>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetCity

K 6

koziuch

Użytkownik
Nie wiem od czego to zależy, że jednym wypłacają normalnie, a innym robią problem. Wczoraj zleciłem pierwszą wypłatę, a wcześniej nie wysyłałem żadnych skanów, nie weryfikowałem konta. Wypłata na skrilla trwała pare godzin, wszystko przebiegło bez problemów.
potwierdzam dzis zlecilem wieksza sumke pierwszy raz i po 2h na skrillu po kursie 4.05 wiec jak sie ma jedno konto i nie gra zadnych sure betow itp to nie powinno byc problemow zadnych
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
&quot;Wniosek o wypłatę środków z konta gracza, niezależnie od rodzaju i kwoty zasilenia, może zostać złożony nie wcześniej, niż po 72 godzinach po ostatnim zasileniu tego konta gracza.&quot;
???? nigdy wiecej tego buka (wyplata miała być oczywiscie na mb)
 
T 3

traw3k

Użytkownik
Witam, to mój pierwszy post. Pozdrawiam wszystkich. :)
Założyłem konto, wpłaciłem depozyt z konta Skrill(1). Po kilku zakładach byłem do przodu, ale postanowiłem dołożyć środków. Depozyt złożyłem jednak z konta Skrill(2) - ze względu na to, że poprzednie zablokowałem, żeby zmienić walutę.
Obstawiłem w parę minut za ok. 100 euro (oczywiście limity do 22 euro), po czym wylogowałem. Loguję ponownie za 15 minut, a tutaj konto zablokowane. Dostałem email zwrotny z supportu, że konto zostało zablokowane z powodu złamania 15 punktu regulaminu, który mówi o multikontach.
Rozumiem, że to ich pomyłka - bo nie jest to żadne multikonto tylko zwykła zmiana adresu Skrill. Każdy normalny buk wyjaśnia sytuację, zmienia adres i jest w porządku. Robiłem tak w: Marathonie, BetVictor, Betfair etc - ale widocznie BetCity nie dorasta im do pięt - o czym dobitnie przekonałem się czytając ten temat.
Nie muszę nadmieniać, bo potraktowano mnie jako oszusta i kazano czekać do 2 stycznia, bo do tej daty zablokowali konto.
Od początku bukmacher nie wzbudzał zaufania, ale skusiły mnie kursy na hokej, dopóki grałem za 20-40 euro było w porządku. (Pierwszy depozyt z Skrill(1), następne już Skrill(2)). Nagle zagrałem za 100 i zrobił się problem.
Właściwie jestem bezradny, bo do nikogo nie mogę się odwołać. Pozostaje czekać. A jeśli przez głupią zmianę Skrilla będę czekał dwa miesiące... To będzie jakaś parodia, a nie bukmacher.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
dostałem taki sam e-mail! Z oskarżeniami o multikonta. A nic nie kombinowałem, prawdopodobnie to wina tego że korzystam z mobilnego internetu (blue-connect) pewnie ktoś miał to samo kiedyś IP i sie do betcity zalogował. Masakra. To ostrzeżenie żeby nie korzystać z mobilnego internetu grając w betcity :mad:
 
T 3

traw3k

Użytkownik
Support nie odpisuje na moje emaile, na ICQ odsyłają na email supportu. To od czego jest ICQ? Od pogaduszek co jedliśmy na śniadanie?
Jeśli ktoś będzie chciał mieć problemy to z pewnością zarejestruje tam konto. A jak ktoś będzie chciał spać spokojnie to będzie omijał z daleka. :-|
Z tego co zauważyłem, jeśli ktokolwiek u nich wygrywa - limitują konto, po dłuższym czasie do zera - jak wygracie za dużo za jednym razem to nawet nie dostaniecie limitu. Dostaniecie oskarżenie o multikonto, blokadę konta na 2 miesiące.
Czym skutkuje taka blokada? Ano tym, że na pewno nie będziecie już u nich grać. (Na tym im zależało). + Może zapomnicie przez ten czas o swoich środkach i w ogóle nie będziecie chcieli ich z powrotem.
Tak po prawdzie nie mam pojęcia, czy w ogóle odzyskam swoje środki. Bo o rozliczonych poprawnie kuponach (które zresztą trafiłem) to raczej mogę zapomnieć...
Do kolegi wyżej, Radziooh: mam stałe IP, pierwszy raz na ich stronie, pierwsze konto - oskarżenie o &quot;multi&quot;.
Pisał jeszcze do mnie kolega przeglądający ten temat w prywatnej wiadomości - nie mogę odpisać przez wymóg 10 postów. Jeśli będziesz chciał popisać to podałem numer Gadu-Gadu w profilu.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
nie strasz ludzi że o poprawnie rozliczonych kuponach możesz zapomnieć:p do takiego czegoś na pewno sie nie dopuszczą jak nie udowodnią multikonta, miejmy nadzieje że po weryfikacji całą kase wraz z wygranymi odzyskamy. Muszę przyznać że zawiodłem się na ruskich, tępaki po pierwszej wypłacie zamiast zlimitować konto do 0euro to limitują do 22euro pozwalaja grać za 22euro i jak ktoś wygrywa grając po 22euro to blokują konto. Chyba jednak zmienne IP nie miało wpływu na blokade.
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Postawiłem łacznie 3 zakłady(stawki 10-25e), byłem 8e do przodu. Dziś chciałem postawić kolejny zakład i nie mogłem za żadną kwotę obstawić jakiegokolwiek zakładu. Zleciłem wypłatę i o dziwo po około 2h bez żadnej weryfikacji kasa była już na mb.
 
S 0

squ3sh

Użytkownik
Witam,
Forum przeglądam od pewnego czasu, korzystając z porad czy z innych ciekawostek i promocji ale nie rejestrowałem się aż do dzisiaj, bo chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami z betcity.

Otóż chciałem przestrzec przed grą w tym &quot;bukmacherze&quot;. Przyznam się bez bicia, że zarejestrowałem się tam tylko ze względu na duża liczbę kuszących kursów na surebetach i przeczucie mnie nie myliło, że więcej będzie kłopotu niż pożytku z tej firmy.

Po 2 zakładach dostałem limit podobnie jak kolega wyżej napisał na 2 eurocenty. Po czym po próbie wypłaty pozostałych środków gdyż to nonsens grać za takie stawki (nie wiem, w ogóle co za baran wpadł na pomysł takiego limitu) otrzymałem wiadomość, że wypłata będzie możliwa po dopiero 72h- no ok to można zrozumieć. Następnie po upływie kilku godzin dostałem maila, że konto zostało zablokowane z powodu multikonta o czym w ogóle nie ma mowy, bo nigdy na takich wynalazkach się nie rejestrowałem ze względu na właśnie przestrogi od innych użytkowników co od takich firm... Jak widać mogłem się tylko utwierdzić w swoim przekonaniu i więcej na pewno nie skuszę się na wyższe kursy w jakiejś niszowej instytucji.

Zaznaczę jeszcze, że oba zakłady były zresztą przegrane i chciałem wypłacić pozostałe 100euro a tu taka niespodzianka. Jak już ktoś rozwiązał podobną sytuację to proszę mi powiedzieć jak to się skończyło i czy jest w ogóle jakaś szansa na odzyskanie tych środków? Ewentualnie czym tych rusków postraszyć? Załączam treść maila:

Dear Sir/Madam Mateusz XXX

Your Account №XXX has been disabled under Item 15 of the General provisions of the Rules.


A client may registrate only one account. Once registrated the client must not registrate twice (under a new name, a new e-mail and etc.).
If this rule is broken, the administration of the company is entitled to disable a newly registered account for the time of the investigation (till 2 months).
If this case of the second registration is confirmed, the company has a right to cancel all bets of this new account (winnings).
The administration can make an exception to the rule according to the clients inquiry.

For us to verify your account please specify all your registered account numbers and send scan copies of your passport to e-mail
------------------------------------------------------------------------------------

Please do not resurrect the topic and leave quotes.


Ps. sorki za przydługawy post.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Nie wiem jak ich nazwać... Materialiści? Dusigrosze? Ruchole bezpodstawnie oskarżają każdego kto coś ugra. Najdziwniejsze jest to że właściciel tej firmy na pewno ma miliony rocznie bo to znana duża firma w Rosji (dlatego się tu zarejestrowałem bo myślałem ze nie bedzie problemów)
 
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Nie powiem, dziwią mnie te opinię, sam gram w Betcity od około roku, rzeczywiście po kilku pierwszych zakładach dostałem limit 25/24 euro (chyba w zależności od aktualnego kursu złotówki względem euro). Tylko, że grając surebety, dzięki % jakie można zarobić czasami u tego buka dalej opłacało mi się tam grać.
Wypłacałem kilka razy, przez jakieś 4 miesiące w czasie których nie postawiłem tam żadnego zakładu, na koncie leżało ponad 500 euro i dziwnym trafem nic się z nimi nie stało.
Przy wypłacie nie prosili mnie o żadne skany, wypłatę na MB miałem po kilkunastu godzinach.
PS. Jak gracie surebety to nie dziwcie się, że często macie limit 0 euro na zdarzenie ;d
Kto pierwszy ten lepszy, a oni akurat bardzo szybko wyłapują różnice przykładowo z Pinnacle gdzie złapanie surebeta ponad 1% graniczy praktycznie z cudem ????
 
bej 178

bej

Użytkownik
kasa po kilku h na Skrillu ???? bez weryfikacji
kolega miał kiedyś problem z betcity, mógł wypłacić dopiero po upływie kilkunastu dni. Wszystko przez to, że grał surebety.
 
T 27

twoj_ruch

Użytkownik
I ja właśnie zakończyłem współpracę z bukiem. Limit 0.02 na każde zdarzenie. Na wypłatę nie czekałem długo. Do 2h była księgowania na Skrillu.
Ogólnie oceniam współpracę na PLUS
 
D 152

damian0012

Użytkownik
pffff mialem limit 22€ bo gralem itf-y
dzis nowy prezent i limit 0.02€
nie gralem surebetow
wystarczylo trafic kurs 5.5 i 10..... zagrane po 22€ kazdy typy z koszykowki ????
 
Do góry Bottom