40 zdecydowanie warto zagrać. Dziś Hopkins nie zawiedzie.
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Adamek to chyba przegra, niestety. Słabo jest przygotowany, strasznie wolny. Nic już z niego nie zostało, przyjechał po wypłate. Jeszcze kilka walk dla $ i emerytura.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
niestety walka jest ustawiona, karty sa juz wydrukowane i szpilka wygra na punkty po to zeby polsat przez kolejne 10 lat zarabial na naiwniakach, adamek juz profitow nie przyniesie.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
pieknie ustawiona walka, adamek nawet razu nie zadał wiecej niż 3 ciosów w kombinacji jak mozna ludzi robic tak w balona od poczatku polsat ustawil walke zeby przez kolejne 10 lat zarabiac na szpilce.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
niestety walka jest ustawiona, karty sa juz wydrukowane i szpilka wygra na punkty po to zeby polsat przez kolejne 10 lat zarabial na naiwniakach, adamek juz profitow nie przyniesie.
Człowieku, nie wchodź tutaj w ogóle bo wszędzie widzisz spiski i nikt się na niczym nie zna.. Szpilka był lepszy i wygrał, prosta sprawa.
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Adamek olał przygotowania,bo żeby Szpilka dziś nie leżał to aż dziwota.
szkoda Was większość bo ładzie z Pudzianem wtopiliście,ja za drobne na szpilke chociaz kibicowalem Adamkowi. Czasu sie nie cofnie.
 
M 207

marcin1981

Użytkownik
ZROZUMCIE JEDNO WYGRANA ADAMKA NIC NIKOMU NIE DAWALA, BOKS TO BIZNES ADAMEK ZAINKASOWAL 900 TYSIECY I MA WYJEBA... NA KIBICOW Z KIM SPAROWAL ADAMEK Z LETREM ???? LUDZIE ON PRZYJECHAL PO KASE W DUPIE MA KIBICOW A POLSAT MIAL WYDEUKOWANE I TAK KARTY NA WYGRANA SZPILKI BO TO SZPILKA BEDZIE WALCZYL DLA POLSATU MINIMUM 10 LAT, BIZNES BIZNES BIZNES.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@marcin1981, rozumiem że przewidziałeś to że walka jest ustawiona i postawiłeś dom i 2 samochody na Szpilkę, więc teraz opijasz wygraną. Nie wchodzę w debaty z ludźmi którzy piszą tego typu debilizmy co Ty, więc na tym jednym poście zakończę swoją wypowiedź, mam nadzieje że admini szybko ogarną wszystkie Twoje &quot;inteligentne posty na wysokim poziomie&quot; i wyzwiska które rozsyłasz i szybko się Tobą zajmą, a inni nie zapomną Cię zreportować za sianie fermentu. Pozdrowienia i do przeczytania gdy trochę zmądrzejesz.
(do usunięcia później)
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Walka przeciętna, Adamek tak jak powiedział w wywiadzie powinien zakończyć kariere, w światowym boksie niestety już nic nie osiągnie. Oby nie rozmieniał sie na drobne jak Golota(chociaż porażka ze Szpilką to dla Adamka powinien być wielki wstyd, po prostu tak nie wypada). Szacunek za dwa MŚ w dwóch kategoriach wagowych.
Szpilka również nic w świecie nie zwojuje, w tej walce wyglądał nieco lepiej niż w poprzednich walkach, ręce w górze, szybkość na tle Adamka niezła, cios słaby, nie robił na Adamku wrażenia. Tomek wyglądał jakby mu sie nie chciało walczyć, nie widziałem w nim nawet ambicji. Kilka razy trafił Szpilke, wcale nie jakimś bardzo mocnym ciosem, a Szpilce głowa trochę skakała, może gdyby Tomek poszedł serią, podkręcił tempo to może walka potoczyłaby się inaczej. Niestety Tomek nawet jak trafił to zwalniał walkę, nie szedł za ciosem, a Szpilka bardzo szybko po tych ciosach się otrząsał.
 
F 29

flamingo

Użytkownik
Hehehehehe jak ja uwielbiam takich frustratów jak marcin i ich rozgoryczone wpisy świeżo po walce :browar565: Nie mam pojęcia dlaczego, ale mam jakieś takie nieodparte wrażenie że on wcale nie przewidział tej &quot;sprzedanej&quot; walki, a raczej zapewne władował kasę na Adamka ???? Aż zarzucę repute za poprawienie mi humoru przed snem i tak w ramach pocieszenia, nie przejmuj się kolego, odbijesz ten hajs :spokodfhgfh:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Najwieksze propsy dla Soldry..czapki z głów dla tego chłopaka.Pokazał wieki charakter i serce do walki. Trzeba jasno powiedzieć że zesłanie do puchy przed Roy&#39;em zakończylo kariere Kosteckiego. Dla mnie to juz jest właśnie BUM . Chyba bym się zapadł pod ziemie na jego miejscu po tej walce bo strugał kozaka strasznego a na ważeniu Soldra mu słowem nie odpowiedział ???? Widać tego demona, dla mnie jest w tym fachu zerem i niech skonczy z tymi farmazonami bo poprostu robi z siebie debila a nie idą za tym żadne umiejętnosci. Czekam na wywiady i na tlumaczenie porażki ????
 
macio106 181,3K

macio106

Znawca - MMA
Ja od siebie dodam tylko tyle pajac wygrywa walkę który pozdrawia ludzi honoru bez podziału na kluby, do tego tępa plastikowa wytatuowana dziunia ryczy na pokaz... Do tego rodzice obsrani i na deser słodki braciszek gruby jak parówa ryczący do kamery a idźcie w uj....
Idę spać.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Zwracam honor Sołdrze, aczkolwiek bez jarania tym wynikiem. Dziwna walka - 1 runda dla Andrzeja, Kostecki tragicznie w obronie, daje się trafiać, ale ok - pierwsza walka po ponad 2 latach, więc zrozumiałe. Potem 2-3 rundy zdecydowanej dominacji Cygana, Sołdra liczony, ratuje go gong, potem jeszcze kilka dobrych minut wygląda jakby miał zaraz paść, bo chodzi na miękkich nogach. I nagle od 5 rundy bodajże wszystko się odwraca i to Sołdra zaczyna przeważać i wygrywa wszystkie rundy do końca.

Ja od siebie dodam tylko tyle pajac wygrywa walkę który pozdrawia ludzi honoru bez podziału na kluby, do tego tępa plastikowa wytatuowana dziunia ryczy na pokaz... Do tego rodzice obsrani i na deser słodki braciszek gruby jak parówa ryczący do kamery a idźcie w uj....
ty masz jakieś problemy z głową? Dlaczego obrażasz całą rodzinę Szpilki i jego narzeczoną?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
moim zdaniem to też trochę dziwna walka, ogólnie gala fajna i dobre walki, a walka wieczoru chyba najgorsza ze wszystkich
nie chce mi się wierzyć by Adamek nawet bez formy wiedząc , że przegrywa na punkty nie próbował by przycisnąć Szpilki , jeśli by chciał wygrać za wszelką cenę........
wydaję mi się, że gdyby chciał wygrać i nawet byłby bez formy to kosztem przyjętych ciosów próbował by się rzucić na niego od 6-7 rundy, a tu nic
Adamek ma go przy linach Artur trzyma gardę i stoi skulony i co robi Adamek zadaje 2 lekkie ciosy i odchodzi, przecież jakikolwiek bokser zadał by w takim momencie kilka ciosów, gdy rywal stoi przy linach z opuszczona głową i trzyma gardę, dziwna i najgorsza walka tej gali
reszta walk bardzo dobrych i widać było , że chłopaki dają z siebie wszystko, najlepsza walka Kostecki - Sołdra
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom