>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetCity

K 128

konju1

Użytkownik
1 dzień obstawiania MŚ w siatkówkę. Skuteczność bardzo dobra, bo 2 kupony nie weszły, a weszło 8. Grane za małe stawki i już limit na....2 grosze ???? Minus dla nich :/
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Nie no buk tragedia co do limitów. pograłem w niim 3 dni i kuż dorobiłem się limitu 0.2
euro i to wcale nie grałem dużymi stawkami max 50 euro a i nie ugrałem wiele bo ze 100 euro na czysto i już taki likit:/
 
D 0

dawbal55

Użytkownik
Siemanko, odświeżam temat bo mam pewne pytanko i pewien pomysł co do tego buka.

Otóż wpłaciłem sobie ostatnio skromne 10 euro na tego bukmachera, generalnie ciekawiły mnie bardzo linie na zawodników z NBA, postawiłem kilka zakładów przez 3 dni, wczoraj chciałem postawić kolejne to pojawiło się info o limicie, dobrze wam znanym - 0,01 euro i zmuszony byłem do wypłaty środków.

Ten buk ma bardzo niezłe opcje do grania i nie chciałbym z niego rezygnować. Stąd mam tutaj pomysł, może ktoś próbował, może ktoś wie: gdybym dajmy na to codziennie zakładał sobie nowe konto, z tego samego IP, z fikcyjnymi danymi, wpłacał z tego samego Skrilla co wcześniej, postawił 2-3 zakłady, poczekał na rozliczenie i z miejsca sobie wypłacał ewentualne wygrane na Skrilla, tą metodę ponawiałbym codziennie - istnieje obawa, że w tak krótkim czasie, dajmy na to 12 godzin mogą mi zablokować konto i środki na nim dostępne? Czy w tak krótkim czasie to niemożliwe żeby do tego doszli?

Byłbym bardzo wdzięczny za info,

Pozdro
 
D 0

dawbal55

Użytkownik
Czy ja wiem czy taka głupota, przy większych stawkach i wygranych jest to jakiś sposób tylko czy ta metoda tego samego Skrilla i nowego konta z tego samego IP wypali? Bo jesli nie dostałbym bana na starcie to z powodzeniem zarabiałbym na nim, buk ma naprawdę jedną z lepszych ofert co do NBA w świecie wszystkich internetowych bukmacherów
 
macieksokol 125

macieksokol

Użytkownik
Czy ja wiem czy taka głupota, przy większych stawkach i wygranych jest to jakiś sposób tylko czy ta metoda tego samego Skrilla i nowego konta z tego samego IP wypali? Bo jesli nie dostałbym bana na starcie to z powodzeniem zarabiałbym na nim, buk ma naprawdę jedną z lepszych ofert co do NBA w świecie wszystkich internetowych bukmacherów
akurat betcity uniemożliwia raczej takie praktyki poprzez blokowanie kont, co masz opisane stronę wstecz
 
M 0

machcio22

Użytkownik
Witam mam pytanie co jest grane z tym limitem 0.01 euro mam :eek: gram sobie delikatnie doslownie 3 zaklady 2 wygrane 1 przegrany lacznie wygralem 10 euro z 6 postawionych i mam limit 0.01 ? to jakas kpina ? ???? blad ? czy o co chodzi :eek: bo az jak to zobaczylem smiac sie zaczolem
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
potwierdzam słowa poprzednich użytkowników, 2 zakłądy : 1 win 1 loss i limit 0.01, szkoda czasu na tą śmieszną firmę, a szkoda bo kursy mają fajne, mam nadzieje, że chociaż uda mi się jakoś wypłacić teraz bez obrotu bo nie mam jak postawić .. wszedłem na chat żeby mi wytłumaczyli o co chodzi, przedstawiłem problem to po prostu .. zamknął czat , komedia
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku996 69

baku996

Użytkownik
Panowie pomocy ???? Mam problem z tym payment password czy jakoś tak, chcialem wypłacić srodki, kazali mi podać właśnie te haslo nie wiedziałem skad go wgl wziasc, nacisnąłem coś i musiałem czekać 3 dni na coś zwiazane z tym hasłem. Jutro o 12 muszę coś zrobić żeby wypłacic te srodki no i nie wiem skad wziąć te całe haslo ... ???? Jeśli byłby ktoś chętny do pomocy zapraszam na pw, bardzo pilne poniewaz jeśli coś źle zrobie zablokują mi konto a 100 euro drogą nie chodzi ;/
 
rafinhoo23 0

rafinhoo23

Użytkownik
Dostałem limit 0,01euro po... 1 zakładzie. I to przegranym ????
Szkoda, bo ilość pomyłek jakie robią przy wystawianiu kursów jest niesamowita. Myślałem że chociaż te kilkanaście betów uda się tam pograć, a tu dupa. Zostało mi jeszcze u nich 10e, zobaczymy czy dadzą mi wypłacić skoro nie mam jak nimi obrócić.
Także jeśli ktoś się zastanawia nad założeniem tam konta to niech przestanie, szkoda nawet czasu na rejestrację ;)
 
B 10

balon

Użytkownik
Proszę o informację jak jest z tym hasłem do wypłaty. Gdzie ono zostanie wysłane? Wpłacilem tam ponad 100e i odrzucili mi zakład. Teraz się martwię czy wypłacą mi to z powrotem. Dawno tak nie grałem, ostatnio jak robiłem wypłatę w styczniu wypłacili bez problemu bez żadnego hasła..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jest to kod którym potwierdza się wypłatę środków, zostaje wygenerowany po rejestracji (czy po jakiś pierwszych ruchach pieniężnych, nie pamiętam dokładnie) można go zmienić po jakimś czasie.
 
Do góry Bottom