>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Bank który sprzedał swoich klientów to na 90% pko bp, w tym momencie biorą się za grajków także radzę uważać z wpłatami typu przelewy24.
 
L 0

lunatic1

Użytkownik
Witam przy sprawdzeniu informacji o wypłacaniu pieniędzy na kartę debetową zobaczyłem takie info:
&quot; Jeżeli wypłacisz środki za pomocą karty debetowej, bez postawienia zakładów za całą kwotę depozytu, bet365 zastrzega sobie prawo do obciążenia Twojego konta za wszystkie koszty poniesione związane równocześnie z deponowaniem i wypłatą środków. Jeżeli będzie to konieczne, to wartość wypłaty może zostać odpowiednio zredukowana.&quot;
może mi ktoś to objaśnić na przykładzie ? nie chwytam tego za bardzo ;/
z góry dziękuję i pozdrawiam
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Dlatego ja posluguje sie Neteller&#39;em, wyplata pare min kazda, w regulaminie maja ze w ciagu 1 h. Konto Netka w EURO, karta Netka w EURO, konto bet365 w Euro, zero oplat za przewalutowanie, jedynie oplata 4 EURO za wyplate z bankomatu, bo w euronecie wyplacam euro to tez przewalutowania nie place, wiec jesli sie posluguje jak nalezy, wcale neteller nie jest drogi jak kazdy pisze. Pzdr
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dlatego ja posluguje sie Neteller&#39;em, wyplata pare min kazda, w regulaminie maja ze w ciagu 1 h. Konto Netka w EURO, karta Netka w EURO, konto bet365 w Euro, zero oplat za przewalutowanie, jedynie oplata 4 EURO za wyplate z bankomatu, bo w euronecie wyplacam euro to tez przewalutowania nie place, wiec jesli sie posluguje jak nalezy, wcale neteller nie jest drogi jak kazdy pisze. Pzdr
Nie jest drogo ? 4 euro za wypłatę z bankomatu + opłata za przewalutowanie podczas gdy na skrillu można mieć konto i kartę w PLN a więc za wypłate zapłacisz 1,8 euro ( ok 8zł )
Na netellerze za wypłatę 20zł z bankomatu zapłacisz ok 21zł natomiast na skrillu za wypłatę 20zł zapłacisz nie całe 8zł.
Co z tego że Ty w euro wypłacasz skoro te euro musisz tez wymienić po jakims kursie i na jedno wychodzi.
Neteller jest kurewsko drogi kiedyś jak miałem konto w PLN (teraz mam w euro bo w takiej walucie można miec karte) wypłacając 1K zł pobralo mi aż 160zł prowizji. W skirllu zapłaciłbym 12zł.
Neteller co prawda jest dużo bardziej bezpieczny niż skrill ale polecał bym go to trzymania jedynie wielkiej gotówki, do mniejszej zdecydownie polecałbym skrill.
 
M 0

mdkcb

Użytkownik
w euronecie wyplacam euro to tez przewalutowania nie place
Czy należy rozumieć, że Euronet mija się z prawdą, gdy informuje, że wypłata Euro dostępna jest TYLKO dla kart wydanych w Polsce do rachunku w PLN?
A jeżeli nawet, to czy jesteś pewien, że różnica między kwotą wypłaconą przez bankomat a kwotą odjętą z rachunku Neteller wynosi tylko 4 euro?
edit: Zgodnie z przewidywaniami rewelacje wyssane z brudnego* palucha osoby &quot;szymon__1&quot; nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Żaden z dziesięciu odwiedzonych dziś przeze mnie bankomatów nie wypłaca €uropejskich banknotów posiadaczom tej karty.
* oraz (sądząc po trwających już ponad 70 godzin medytacjach nad uj wie czym) dotkniętego jakimś ciężkim niedowładem
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
mi chodzi raczej czy by obrocic musze trzy razy postawic zaklady o lacznej stawce 600zl czy moge raz postawic 600zl i miec po obrocie
Masz postawić za 600. obojętna jest wysokosc zakładu.
W twoim przypadku wsytarczy za 500 bo za 100 już obstawiłes.
Obojętnie jaka kobinacja stawki żeby łącznie było 600
 
R 0

ryych

Użytkownik
Chciałbym wypłacić pieniążki z bet365 i pojawia się problem. Przy wypłacie proszą mnie o Adres oddziału banku. Ja mam jednak konto bankowe on-line, bez oddziału. Co należy zrobić? Na czacie słabo mi odpowiedzieli.
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
Witam
Chciałbym. Zawsze wpłacałem i wypłacałem za pomocą Skrill. Ostatni raz wpłaciłem za pomocą P24.
Adres oddziału banku*
Jak mam konto Inteligo to co wpisać powinienem?
IBAN
*
?
z Góry dziękuję za odp.
 
Do góry Bottom