>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
ok, czyli załóżmy że wypłacam partiami 10k, czy bank musi to gdzieś zgłosić i mogę mieć jakieś problemy ze skarbówką? Gdzieś ostatnio czytałem że się wzięli za grajków i ich ścigają. Miał ktoś z tym jakiś problem ?
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Po 10K nigdy nie wyplacalem ale po 2k to kilka krotnie w miesiacu i nigdy nie mialem problemow, minelo z 2/3 lata od pierwszych wyplat po ok 2k 3 razy tygodniowo i cisza.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, w wypłatach w b365 mam informacje &quot;
Prośba o wypłatę z konta - Sporty



Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie wypłaty, która może zostać podzielona pomiędzy metody płatności, z jakich korzystałeś poprzednio. Prosimy sprawdzić poniższe dane i zmienić tam, gdzie jest to konieczne&quot;
i tutaj pytanie: czy pieniądze będą wysłane na konto bankowe czy też na Skrilla czy tez podzielone pomiędzy Skrill a konto bankowe - bo pierwszy raz spotykam się z taką informacją? Ostatnio wpłacałem przez przelewy24 - i zastanawiam się czy wpłacić minimalną kwotę poprzez Skrill i spróbowac wypłacić na Skrill - chociaż ktoś tutaj pisał, że wtedy zabokują wypłatę na Skrill (chodzi o wypłate koło 2 lub 3k jednorazowo). Pomoże ktoś?
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Jak wplacisz minimalna kwote przez skrill i bedziesz chcial calosc wyplacic to pokaze Ci sie mozliwosc wyplaty na skrill i jak zlecisz to i tak dzial platnosci Ci to zablokuje i pojdzie na konto bankowe. Mialem identyczna sytuacje, stad to wiem. Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 40

rodzi

Użytkownik
Dzięki za informacje. Jeszcze mam takie pytanie - otrzymałem na maila taką wiadomość
&quot; Kiedy jest to tylko możliwe, wszystkie wypłaty będą przelewane na konto, z którego dokonano depozytu. Ponieważ Pańskie środki na koncie pochodzą z różnych rodzajów płatności, to jesteśmy zmuszeni zrealizować Pańską prośbę o wypłatę w sposób proporcjonalny, zgodnie z metodami płatności jakie użył Pan do złożenia depozytu. W związku z tym, Pańską prośbę o wypłacenie kwoty (tutaj podana kwota)PLN, zrealizujemy w następujący sposób: (tutaj podana kwota przez b365) przelana zostanie poprzez Przelew bankowy.&quot;
I pytanie jest następujące: ile czasu trwa przelew - jeśli zleciłem go w czwartek koło 21wszej (na koncie w b365 jest godzina &quot;księgowania&quot; wypłaty 14.11.2014 4:31)to kiedy mogę się go spodziewać na koncie? Wtorek, środa w przyszłym tygodniu czy jeszcze później? I drugie pytanie czy jeśli zlecę kolejną wypłatę (wpłacałem pieniądze przez przelewy24 i skrill) to wypłata dojdzie na konto bankowe czy też i na skrilla? Czy dzielą to jakoś procentowo czy jak chcą?
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
rodzi odp na pierwsze pytanie: Bet365 wyplaca hajs na konto bankowe ze swojego konta firmowego ktore jest prowadzone w PL w banku pekao sa (zubr). Ja mam swoje prywatne konto tez w pekao sa i jak zlecam przelew jednego dnia do ok. 6 rano to tego samego miedzy 18 a 20 mam na koncie (transakcje miedzy rachunkami tego samego banku sa realizowane w czasie rzeczywistym,czyli mam je na koncie w tym momencie w ktorym wyszly z bet365. Nigdy mi sie nie zdarzylo zeby wyslal do 6 rano i zeby wieczorem nie doszly na konto). Dla przykladu, Ty zleciles przelew na konto 14.11.2014 czyli dzis o 4.31, wiec wieczorem miedzy 18-20 wysle to bet365, biorac pod uwage ze jest weekend czyli kase na koncie bedziesz mial w poniedzialek przy pierwszej sesji przychodzacej czyli ok poludnia a jak masz konto w pekao sa to sprawdz wieczorem a beda na koncie.
Pytanie 2: Nie lepiej Ci bedzie przy stanie konta 0pln bet365 zdeponowac wszystko za posrednictwem skrill? Wtedy na wyplate na skrill czekasz chwile, od 10 min do 3h.
PZDR.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ponieważ Pańskie środki na koncie pochodzą z różnych rodzajów płatności, to jesteśmy zmuszeni zrealizować Pańską prośbę o wypłatę w sposób proporcjonalny, zgodnie z metodami płatności jakie użył Pan do złożenia depozytu. W związku z tym, Pańską prośbę o wypłacenie kwoty (tutaj podana kwota)PLN, zrealizujemy w następujący sposób: (tutaj podana kwota przez b365) przelana zostanie poprzez Przelew bankowy.&quot;
ile czasu trwa przelew - jeśli zleciłem go w czwartek koło 21wszej (na koncie w b365 jest godzina &quot;księgowania&quot; wypłaty 14.11.2014 4:31)to kiedy mogę się go spodziewać na koncie?
Wtorek, środa w przyszłym tygodniu czy jeszcze później?
I drugie pytanie czy jeśli zlecę kolejną wypłatę (wpłacałem pieniądze przez przelewy24 i skrill) to wypłata dojdzie na konto bankowe czy też i na skrilla? Czy dzielą to jakoś procentowo czy jak chcą?
Te dzielenie da się ominąć wystarczy żeby twój depozyt metodą jaką chcesz wyplacić był większy od tego który wpłacałeś drugą metodą.
Np wpłaciłeś 200 przez p24 i 300 przez skrill, jeżeli bedizesz chcial wyplacic na skrill to wystarczy wplacic 500 i juz główną metodą płatnosci będzie skrill.
Co do czasu oczekiwania wypłaty na konto bankowe. To od momentu zatwierdzenia 1 dzien roboczy. Jeżeli napisałeś że w czwartek k 21 wysłali to dzisiaj do wieczora będziesz miał na koncie.
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Chciałbym założyć konto na bet365 i mam kilka pytań dotyczących wpłat i wypłat. Czy istnieje możliwość wpłaty pieniędzy za pomocą przelewy24 oraz jaka jest minimalna wpłata? Jeżeli wypłacam pieniądze to istnieje możliwość przelewu bankowego oraz ile to przeważnie trwa i jaka jest minimalna suma wypłaty?
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Jesli zlecisz wyplate do 6 rano to bet365 wysle pieniadze na Twoje konto bankowe (jesli wyplacisz na konto bankowe) mniej wiecej miedzy 18 a 20, czyli jak masz konto w Pekao sa to bedziesz mial kase na koncie tego samego dnia miedzy 18 a 20. Jak masz konto w innym banku niz bet365 to kasa dojdzie nastepnego dnia roboczego pierwsza sesja przychodzaca czyli ok. poludnia, tu sprawdz kiedy mozesz sie ich spodziewac: http://www.sesjeelixir.pl/ PZDR :)
 
rocho19 78

rocho19

Użytkownik
Zapytam jeszcze odnośnie bonusu startowego w bet365. W regulaminie jest zapis &quot;Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę swojego depozytu jednokrotnie w wybranych przez siebie zakładach sportowych. Musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu 3 razy przed dokonaniem wypłaty.&quot;. Czy oznacza to, że jeżeli wpłacę np. 200 zł i dostanę 200 zł bonusu to muszę zagrać cztery zakłady ze stawką 200 zł żeby móc wypłacić pieniądze? Bo nie rozumiem tego.
 
I 0

imbartek

Użytkownik
Mam pytanie np jak teraz ktoś ma konto na Bet365 i ma bank ustawiony Polski i zmieni sobie teraz na Angielskie konto bankowe bo tam mieszka to nie bedzie mial problemow z wyplaceniem pieniedzy na konto Angielskie?
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Mam pytanie np jak teraz ktoś ma konto na Bet365 i ma bank ustawiony Polski i zmieni sobie teraz na Angielskie konto bankowe bo tam mieszka to nie bedzie mial problemow z wyplaceniem pieniedzy na konto Angielskie?
Konrad W dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Konrad W
Konrad W Witam na Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc? Proszę podać czterocyfrowy numer bezpieczeństwa, jeżeli chce Pan/Pani porozmawiać o czymś szczególnym dotyczącym konta.
Szymon Mam pytanie np jak teraz ktoś ma konto na Bet365 i ma bank ustawiony Polski i zmieni sobie teraz na Angielskie konto bankowe bo tam mieszka to nie bedzie mial problemow z wyplaceniem pieniedzy na konto Angielskie?
Konrad W Zalezy to od metody platnosci. Jezeli bedzie Pam uzywal metody wplat, dla której wyplata realziowana jest przelewem bankowym, to bedzie Pan mogl wyplacic srodki na dowolne konto bankowe zarejestrowane na Pana.
Szymon Dziekuje.
WYPLATA JEST REALIZOWANA NA KONTO BANKOWE JESLI SRODKI ZOSTALY ZDEPONOWANE ZA POSREDNICTWEM:
-Karta Mastercard (Przy Visa, wyplata moze isc na karte, przy Mastercard, tylko na konto bankowe)
-Zwykly przelew bankowy
-Szybki przelew
-Przelewy 24
-Ukash
-Paysafecard
PZDR !!!
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Zrob minimalna wplate jaka bedziesz mogl ze swojego banku w UK, wtedy bedzie on juz w zapisany w bet365. Potem przy kazdej wplacie z tych wymienionych jak i paysafecard o ktorej wspominasz (Mieszkalem w UK, masz tam sklepy z paysafecard na kazdym kroku :) ) bedziesz mogl zlecic wyplate na konto bankowe ktore bylo ostatnia metoda wplaty, czyli Twoje nowe konto w UK o ktore pytales...
 
Do góry Bottom