>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Bieżące wydarzenia, newsy, komentarze

A 177

Apollo00

Użytkownik
Kolega powyżej ma niskie IQ... Czego Ty nie rozumiesz, o czym Ty piszesz.... Mam pisać to samo na sto różnych sposobów.....

Jaki ku... Lenin.... W Rosji podstępem wymordowano Carat, bo Król Mikołaj bodajże.... przed 1920 rokiem odmówił oddania prawa do emisji pieniądza Rotschildom... W tedy publicznie powiedział że przez to że odmówił on i Rosja zostanie wymordowana i tak się stało...

adamo80 adamo80 jesteś analfabeta, czytać ze zrozumieniem nie umiesz...

O czym Ty piszesz, o kontach i bezdomnych.... Bezdomnośc i konta to powinny być zjawiska nieznane... W ogóle szkoda prądu na Ciebie

adamo80 9,1K

adamo80

Użytkownik
A Apollo00 na forum naprawdę były różne osoby i trafiają się tacy jak ty od czasu do czasu... Natomiast z tej kategorii osób tak agresywnego użytkownika jak ty to nie pamiętam... Nie wróżę ci długiej "kariery" na forum... OVER - KONIEC PRZEKAZU.... :ROFLMAO:

adamo80 9,1K

adamo80

Użytkownik
Jak wszyscy wiecie nie jestem zwolennikiem PiS i w wyborach 2015r. mnie tu niemal zlinczowano za to, że wzywałem do głosowania na PO. Miałem nawet z powodu poglądów kilkugodzinnego bana. Wyzywano mnie od żydów, sprzedawczyków, idiotów, peofilów itd itd więc nikt nie ma prawa mnie posądzać o jakąkolwiek sympatię dla PiS... Partii która łamie praworządność, partii która dzieli Polaków i partii która obsadziła pseudo TK ludźmi pokroju Pani Pawłowskiej... Na Kaję Godek to nie mogę patrzeć i przełączam kanał jak ją widzę, ALE...

te "strajki" w dobie zagrożenia epidemicznego jak najbardziej wyczerpują przesłanki sprowadzania masowego zagrożenia. Jakby np rządziło PO i coś takiego by zrobił Duda - ten od związku to pierwszy bym krzyczał żeby ich pozamykać ! To się w głowie nie mieści, że jest zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób a one blokowały miasta ! Pomalowanie na murach kościołów jakiś znaków mnie strasznie nie oburza bo wiara jest w nas, a nie w obrazkach, ale paraliż miast ? Dzieciaki 15-25 lat - nic nie robiące sobie z pandemii ? Wrócą i pozarażają rodziców i dziadków !!! W żadnym innym kraju na świecie w ciągu ostatnich 48 godzin nie było tak licznych tłumów... Oczywiście TK zrobił piramidalną głupotę, że teraz to ogłosili, ale życie ludzkie jest najważniejsze..

Do tego wszystkiego ja sam jestem prawnikiem i przecież orzeczenia TK nie są źródłem prawa... Trzeba je wprowadzić do porządku prawnego ! Jest wiele "martwych" wyroków TK, które nigdy nie były wprowadzone do systemu prawa. Ludzie kompletnie nie znają się na prawie. Np. te szpitale co przerywały zabiegi ! To jakiś absurd... Więc zarzut o manipulację ze strony środowisk lewicowych może być uprawniony. Nawet na gruncie wyroku TK nikt też nie każe kobietom rodzić martwych dzieci bo wciąż jest niewzruszona przesłanka zagrożenia życia matki, a każda taka ciążą może być potencjalnym zagrożeniem... Ja ten strajk postrzegam jako wyraz po prostu przelania się goryczy związanej z rządami PiS, ale to trzeba było myśleć rok temu i namawiać rodziców i dziadków aby nie głosowali na PiS, a dzieciaki miały wywalone i parę miesięcy temu aby nie głosować na Dudę... A teraz się "obudzili" gdzie żyją... Zamiast strajkować i robić demonstracje powinni się przejść po wszystkich znajomych i rodzinach po wioskach i "podziękować" za głosowanie na PiS !

Wyłączoną winą za to co się dzieje w Polsce od 5 lat ponosi każda osoba, która na nich oddała głos ! To nie PZPR narzucone siłą przez ZSRR tylko demokratycznie wybrana władza !

Ostatnia edycja:
damianprz 633

damianprz

Użytkownik
Miasto
Jaroslaw
PiS specjalnie nie wysyłał policji na demonstrujących. PiS i PO dążą do szczytnie wywoływanego konfliktu między Polakami, żeby odwracać ich uwagę. Rewolucja komunistyczna w pełnym natarciu tylko strategia zmieniła się z Marksa na Gramsci'ego.

rondani 18,6K

rondani

Użytkownik
No i co lewica. Lubicie sie wypinac jak wasz lider dla ktorego sie liczy tylko to czy ktos jest LGBT? Nie wiecie ze z kryminalistami sie nie negocjuje?

No chyba ze powiedza ze bedzie spokoj we wtorek od 22giej do srody 6 rano i nie beda krasc wiec wtedy wszystko jest cacy?

Do czego nawiazuje? tego planu odbudowy czy jakos tam

Ladne inscenizacje i gimnastyka hehe, wiadomo ze unia bez dodruku lezy i kwiczy wiec musza pozyczyc 8800 miliardow euro bo Joachim Lelewel przegral w 4 rundzie europejskiej superligi bierek podwodnych w 1683cim przed nasza era ale fajnie jest sie posmiac jak robia ten teatrzyk

B 1K

bunio

Użytkownik
No i co lewica. Lubicie sie wypinac jak wasz lider dla ktorego sie liczy tylko to czy ktos jest LGBT? Nie wiecie ze z kryminalistami sie nie negocjuje?

No chyba ze powiedza ze bedzie spokoj we wtorek od 22giej do srody 6 rano i nie beda krasc wiec wtedy wszystko jest cacy?

Do czego nawiazuje? tego planu odbudowy czy jakos tam

Ladne inscenizacje i gimnastyka hehe, wiadomo ze unia bez dodruku lezy i kwiczy wiec musza pozyczyc 8800 miliardow euro bo Joachim Lelewel przegral w 4 rundzie europejskiej superligi bierek podwodnych w 1683cim przed nasza era ale fajnie jest sie posmiac jak robia ten teatrzyk
Proszę zmień forum na polityczne :).

adamo80 9,1K

adamo80

Użytkownik
Proszę zmień forum na polityczne :).
Myślisz, że tam by go ktoś zrozumiał ? ;) cyt. " Ladne inscenizacje i gimnastyka hehe, wiadomo ze unia bez dodruku lezy i kwiczy wiec musza pozyczyc 8800 miliardow euro bo Joachim Lelewel przegral w 4 rundzie europejskiej superligi bierek podwodnych w 1683cim przed nasza era ale fajnie jest sie posmiac jak robia ten teatrzyk " - dla mnie bez obrazy, ale ten tekst powyżej jest w 100% niezrozumiały... :)

rondani 18,6K

rondani

Użytkownik
No czego nie rozumiesz, ten niemiecki tłuk na czele unii bez suflera sam nic nie potrafi wymyslic.

Brytyjczycy mieli skonac na wyjsciu z Unii a tymczasem gratuluja sobie ze nie musza sie ogladac na tych europejskich idiotow. Tu maja swoich klaunow, ale w porownaniu z macronami i vondelejanami to sa to tuzy intelektu, choc smierdzace.

Moze za mlodu toto jakos wygladalo to ktos to jeszcze pukal ale teraz? To rozpadajace sie prochno i dalej ktos toto lansuje

Wie ze musza wydrukowac bo na tym sie opieraja i juz

Nie wiem czy nie jest tak ze jak zobowiazania przekraczaja majatek nie ma obowiazku ogloszenia bankructwa bo inaczej zarzad ma zarzuty , nie jest tak? Wierzyciele moga sobie brac gacie, ale od jutra dlugu nie ma jak sie oglasza upadlosc. Chyba to bardziej rozsadna decyzja niz splacac zadluzenie latami i byc niewolnikiem?

Poza tym ja bym nabral kredytow i zmienil walute, tzn stara zachowal ale wprowadzil nowa i doprowadzil zeby stara byla warta makulature i niech wierzyciele sie bujaja

A oni sobie z zadluzeniem nie potrafia poradzic, hehe