>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

A 177

Apollo00

Użytkownik
Na owe nagranie trafiłem w tym roku, a to co trzeba już wiem z 10 lat i nie potrzebowałem tych słów JFF Kennedyego, ale warto je znać.... Ponadto JFF Kennedy chciał przegonic CIA, FBI i dolary bez pokrycia z USA i został zabity


Post automatycznie złączony:

czyli idac twoim tokiem myslenia tak naprawde nie ma zadnych panstw rzadow itd wszystko to sztuczny wymysl a cala planeta rzadzi jedna rodzina?
Nie, cała planeta to niewolnicy, sprzedajne jelopy grające dla jednego układu. Wystarczy spojrzeć na Polskę, a nie pisać o Kubie i Iranie....


Nie pozdrawiam
Post automatycznie złączony:

zloty5o zloty5o

Wystarczy abyś dostrzegł szopke z okresu tkzw "zimnej wojny" to byś przestał pier... Ale Ty nawet tego nie wiesz
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
chlopie gratuluje ci fantazji!!!! z pozdrowieniami
I tak naprawde zalogowales sie na forum bukmacherskie zeby pierdolic te bzdury sa inne fora z takimi samymi pojebami tam bedziesz gwiazda korwa i pomyslec ze takie ciwoki moga sie rozmnazac
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
A 177

Apollo00

Użytkownik
A teraz idź spłaca kredyt i pracuj 30 lat za free, powodzenia i jest okey. Chamowi jak się pokaże palcem to nie uwierzy bo w TV nie mówili
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
kolego pracuje w Szwajcari zarabiam 24 tys zl na miesiac nie posiadam zadnych kredytow i zyje mi sie w pl pieknie i bez problemowo
i jeszcze dodam ze w tym pieknym kraju jest zajebisty system emerytalny gdzie jak sie idzie na emeryture to ie z pusta reka a ty dalej tyraj za 1500 w biedronce na kasie i opowiadaj ludziom te bzdury
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
po twoich wpisach nie trudno zgadnac ze jestes zyciowym nieudacznikiem i masz z tego powodu pretesje do calego swiata sory swiata nie ma do jednego ukladu
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Nawet jakbyś miał mlrd $$$ to byś był niewolnikiem systemu, bo jeden sprzeciw i Cie nie na, nawet tego nie rozumiesz.

Zniewala się narody, a nie jednostki....
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
kolego teraz bardzo kulturalnie!!!!!!! odpowiedz mi prosze na moje pytanie co znaczy byc niewolnikiem systemu bo tego nie rozumie?
i nastepne bardzo trudne czy masz alternatywe dla chyba 8 miliardow ludzi na swiecie?
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Co znaczy żyć w wolnym suwerennym kraju?

Nawet tego nie wiesz
Post automatycznie złączony:

Nie mam czasu, zaraz idę grać w kosza aby ze dwie godziny poczuć się wolnym z kolegami z boiska

Nie pozdrawiam
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Tylko zapomnieli wspomniec ze pilotowany oczywiscie przez Reptilian :p


Pokaż załącznik 1349
Ta cała historia z 5G to troche lipa, bo ludzie nie rozumieją po co to jest. Życie za 2-4 lata ma się opierać na sieci 5G, co nie znaczy że ma być wygodniej, zdecydowanie będzie tylko trudniej, wszyscy mamy swoje ID, tj PESEL, niedługo będzie podpięci online do sieci 5G.

Szczepionki to temat drugorzędny, chodzi tylko i wyłącznie o cyfrowy chip, dlatego wprowadzono epidemie i uchwalono ustawy na całym świecie które na to pozwalają...

Chemtrails jest widoczne gołym okiem, tylko głupiec tego nie dostrzeże. Zresztą każdy nabierze się na Chemtrails skoro wszyscy zaakceptowalismy środek płatniczy bez pokrycia jakim jest dzisiejszą waluta + ciągła niekorzystna inflacja + życie na kredycie...
Post automatycznie złączony:

kolego teraz bardzo kulturalnie!!!!!!! odpowiedz mi prosze na moje pytanie co znaczy byc niewolnikiem systemu bo tego nie rozumie?
i nastepne bardzo trudne czy masz alternatywe dla chyba 8 miliardow ludzi na swiecie?
Co znaczy być niewolnikiem?

Właśnie pokazałeś to sam powyżej pisząc jakie to zarobki i system emerytalny Ciebie czeka.... To coś co jest dla Ciebie super w ogóle nie powinno istnieć i mieć jakakolwiek wartość.

Naród powinien się utrzymywać z własnej gospodarki, być w czyms dobrym, niezależnym, być potentatem. Priorytet to są własne dobra naturalne + przemysł, własna niezależna waluta, a nie nabijanie ciemnogrodu na inflacji. Coś takiego jak kredyt w wolnym świecie, czy osoba potrzebująca nie istniało by, instytucja charytatywna to zwykły blef, tak jak amerykański sen...

Ktos wciska guzik i Szwajcaria nie istnieje w 1 sekundę.... Tak jak każdy kraj na świecie.. Po to oni przejęli gospodarki każdego kraju, walutę aby kreować sztuczne krachy, rozwoje itp itd. Uzależniają narody od własnych produktów, które są ściema a później dyktuja warunki gry z drugiego rzedu....


Jaką mam alternatywę dla 8 mlrd?

Nie wiem o co pytasz, bo jakbyś zrozumiał to co powyżej to byś nie zadawał tego głupiego pytania
 
Ostatnia edycja:
A 177

Apollo00

Użytkownik
Wróciłem z tego kosza, wszystko boli i to co mnie tam spotkało...




Gadam w trakcie pauzy z najlepszym kolesiem z boiska, koleś wymiata, nie mam newet 10% jego zdrowia i co on mi mówi....

Że ku... przechodził Covid 19...a ja mu mówię to że się dał oszukać.... A on czemu, przecież miał badanie krwi czy coś takiego... Pytam się czy ma papier na to, co to za wiarygodne badanie...? Oni wszystkim mówią że mają Covid a za 14 dni wszyscy zdrowi, że nikt nie umiera na żaden Covid tylko dopisuja ludziom taki fake jako choroba wspolostniejaca, zresztą tego nie ukrywają... Koleś przestał o tym gadać, a zaczęło się od dego że powiedział o Westbrooku że jest chory, to mu powiedziałem że to info dla ciemnogrodu...

Później zaczął coś mówić że nie wierzy w Polskę bo Duda wygrał za program socjalny...

To sobie myślę, teraz mu powiem coś osiągalne go dla niego...

Mówię, że od 1989 roku mamy same marionetki i Ci prezydentowie, premierzy grają oskarowe rolę, nie mają nic do gadania a karty zawsze rozdaje ten sam układ. Koleś nie zrozumiał. To tłumacze mu ze Polska już dawno nie istnieje, nie wypełniamy nawet 1 punktu który świadczy o suwerenności narodu, ale kolo ciągle nic nie łapie....

Później gadka, że program socjalny to obłuda, celowo rozdaje się z pozoru za free jakimś grupom społecznym aby widzieć w nich przeciwnika, że tak robi sobie zasłonę dymną w drugim rzędzie. Tłumacze mu ze coś takiego jak program socjalny nie powinno istnieć, bo to celowa prowokacja + oszustwo, bo zabierają nam minimum 2500 PLN aby dać 500. Przecież wystarczy umieć liczyć i pisać aby to zrozumieć...

Koleś nic nie zajarzyl... Był po gimnazjum raczej i kocha propagandę, co z tego że był najlepszy i grał kozacko, co z tego......
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Co z tego że Polska nie istnieje? Przemysł i dobra naturalne? A co dalej? Przecież jak ten "system" nie chce podbić kosmosu to słabe ma założenia. Albo państwa narodowe... Załóżmy że Polska jest największym mocarstwem na ziemi i co dalej? Co potem?
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Co z tego że Polska nie istnieje? Przemysł i dobra naturalne? A co dalej? Przecież jak ten "system" nie chce podbić kosmosu to słabe ma założenia. Albo państwa narodowe... Załóżmy że Polska jest największym mocarstwem na ziemi i co dalej? Co potem?
Baranku tego się nie da przedstawić w pieniądzach, ale ze przez to że Polska nie istnieje każdy tutaj rodzi się z długiem - 20 mln PLN. Jeżeli Polska istnieje to każdy się rodzi ze stanem posiadania +20 mln PLN.

Afryce zabrano dobra naturalne i podstępem zadłużono. Z najbogatszego regionu świata zrobiono największą bide dla ludzi...

Nie wiem czemu jesteście tak glupi
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mój śp. Tata mawiał, że prawdziwa wolność to jest tylko bezdomnego... :D :D :D ... On się nie martwi kredytami, rachunkami, pracą, zarobkami... Hahaha - on nie jest "niewolnikiem systemu"... Z całym szacunkiem, ale dla mnie wszyscy tzw antysystemowcy to są ludzie z których można żartować, ale kiedy rosną w siłę to robią rewolucje, a potem jest terror... Lenin był też w swoich czasach "antysystemowcem" i też pisał, że "ludzie są niewolnikami systemu"... aż stworzył taki system gdzie każdy miał mieć po równo, a wyszło... gó..no... Hahahahaha :) A na poważnie do jego spadkobiercy, którzy ten ład wcielili w życie, spowodowali cierpienie połowy ludzkości przez 100 lat w tym nas Polaków... A on też chciał walczyć z systemem... Więc ja naprawdę wolę już stary dobry kapitalizm, globalizm i bycie manipulowanym, ale nie wyślą mnie za poglądy do łagru...
 
Do góry Bottom