>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Światowa fake epidemia to czas na zmiany....

A 177

Apollo00

Użytkownik
Witam

Jestem hazardzistą od blisko 20 lat, słowo hazardzista używa się dopiero w tedy kiedy przestaje się grać, bądź próbuje po zrozumieniu że to nie jest życie, że nie ma wygranych, ze pieniądze bez względu jakie by nie były nie mają sensu jeżeli są naszym celem, a można jedynie przegrać w życiu...

Życie nie jest obrazkiem z filmów rodem z Hollywood czy MTV, my szarzy obywatele zostaliśmy oszukani przez twórców systemu że tak właśnie jest. Prywatni ludzie mają prawo do emisji pieniądza na całym świecie, robi to jeden układ od dawien dawna i nie ma żadnych podziałów na USA, Rosję, Chiny, Koree itp... To tylko gra pozorów. Wartość pieniędzy jest celowo conajmniej 5x zanizona i dzięki prywatnemu prawu do ich emisji sprywatyzowano cały świat, przejeto wszystkie gospodarki i oni mogą zrobić co chcą i kiedy chcą, kryzys w każdym momencie tak jak teraz pt "Covid 19".

Inflacja i Kredyty oraz ciągle sztucznie nakręcany wyścig szczurów to tylko przynęta na szarych ludzi.

Jakby nie hazard, nie zrozumiał bym tego co powyżej napisałem, bo aby to dostrzec trzeba porządnie przywalic głową w mur, jeżeli nie będzie życiowego K.O. to każda taka osoba będzie twierdzić że ona tylko robi swoje i więcej jej nie interesuje, a to oznacza że rola systemowo uposledzonego człowieka całkowicie jej pasuje i zdolność kredytowa to coś normalnego. Przypominam że jakby nie istniało prywatne prawo do emisji pieniądza to coś takiego jak kredyt, giełdy i reszta całej obłudy by nie istniała. Wolne narody w pełni by korzystały z własnych dóbr naturalnych a ludzi w biedzie, potrzebujących nie było by na tym świecie.

Wyreżyserowana pandemia covid 19 ma na mnie pozytywny wpływ, nie wsciekam się, tylko w końcu spróbuję normalnie żyć mimo tego że widzę ciemnogrod do okola... Nigdy nie zagram i nie strace czasu na wydarzenie sportowe

Ten człowiek oddał za nas życie w latach 60 tych a dziś w 2020 roku większość nie wie o co Kaman...

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 177

Apollo00

Użytkownik
I żadnej dyskusji....

Właśnie wróciłem z kosza, dobra gierka, czułem się jak za czasów szkoły średniej... Czułem się wolny, chociaz od 18 do 20 godziny :)
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
Nie, nie czuję się wolny, czułem się tylko w trakcie gry....
Post automatycznie złączony:

Ciemnogrod to Ci co dziś głosowali, albo graja w zakładach. Ja się z tego niby wydostalem, ale to nic nie znaczy, bo to tylko dobra mina do złej gry
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nie, nie czuję się wolny, czułem się tylko w trakcie gry....
Post automatycznie złączony:

Ciemnogrod to Ci co dziś głosowali, albo graja w zakładach. Ja się z tego niby wydostalem, ale to nic nie znaczy, bo to tylko dobra mina do złej gry
czyli dalej jestes niewolnikiem ciemnogrodu. z jednej niewoli uciekasz w druga... ciekawe kiedy to zobaczysz...i czy to zobaczysz...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
kazdy sam musi to zrozumiec... ja ci tego nie wytlumacze, bo niby jak... nie chcesz tego zrozumiec, moze kiedys zrozumiesz... masz raczej inny plan z tego co czuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 177

Apollo00

Użytkownik
A co mam zrobić... Jak mogę odzyskać wolność, nie da się, muszę szukać wolności pośród ludzi, pośród innych niewolników systemu którzy chcą żyć z uśmiechem na twarzy.

Każdy tak powinien zrobić, bo to jest osiągalne dla każdego
Post automatycznie złączony:

A to co napisałem wyżej to chodziło mi o wolność w trakcie gry w kosza dziś, abyś nie rozumiał że chodzilo mi o coś innego, o grę w zakładach...

Grając w zakładach nigdy nie czułem się wolny, a jedynie myślałem że mam spokój przez czas trwania meczu, czy coś w tym stylu
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a rozumiem, no mnie tez to uspokaja, ale mnie liczby uspokajaja, bo mam taki defekt mozgu i tyle. wolnosci moze nie odzyskasz, ale wolna wole juz tak...

sluchaj ja jestem troche inny i ja nie powinienem rozmawiac z ludzmi, bo mnie biora za wariata hehe prywatnie tez z nikim nie pisze staram sie unikac kontaktu takze wole zeby nikt ze mna nie pisal hehe
 
A 177

Apollo00

Użytkownik
A recepta na ciemnogrod, to nie zwracać uwagi na ich dziwne zachowania. Jest ich 99% w społeczeństwie i nie wygra się z nimi.

Wszyscy z którymi gram w kosza wierzą w demokrację, covid 19 itp.. Jakoś żyć trzeba pośród ludzkich ameb :(

Post automatycznie złączony:

Prawda ze takie samoloty lataja i rozpylaja chemtrails co ;)
Widać na niebie, a w TV o wirusie w Wuhan ze zbitej szklanki mówią
Post automatycznie złączony:

a rozumiem, no mnie tez to uspokaja, ale mnie liczby uspokajaja, bo mam taki defekt mozgu i tyle. wolnosci moze nie odzyskasz, ale wolna wole juz tak...

sluchaj ja jestem troche inny i ja nie powinienem rozmawiac z ludzmi, bo mnie biora za wariata hehe prywatnie tez z nikim nie pisze staram sie unikac kontaktu takze wole zeby nikt ze mna nie pisal hehe
A w realu też zero gadki?
 
Ostatnia edycja:
A 177

Apollo00

Użytkownik
Dalej nas robią w butelkę, kwarantanny, szczepienia od nie istniejącej choroby, oni tego nie odpuszczą i ten sztuczny argument będzie już na zawsze wykorzystywany do totalnego trzymania nas pod butem. Jedni ludzie aby utrzymać swoją pracę, przywileje, majątki, układy wykonają każde polecenie aby przycisnąć do ściany ludzi z drugiej strony, tak uzależnia się narody od systemu...

Na końcu będzie światowe chipowanie, żyjących i nowo nagrodzonych

Amen
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
to czemu nie zalozysz partii pod nazwa 'j..ać pandemie'. Kilkadziesiat procent gwarantowane, z czasem coraz wiecej ludzi bedzie mialo tego dosc bo system jest nastawiony na cyckanie coraz wieksze a coraz mnij bedzie chetnych zeby zasuwac na Morawieckiego i Goldszmitow

Tu jest bardzo ciekawie


Powinno byc chyba tak w normalnym swiecie ze rzadzi ten na kogo sie glosuje a o gogusiu nikt nie slyszal przed wyborami a zostal wstawiony do rzadu po nich. Jaki sens ma glosowanie jak niektorzy sa ponad tym i beeda rzadzic niezaleznie jak glosuja ludzie?

To znaczy niezupelnie rzadzic tylko wykonywac polecenia na telefon, rzadzic i realizowac swoje pomysly (ktore jasno prezentuja przed wyborami i jak wygrywajato do dziela) to jeszcze pol biedy a na 100 kilometrow widac ze to figurant wykonujacy slepo polecenia

Zalozmy ze atakuja kosmici. Normalnie to caly swiat powinien sie zjednoczyc i strzelac do nich chocby z procy a co by sie stalo w swiecie pana Morawieckiego? Zamiast tego uchwaliliby ze wszyscy maja siedziec w domu i policjanci zolnierze zamiast strzelania do kosmitow zajeliby sie lapaniem ludzi ktorzy osmieliliby sie wyjsc po zakupy i wreczac im mandaty.

Tfu to chyba cos nie halo, nie od tego sa wladza i sluzby zeby gnebic obywateli?

Szczytem wszystkiego byla inscenizacja z tym duzym samolotem co przywiozl maski. No ludzie to wygladalo jakby jakis kacyk afrykanskiego plemienia w 18 wieku urzadzil wiec i trail dookola jaki to on jest super bo przyjechal statek z Anglii z paciorkami

No ludzie nie moge
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom