>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Boks - typy z analizami

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Andy Ruiz Jr. - Jarrell Miller

Typy:
którykolwiek zawodnik będzie liczony @2,00 etoto
Andy Ruiz Jr. będzie liczony @4,50 Fortuna
obaj zawodnicy będą liczeni @13,00 Fortuna

Patrząc na kursy, to bukmacherzy raczej nie spodziewają się tutaj fajerwerków, ja to widzę inaczej i według mnie warto obejrzeć ten pojedynek. Obaj bokserzy najlepsze lata kariery mają już za sobą. Jarrell Miller swego czasu miał walczyć o mistrzostwo z Anthonym Joshuą, ale do tej walki nie doszło, gdyż Miller został złapany na dopingu. Dzięki temu swoją szansę otrzymał Andy Ruiz Jr. i sprawił gigantyczną sensację wygrywając przed czasem, potem jednak jego kariera nie była już taka udana.

Zauważyłem, że w ostatnim czasie bokserzy wagi ciężkiej lubią postawić na efektowność. Czasami więcej da przegrana walka, ale po wojnie ringowej niż wygrana, ale w nieciekawym stylu. Niedawno byliśmy świadkami niezwykle emocjonującego pojedynku pomiędzy Joycem a Chisorą, o którym to sporo się mówi. Jestem przekonany, że Joyce pomimo porażki doczeka się jakiejś ciekawej szansy. Na coś podobnego liczę w przypadku potyczki Ruiza z Millerem.

Jarrell Miller pokazał się z dobrej strony w starciu z Dubois. Do pewnego momentu wyglądał lepiej od swojego rywala, potem jednak zabrakło kondycji. Podobnie widzę właśnie ten pojedynek, czyli pierwsza połowa walki może być pod dyktando Millera, a potem zabraknie energii i Ruiz to wykorzysta. Ruiza trudno jest znokautować, ale położyć go na deski jak najbardziej można. Skoro udało się to już w drugiej rundzie będącemu mocno past prime Chrisowi Arreoli, to dlaczego Miller nie może tego dokonać?

Czuję, że ta walka może być podobną wojną ringową co Joyce-Chisora i efektowna wygrana któregoś z nich może dać im w niedalekiej przyszłości jakąś ciekawą szansę.
 
Ostatnia edycja:
xavi90 196,2K

xavi90

Znawca - Boks
Niesamowicie ciekawe kursy na walkę z jutrzejszej gali w Londynie, jestem zaskoczony że Aloys Youmbi jest stawiany w roli blisko 100% faworyta- zwłaszcza że ta walkę w ofercie mają wszyscy bukmacherzy (zapewne zgodnie kopiując po Bet365). Oczywiście Youmbi to miejscowy zawodnik co zawsze jest bardzo sporym handicapem z rekordem 7 wygranych i 1 porażki a to chłopak który ma ledwo 22 lata. Uwagę zwraca też że wszystkie wygrane były przed czasem ale pochylić się należy nad tą jedną porażką którą w jego debiucie zafundował mu.. Michał Soczyński. W walce pełnej chaosu Polak dostał decyzję na dystansie ledwo 4 rund. A to też świadczy o tym że Youmbi to bez dwóch zdań nie jest materiał na żadnego prospekta, to typowy siłowy bijok. Dlatego notowania w tej walce Oronzo Birardi, Niemca o Włoskim pochodzeniu są dla mnie nieco niezrozumiałe. To nie jest tak że reprezentant gospodarzy dostaje za rywala boksera z rekordem 8-0 nabitym na kelnerach, Birardi ma bardzo solidne podłoże z ringów amatorskich gdzie na 140 walk wygrał aż 130, był wielokrotnym mistrzem Niemiec czy Mistrzem Europy Juniorów z 2015 roku. Co ciekawe jest to pierwszy Niemiec podpisany przez grupę Queensberry Franka Warrena. Ćwiczy on w solidnej grupie w Magdeburgu u Dirka Dzemskiego a w niedalekiej przeszłości był m.in sparingpartnerem Marisa Briedisa gdy ten przygotowywał się do walki z Opetaią. Śmiało można więc stwierdzić że (mimo że jest ledwo 3 lata starszy od Aloysa) bije rywala doświadczeniem gdzie co ciekawe Brytyjczyk nigdy nie wyszedł poza 4 rundę- a tutaj mamy walkę na dystansie aż 10 rund i w stawce pas IBO Continental więc zapewne 3 sędziów punktowych. Dlatego może się trochę za bardzo wychylę ale tego typu walka może mieć właściwie 2 przebiegi: albo lokalny faworyt po prostu ustrzeli rywala w początkowej fazie walki albo po prostu z każdą minutą będzie coraz słabszy i koniec końców na tak sporym dystansie powinien to przegrać. No trzecie rozwiązanie to jakiś naciągany remis którego też nie można wykluczyć. W każdym razie jako że Birardi tez jest w grupie Queensberry to wcale nie musi być tutaj typową 'stroną B' i na moje ma swoje szanse, wręcz zdecydowanie wyższe niż sugerują to kursy.

Oronzo Birardi @6,00 Efortuna
Birardi na punkty @18,00 SuperBet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
Do góry Bottom