>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

BetCity

K 3

kutrzeba

Użytkownik
Dear Sir/Madam!
Your request cannot be processed as your account details do not contain all necessary data. You have to send us scanned pages of your passport (pages with your name, surname, passport serie, passport number, issued by, issue date, residential registration). Please, specify your account number. If you send us all necessary data, your request will be paid out in accordance to our Rules.
&lt;hr&gt;Best regards,
Betcity clients department
mam nadzieje że skan dowodu wystarczy ?
stwarzają jakieś problemy z wypłatami ?
 
S 0

szpady

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś w miarę zrozumiały sposób może mi wytłumaczyć w jaki sposób mogę zasilić moje konto u tego buka.
Niestety ale słabo znam angielski i mam lekkie problemy z tym systemem płatności.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Witam,
Czy ktoś w miarę zrozumiały sposób może mi wytłumaczyć w jaki sposób mogę zasilić moje konto u tego buka.
Niestety ale słabo znam angielski i mam lekkie problemy z tym systemem płatności.
zmień sobie język na polski. kliknij w ruską flagę i masz języki do wyboru. zasilenie jest banalne. wchodzisz w istoria konta , zasil konto i tam wybierasz sposób. polecam skrilla
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Czuje się oczukany .. postawiłem zakład 3/4 i rozliczyli mi najpierw dobrze po kursie ponad 2 a teraz patrze i takie coś .. o co chodzi? Chodzi o ten zakład na dole .. zmienili sobie kurs na 00.4947 to jawne oszustwo czy nie? I czy jest jakiś kontakt z nimi poza ICQ? Najlepiej po Polsku, bo kiepsko z językami ????
Pomoże mi ktoś, bo czuje się oszukany na sporo pieniędzy, bo zakład był rozliczony dobrze a dziady zmieniły ????
Ja rozumiem, że ich skroiłem na ponad 20kawałków w miesiąc, ale żeby kraść moje pieniądze? Chociaż kurs 1 powinni dać a nie, że moją stawkę zabierają jeszcze ????
Link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/332e92ecfd16660e.html
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Czuje się oczukany .. postawiłem zakład 3/4 i rozliczyli mi najpierw dobrze po kursie ponad 2 a teraz patrze i takie coś .. o co chodzi? Chodzi o ten zakład na dole .. zmienili sobie kurs na 00.4947 to jawne oszustwo czy nie? I czy jest jakiś kontakt z nimi poza ICQ? Najlepiej po Polsku, bo kiepsko z językami ????
Pomoże mi ktoś, bo czuje się oszukany na sporo pieniędzy, bo zakład był rozliczony dobrze a dziady zmieniły ????
Ja rozumiem, że ich skroiłem na ponad 20kawałków w miesiąc, ale żeby kraść moje pieniądze? Chociaż kurs 1 powinni dać a nie, że moją stawkę zabierają jeszcze ????
Link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/332e92ecfd16660e.html
wow, ale dziwny kupon i kurs. 1szy raz w zyciu widze taki model rozliczenia. jak chcesz mogez Ci pomoc i napisac po angielsku @ i ty go im przesles... daj znac
 
bej 178

bej

Użytkownik
Czuje się oczukany .. postawiłem zakład 3/4 i rozliczyli mi najpierw dobrze po kursie ponad 2 a teraz patrze i takie coś .. o co chodzi? Chodzi o ten zakład na dole .. zmienili sobie kurs na 00.4947 to jawne oszustwo czy nie? I czy jest jakiś kontakt z nimi poza ICQ? Najlepiej po Polsku, bo kiepsko z językami ????
Pomoże mi ktoś, bo czuje się oszukany na sporo pieniędzy, bo zakład był rozliczony dobrze a dziady zmieniły ????
Ja rozumiem, że ich skroiłem na ponad 20kawałków w miesiąc, ale żeby kraść moje pieniądze? Chociaż kurs 1 powinni dać a nie, że moją stawkę zabierają jeszcze ????

Link do zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/332e92ecfd16660e.html

zagrałeś zakład 3z4, jedno zdarzenie nie weszło i chcesz żeby było rozliczone po kursie 1? ????



wszystko jest rozliczone prawidłowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
koval 161

koval

Użytkownik
Panowie, przy rejestracji jest prosba o podanie daty wydania paszport. CO zrobic jesli go nie posiadam ;)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
zablokowali mi konto a wmailu napisali za kazdy klient ma prawo do jednego konta i moga mi anulowac cwygrane bo zlamalem regluamin , ocb mam tylko 1 konto nigdy nie rejestrowalem zadnego kumpla nawet , prosza o skan dowodu oczywisciww im to wysle ale czy maja szanse mi bezpodstawnie zabrac kase z konta ?
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
ilee w tym szice trwa weryfikacja ? czekam juz 3 dzien
nie moga ci nic zabrac bez powodu, napisz do nich na jakim etapie jest weryfikacja.... jesli nic nie zakladales ponad 1 konto to czekaj tylko... czasami trwa to dluzej, ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wer890 300

wer890

Użytkownik
wiesz zrboilem 500 % zz wplaconej kwoty wiec pewnie wymyslaja juz jakies cuda wianki tylko zeby okrasc mnie z kasy napisze za dwa dni jak sprawa stoi
e odradzam buka moga sobie zablokowac konto do 2 miesiecy od tak
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
ok cierpliwosc sie skonczyla jaka jest instutcja nadzorujaca to gowno ? Blokneli sobie konto bo tak bo wygralem 400 $ , zalosna firma nie polecam i lepiej omijajcie szerokim lukiem , no chyba ze zamierzacie wtapiac kase to ok .
IBAN ?no mialem na mysli ibas ... a to fajnie wiedziec czyli kasa poszla w pizdu
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
International Bank Account Number nic Ci nie pomoże.
Ani żaden inny też nie, gdyż ten bukmacher nie ma nadzorcy.
 
G 13

gris

Użytkownik
Dziwna sytuacja. Ja nigdy nie miałem problemów z wypłatami, jedynie limit mam na 22 euro, ale zdążyłem już zlecić 7 wypłat po równe 100 euro. Wypłata zawsze w ten sam dzień więc mam zgoła odmienne doświadczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom