>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetCity

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
dziś zakonczyla sie moja przygoda z betcity. limity na wszystko 0,02€. a z buka tego wcale nie wyciagnalem jakiejs kasy, wrecz przeciwnie troche na mnie zarobili. bez roznicy czy sie wygrywa czy przegrywa, stawkowanie pod limity im sie nie podobało.
zaczaqlem an tym buku grac moze z 2 miesiace temu, z paredziesat zakladow raptem gdzies poszlo
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
limity na wszystko 0,02€. a z buka tego wcale nie wyciagnalem jakiejs kasy, wrecz przeciwnie troche na mnie zarobili. bez roznicy czy sie wygrywa czy przegrywa, stawkowanie pod limity im sie nie podobało.
No to to już jest kuriozum z ich strony.
 
F 10

forioku

Użytkownik
wlasnie dostalem limit 0.03 $ a gralem typy zawsze po 3.33 $ i uznali chyba ze to za duzo........ zlecilem wyplate czekam czy oddadza kase
a szkoda bo dobra oferta
 
F 10

forioku

Użytkownik
kase wyplacili bez problemu , myslicie ze ten limit to ju na zawsze czy moze trzeba to przeczekac , przypominam ze gralem zawsze po 3.33 $
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Fajne jest to, ze nie robia problemow z wyplata, zadnej weryfikacj nie mialem... chociaz pograc tam dluzej raczej ciezko, po kilku zakladach limit na 22euro, a po jakims czasie kolejny i to jest juz 0,02 hehe
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Gram od roku w BetCity,zero problemów,szeroka oferta na niszowe zdarzenie,obniżone progi u/o.Tylko ten mój limit 23 ojro ,ale może i to jest dobre,nie zagotowuję się ze stawkami...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Jakieś półtora roku w moim przypadku. Końcem listopada mnie capnęli na 0.02 ;] Najśmieszniejsze, że akurat w tym buku byłem na ⛔ Ale grałem tam rzadko.
Oferta na strzelnicę z biathlonu i zakłady typu top3 - tak/nie były bardzo przydatne, wręcz unikalne. Podobnie prekwalifikacje snookerowych MŚ.
 
zynio20 0

zynio20

Użytkownik
witam,
Mam pytanie odnośnie limitów - Czy jest ktoś, na kogo nałożyli limit 0.02 E by potem wrócił on do w miarę sensownych wymiarów tj ~22-25 E ??? Czy wogóle się ktoś z Was orientuje na jakich to działa zasadach ? Z góry dzięki za informacje ;-)
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
witam,
Mam pytanie odnośnie limitów - Czy jest ktoś, na kogo nałożyli limit 0.02 E by potem wrócił on do w miarę sensownych wymiarów tj ~22-25 E ??? Czy wogóle się ktoś z Was orientuje na jakich to działa zasadach ? Z góry dzięki za informacje ;-)
Dokładnie, ponawiam pytanie kolegi, dostałem dzisiaj limit 0,02e. Lubiłem tego buka głównie za bardzo bogatą ofertę na siatkówkę. Ale widzę że moja przygoda z tym bukiem się kończy :/. Napisałem jeszcze do nich dlaczego ten limit, ale raczej nie spodziewam się odpowiedzi ...
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Dostałem od nich odpowiedź. W sumie taką jakiej można się było spodziewać ...
Hello,
Limits are established according to our Rules for bets accepting.
General betting rules
5. The bookmakers company reserves the right to limit a maximum stake on
special events as well as to limit or increase a maximum stake of a
certain client without any notification and giving reasons.
Your limit will be kept the same.
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Dostałem od nich odpowiedź. W sumie taką jakiej można się było spodziewać ...

Hello,

Limits are established according to our Rules for bets accepting.

General betting rules
5. The bookmakers company reserves the right to limit a maximum stake on
special events as well as to limit or increase a maximum stake of a
certain client without any notification and giving reasons.

Your limit will be kept the same.
 
S 0

squ3sh

Użytkownik
Witam,
Chciałem poinformować, że po tym jak już straciłem nadzieję na odzyskani pieniędzy z tego buka ponieważ nie odpisywali nawet na maile po przesłaniu im dokumentów i zablokowaniu konta (historia stronę wcześniej) to jakie było moje zdziwienie w dniu wczorajszym kiedy zobaczyłem wiadomość od betcity na mailu iż konto zostało odblokowane.
Niewiele myśląc wszedłem i od razu wypłata zablokowanych środków na skrilla o dziwo bez problemów przyszły ale mimo wszystko nigdy więcej takich wynalazków, tylko sprawdzone, pewne firmy. Szkoda nerwów i czasu, bo sprawa ciągnęła się ze 2 miesiące. A podobnie jak zlimitowani gracze wyżej również byłem do tyłu u nich, a mimo to zlimitowali, a później blokada bez jakichkolwiek wyjaśnień.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Jak wygląda obecnie sprawa z tym bukiem? tzn. nie mam u nich konta, myślę o założeniu bo mają kilka ciekawych betów, których nie daje żaden inny buk.
Jeśli jednak mają mnie szybko zlimitować to wolę sobie dać spokój. Da się u nich normalnie zagrać za dajmy na to 50euro?
 
Do góry Bottom