>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

S 0

sebekfreestyle

Użytkownik
Posiadam konto w banku PKO BP i posiadam karte Debetową Visa Electron. Za kazdym razem gdy próbuje zrobić przelew na Bet365 wyskakuje mi komunikat. &quot;Niestety, z przyczyn od nas niezależnych, za pomocą tej karty nie można złożyć depozytu w firmach bukmacherskich online&quot; ani Bukmacher ani ludzie w banku nie wiedzą co jest przyczyną. Może ktoś z was wie. z góry dzieki za odpowiedz ????
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Witam , jeśli pierwszej wpłaty po rejestracji , dokonałem poprzez PAYSAFECARD , to jaką metodą bede mogl wyplacic hajs ? Konto bankowe ?
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Okej, mam jeszcze jedno pytanie , wplacilem 50 , dostalem bonus 50 - lacznie mam 100we , (ale 50 w bonusie) rozumiem ze musze jednorazowo zagrac zaklad za 50 czy moge sprylac tak do 50siatki kilkanascie kuponow , zeby mi aktywowalo ten bonus na moje konto
 
O 0

ogien

Użytkownik
Robiłem ostatnio wypłatę zwykłym przelewem bankowym (czas realizacji 2-10 dni roboczych). Pieniądze były na koncie po około 40 godzinach czyli za szybko ????
 
M 0

michal1444

Użytkownik
Mam pytanie zakładam konto w bet365 i kolega coś mi mówił że jak wpłacę depozyt te 25zł to muszę je przynajmniej raz obrócić(całą kwotą żeby potem normalnie wypłacić środki) i tak za każdą wpłatą na konto (nie chodzi mi tu o bonus,zwykłe granie) ????
 
M 0

maverick7

Użytkownik
Witam, czy mógłby napisać ktoś kto posiada konto w bet365 i robił wypłaty przez Przelew Bankowy?
Jestem kompletnie zielony skąd wziąć numery IBAN oraz SWIFT do mbanku?
Czekam na odp.
 
G 0

graczx87

Użytkownik
O co tu chodzi, chciałem zlecić wpłate środków na Bet365 a wyskoczył mi ten sam adres i nr konta bankowego co przy innym buku. Jak to z tym jest?
 
G 0

graczx87

Użytkownik
dzięki, a słuchajcie jeszcze 1 pytanie, bo jak chce przelać na Bet365 to wyskakuje mi inna nazwa tytułu przelewu niż to co jest na scanie z przelewów 24. To jak to jest?
 
B 0

bielej

Użytkownik
witam
przelałem wczoraj na bet365 przelewem24 o 22 i jest juuz 13 godzina a nie mam pieniedzy jeszcze co moze byc nie tak ? czy skan dowodu trzeba przy wyplacaniu sary czy tez przed
a przelałem z T-mobile w unibecie zawsze miałem po 30 najpozniej sare a ty=u pierwsza wpalata i juz sie niecierpliwie a sara nie mała pomozcie
do ilu najdłuzej czekaliscie jak placiliscie przelewem24
 
Do góry Bottom