>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

A 177

Apollo00

Użytkownik
Do dwóch Panów wyżej

Coś takiego jak polityka nie istnieje...

Aby dalej wierzyć w zakłady bukmacherskie w 2020 roku w trakcie wciskania nowego kitu pt Covid 19 to coś gorszego jak ciągła wiara w udawaną politykę

Tutaj zapraszam po więcej

 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no to nie bede wchodzil w dyskusje o czyms co nie istnieje. pieniadze nie sa dla mnie celem. w zaklady wierze, jak ktos jest hazardzista to jego problem, sa rozne uzaleznienia i sam mam kilka.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Do dwóch Panów wyżej

Coś takiego jak polityka nie istnieje...

Aby dalej wierzyć w zakłady bukmacherskie w 2020 roku w trakcie wciskania nowego kitu pt Covid 19 to coś gorszego jak ciągła wiara w udawaną politykę

Tutaj zapraszam po więcej

I CO DALEJ KOLEGO? i CO TO TWOIM ZDANIEM NORMALNE ZYCIE
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Apollo a Trump przegra czy wygra.
Pewnie to tym bardziej nie ma znaczenia co?
Ale jesli Duda wygra to glupio mu bedzie jezdzic do USA zwlaszcza ze tak calowal Trumpa w noge i palce u nogi wielokrotnie
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Ostatni wielki, niezależny polityk to JFF Kennedy z 1960 roku, dziś jest 2020 rok i traktuj ich jak np krasnoludków. Przecież to marionetki, więc nie wiem o co nawet pytasz. Tam nikt niezależny nie znajdzie się na stolku, przecież to zwykła propaganda
Post automatycznie złączony:

Światem, całym światem w każdej dziedzinie rządzą "bankierzy" z Fedu. Teoretycznie, bo może ktoś kryje się za ich nazwiskiem. Akcjonariuszem FEDu są Rotschild, tyle że historia tego rodu sięga setek lat, a pieniądze, wszelakie środki na działanie dało im Cesartwo Rzymskie vel Kościół Rzymsko Katolicki...

A Ty o jakiś Trumpach piszesz, co pokazuje na antenie 666 i drze się do kamery
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Ooo jakie? Może na Koree się nabierasz i ich potencjał nuklearny..... Hahhahahhahahhahaa

Wszystko przejęte podstępem i udają niezależność.


Nikt na świecie nie zakwestionował zamachu WTC z 2001 oprócz Saddama Husajna i jeszcze jednego. Obaj już dawno nie żyją...


Więc weź rozbieg w ścianę

Już za czasów "zimnej wojny" tj sztucznego wyścigu zbrojeń USA vs Rosja było pozamiatane, bo nikt nie powiedział że to udawana szopka...

Ty sam pewnie do dziś nabierasz się na zagrożenie że strony Rosji, jakby to czymś się roznilo od USA i całej reszty świata...

W ogóle co to jest pisanie że uległy, są niezależne itp itd... Ku... przecież tyramy jak nam zagrają od setek lat
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Wiedziałem że to napiszesz, Iran już ponad 50 lat temu przejęty. Poczytaj sobie "baranku" jak przekupiono otoczenie jakiegoś tam przywódcy a później owego przewódce powieszono


Kuba tak samo pozamiatana


To że nie ma oficjalnie "central bank" to nie znaczy że jest inaczej. Celowo uprawiają grę pozorów, abyś myślał że jest tak jak myślisz. Nie jaram się nazwiskami, nie pamiętam dat bo do niczego mi to nie potrzebne


Celowo zabito publicznie Kennedego aby pokazać światu że nikt im nie podskoczy, celowo zabito publicznie Husajna i wywołano rewolucję aby pokazać światu że nie ma nich mocnych a każdy kto się sprzeciwi będzie nazwany tyranem i zostanie zabity....


Gospodarki obu krajów które wymieniłes są wchloniete przez ten sam układ u to lata temu

Biblię może zacznij cytować
Post automatycznie złączony:

To tak samo jak ludzie nabrali się na niezależność BTC i jakiegoś japońskiego twórcę a to zwykła bajka

Tak samo jak podkrecano że Rosja i Chiny stworzą jakąś Niezależną walutę w rywalizacji z $$$$


To propaganda dla Ciemnogrodu


Piszesz mi o jakieś historii a sam z owej historii nie wyciagasz wniosków i ciągle dajesz się oszukać na tą samą zagrywke...

Cały świat = jeden układ i to w każdej dziedzinie życia
Post automatycznie złączony:

I na sam koniec, coś takiego jak polityka nie istnieje.... Więc nie można gadać o polityce
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Iran byl najwiekszym przyjacielem USA do czasow Rewolucji Islmskiej gdzie obalono szacha przywodca duchowy oglosil swietom wojne przeciwko nim ktora trwa do dzis kolego nie zawsze biale jest biale i pewnosc twoja mnie az smieszy i tylko mi nie pisz ze wspolpracujesz z sluzbami specjalnymi bo jebne ze smiechu
Post automatycznie złączony:

a skoro nie to tylko sa twoje przypuszczenia bo kwitow nie masz
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Co za głupek, koronowirusa masz na całym świecie, tak jak Chemtrails, nawet w Iranie


Iran przejęty już dawno, a to zwykle gierki, sztuczne pisanie historii
Post automatycznie złączony:

A dla służb to może ty pracujesz ale nie świadomie, wierzysz w bzdury które Ci podkręcaja...

Tak jak to że Iran ma głowice i jest zagrożeniem, hahahhahaa
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
ja nie napisalem ze iran ma glowice i nie pracuje dla sluzb i mam poprostu inny swiato poglad jak ty a czy jest zagrozeniem dla usa mysle ze tak bo gdyby byli pewni swego to troche by tam powojowali ale styki im graja i jedyne co moga to postawic kutry w ciesninie
Post automatycznie złączony:

A moze to jednak Chiniole zrobili kuku Usa koronawirusem?????chyba u nich 35 milionow na zasiku? moze tak naprawde to Usa juz nie ma araby zanizaja cene ropy zeby z lupkow sie nie oplacalo chiniole maja monopol na metale ziem rzadkich
 
Ostatnia edycja:
A 177

Apollo00

Użytkownik
Nie ma żadnych Chinoli, USA itp, człowieku to udawana rywalizacja....



Projekt TP-Ajax
Główny artykuł: 1953 irański zamach stanu
W dniu 4 kwietnia 1953 r CIA kazano osłabić rząd Iranu w okresie czterech miesięcy, jako prekursor do obalenia premiera Mohammad Mosaddegh . Jedną ze stosowanych metod podważyć Mosaddegh było przeprowadzenie ataków fałszywych flag „na meczety i najważniejszych osobistości życia publicznego”, to zasłużył na irańskich komunistów lojalnych wobec rządu.

Projekt CIA o kryptonimie TP-Ajax , a taktyka o „skierowanej kampanii bombardowań przez Irańczyków udając członków partii komunistycznej”, zaangażowany bombardowanie „co najmniej jeden” znanego domu muzułmanina przez agentów CIA udających komunistów. CIA ustaliła, że taktyka fałszywych ataków flagi dodane do „pozytywnego rezultatu” Project TPAJAX .

Jednak, jak „CIA spalił prawie wszystkie jego pliki na jego rolę w 1953 roku zamachu stanu w Iranie”, prawdziwy zakres taktyki było trudne dla historyków dostrzec.
Post automatycznie złączony:

Iran przejęty po 1953
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
czyli idac twoim tokiem myslenia tak naprawde nie ma zadnych panstw rzadow itd wszystko to sztuczny wymysl a cala planeta rzadzi jedna rodzina?
 
Do góry Bottom