>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetCity

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Chciałem zagrać jeden mecz, ale nie da się go puścić nawet za jedno euro i wyskakuje że przekroczone maksimum... Chyba limitów nie mam bo to mój pierwszy zakład który chciałem zagrać, o co im chodzi?
 
L 25

lookas1989

Użytkownik
Inaczej, jeżeli zakaładam konto na MB to w czasie rejestracji muszę mieć ustaloną jako walutę euro jeśli chce wykonywać przelewy z Betcity na MB?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Waluty nie da się zmienić, jeśli masz konto w euro, a konto w MB w złotówkach to automatycznie będziesz miał przewalutowanie na euro wpłacając, a jak będziesz wypłacał to kase na MB będzie miał w złotówkach.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Jak wyglada u nich wyplata, szczegolnie na MB ? Bo poki co wyplacilem chyba 100 i 200 euro i nie było problemu ani weryfikacji, ale teraz powinno przybyć pare koła i mam troche obawy, ze zablokuja konto z dupy albo inne problemy beda.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
nie będzie problemów jeśli nic złego nie zrobiłeś wbrew regulaminowi
Dzieki za szybko odpowiedz. Nie, nic wbrew regulaminowi, po prostu brak weryfikacji mnie zdziwil no i nie ufam ruskim, bardzo dobrze wiem jak z nimi jest jezeli chodzi o kase.
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Hah, mówiłem, że tak będzie dzsiaj wszystko zablokowane i limity poustawiaone na 0 ^^ Nawet 1 euro nie moge postawic :F
Nie polecam buka
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
czy mozna juz grac za złotówki , czy nadal tylko EURO ? Jeżeli euro to ile kosztuje przewalutowanie w MB ?
 
A 0

arek90

Użytkownik
mam pytanie odnosnie rejestracji. Trzeba uzupelnic takie dane:

*Dane dowodu osobistego
Seria
Numer
Przez kogo i kiedy wydany:
Data wydania paszportu:

Chodzi mi o ostatnie pole. Czy na pewno chodzi o paszport czy jednak o dowod?
Co w przypadku kiedy nie mam paszportu? Bo trzeba wybrac tam jakas date.
 
S 0

shef

Użytkownik
mam pytanie odnosnie rejestracji. Trzeba uzupelnic takie dane:
*Dane dowodu osobistego
Seria
Numer
Przez kogo i kiedy wydany:
Data wydania paszportu:
Chodzi mi o ostatnie pole. Czy na pewno chodzi o paszport czy jednak o dowod?
Co w przypadku kiedy nie mam paszportu? Bo trzeba wybrac tam jakas date.
Przepraszam pa moj polski-no ale nie jiestem polakiem tylko z Ukrainy. Przeczytalem twojie pytanie i odpowiem ci ZE CHODZI O PASZPORT!! I w Ukraine i w Rosji v Paszporcje jiest napisane kiedy i kym on zostal wydany! Tak jak wienkszosc grachy w Betcity JIEST z bylego Zwionzku Radzieckiego-no to widac i trymajo taki punkt w rejestracji!
Napish im na support
 
ivostock8 201

ivostock8

Użytkownik
jak dla Mnie zajebisty bukmacher, problemów z wypłatami nigdy nie miałem.Słyszałem coś o limitach ale to chyba już historia, pograłem trochę grubiej i limitów brak także polecam.
@arek90 dane dowodu wpisujesz.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak dla Mnie zajebisty bukmacher, problemów z wypłatami nigdy nie miałem.Słyszałem coś o limitach ale to chyba już historia, pograłem trochę grubiej i limitów brak także polecam.
Przeciez kazdy ma limit 25 euro po 3 zakladach. Jezeli tobie to wystarcza i dla ciebie to brak limitow to nie dziwota ze chwalisz tego buka
Przepraszam pa moj polski-no ale nie jiestem polakiem tylko z Ukrainy. Przeczytalem twojie pytanie i odpowiem ci ZE CHODZI O PASZPORT!! I w Ukraine i w Rosji v Paszporcje jiest napisane kiedy i kym on zostal wydany! Tak jak wienkszosc grachy w Betcity JIEST z bylego Zwionzku Radzieckiego-no to widac i trymajo taki punkt w rejestracji!
Napish im na support
Rozbawilo mnie to udowania zagraniczniaka hehehe
 
R 924

radziooh

Użytkownik
ivostock8 zgadzam się,. Ruski bukmacher a lepszy nawet od Brytyjskich i innych europejskich, aż 24euro na zakład limity to coś niezwykłego. Polecam
 
Do góry Bottom