>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

S 0

sebekfreestyle

Użytkownik
Posiadam konto w banku PKO BP i posiadam karte Debetową Visa Electron. Za kazdym razem gdy próbuje zrobić przelew na Bet365 wyskakuje mi komunikat. &quot;Niestety, z przyczyn od nas niezależnych, za pomocą tej karty nie można złożyć depozytu w firmach bukmacherskich online&quot; ani Bukmacher ani ludzie w banku nie wiedzą co jest przyczyną. Może ktoś z was wie. z góry dzieki za odpowiedz ????
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Witam , jeśli pierwszej wpłaty po rejestracji , dokonałem poprzez PAYSAFECARD , to jaką metodą bede mogl wyplacic hajs ? Konto bankowe ?
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Okej, mam jeszcze jedno pytanie , wplacilem 50 , dostalem bonus 50 - lacznie mam 100we , (ale 50 w bonusie) rozumiem ze musze jednorazowo zagrac zaklad za 50 czy moge sprylac tak do 50siatki kilkanascie kuponow , zeby mi aktywowalo ten bonus na moje konto
 
O 0

ogien

Użytkownik
Robiłem ostatnio wypłatę zwykłym przelewem bankowym (czas realizacji 2-10 dni roboczych). Pieniądze były na koncie po około 40 godzinach czyli za szybko ????
 
M 0

michal1444

Użytkownik
Mam pytanie zakładam konto w bet365 i kolega coś mi mówił że jak wpłacę depozyt te 25zł to muszę je przynajmniej raz obrócić(całą kwotą żeby potem normalnie wypłacić środki) i tak za każdą wpłatą na konto (nie chodzi mi tu o bonus,zwykłe granie) ????
 
M 0

maverick7

Użytkownik
Witam, czy mógłby napisać ktoś kto posiada konto w bet365 i robił wypłaty przez Przelew Bankowy?
Jestem kompletnie zielony skąd wziąć numery IBAN oraz SWIFT do mbanku?
Czekam na odp.
 
G 0

graczx87

Użytkownik
O co tu chodzi, chciałem zlecić wpłate środków na Bet365 a wyskoczył mi ten sam adres i nr konta bankowego co przy innym buku. Jak to z tym jest?
 
G 0

graczx87

Użytkownik
dzięki, a słuchajcie jeszcze 1 pytanie, bo jak chce przelać na Bet365 to wyskakuje mi inna nazwa tytułu przelewu niż to co jest na scanie z przelewów 24. To jak to jest?
 
B 0

bielej

Użytkownik
witam
przelałem wczoraj na bet365 przelewem24 o 22 i jest juuz 13 godzina a nie mam pieniedzy jeszcze co moze byc nie tak ? czy skan dowodu trzeba przy wyplacaniu sary czy tez przed
a przelałem z T-mobile w unibecie zawsze miałem po 30 najpozniej sare a ty=u pierwsza wpalata i juz sie niecierpliwie a sara nie mała pomozcie
do ilu najdłuzej czekaliscie jak placiliscie przelewem24
 
Do góry Bottom