>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Zawsze wypłata jest możliwa w taki sposób jak ostatni raz wpłacałeś. Czyli jeżeli drugi raz wpłacałeś przez Skrill to możesz wypłacić przez Skrill. To chyba jeden z nielicznych minusów tego bukmachera, że mimo zweryfikowanych kilku kanałów płatności można wypłacać tylko w sposób w jaki ostatni raz się wpłacało.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj zagrałem kupon i udało się trafić także chcę zlecić wypłatę tymczasem muszę wysłać im skany dokumentu potwierdzającego wiek i tożsamość...o co chodzi ? (jakieś qfa 2 etapy weryfikacji.....)
Nie chcę po prostu wysyłać takich danych bo już raz Bet365 weryfikowało moje dane jak zaczynałem tam granie. Miał ktoś podobną sytuację ?
Dodam tylko, że klorzystam z MB do wpłacania i wypłacania $ ;)
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj zagrałem kupon i udało się trafić także chcę zlecić wypłatę tymczasem muszę wysłać im skany dokumentu potwierdzającego wiek i tożsamość...o co chodzi ? (jakieś qfa 2 etapy weryfikacji.....)
Nie chcę po prostu wysyłać takich danych bo już raz Bet365 weryfikowało moje dane jak zaczynałem tam granie. Miał ktoś podobną sytuację ?
Dodam tylko, że klorzystam z MB do wpłacania i wypłacania $ ;)
Jeśli miałeś zweryfikowane odezwij się do Nich na czacie, ewentualnie telefonicznie i przedstaw sytuacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj zagrałem kupon i udało się trafić także chcę zlecić wypłatę tymczasem muszę wysłać im skany dokumentu potwierdzającego wiek i tożsamość...o co chodzi ? (jakieś qfa 2 etapy weryfikacji.....)
Nie chcę po prostu wysyłać takich danych bo już raz Bet365 weryfikowało moje dane jak zaczynałem tam granie. Miał ktoś podobną sytuację ?
Dodam tylko, że klorzystam z MB do wpłacania i wypłacania $ ;)
Bet365 ma nową licencje i każdy musi przejść ponowną weryfikację. Tak jak napisałeś są to dwa etapy ale wysłanie skanu dowodu powinno wystarczyć.
http://forum.bukmacherskie.com/f118/weryfikacja-kyc-114780-2.html
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
panowie jest problem
Wpłacałem ostatnio parę razy przez p24 , teraz chciałem zlecić wypłatę i wyskakuje mi że na konto bankowe mogę wypłacić .
Doradzono mi na forum żebym wpłacił 25 zł przez skrilla żeby ostatnia wpłata była stamtąd .
Nic to nie dało . Da się coś zrobić ?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
to podziel na mniejsze kwoty i wyślij
nawet 50 zł nie chcą mi wysłać na skrilla , wypłata już 30 godzin wisi jako oczekująca
na UK czacie koleś powiedział że może dojdzie na skrilla żeby być cierpliwym . A te łajzy z polskiego czatu mówili że tylko na konto to może dojść
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
no jak wpłacałeś przez p24 to tylko na konto możesz wypłacić, bo jaka ostatnia wpłata taka wypłata. Trochę to głupie, ale tak to działa w becie
brat też chcial 3k przelać na skrilla ale mu napisali, ze wpłacił przez konto to i tylko tak może wypłacić
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
no jak wpłacałeś przez p24 to tylko na konto możesz wypłacić, bo jaka ostatnia wpłata taka wypłata. Trochę to głupie, ale tak to działa w becie

brat też chcial 3k przelać na skrilla ale mu napisali, ze wpłacił przez konto to i tylko tak może wypłacić
ale ja przed zleceniem wypłaty zrobiłem przez skrila depozyt
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 13

szymon__1

Użytkownik
Nie ma znaczenia, juz to bylo poruszane. Pokaze Ci mozliwosc wyplacenia na skrill ale dzial bezpieczenstwa zablokuje Ci ta wyplate i bedzie chcial czesc wyslac na konto bankowe a czesc na skrilla stosunkowo do ilosc hajsu z danego zrodla, zobaczysz... Ale zawsze mozesz poprosic na czacie zeby wyslali info do dzialu bezpieczenstwa i zlecenie wyplaty na skrill, nic nie masz do stracenia ale szczerze watpie bo mialem podobna sytuacje kiedys i poszlo na konto bankowe...
 
D 0

dzeske

Użytkownik
chciałbym dokonać wpłaty przez przelewy24 lecz nie widzę, aby można byłoby przez przelewy24 wypłacać. Mam pytanie mogę wpłacać przez przelewy24 a wypłać przez Skrill?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
chciałbym dokonać wpłaty przez przelewy24 lecz nie widzę, aby można byłoby przez przelewy24 wypłacać. Mam pytanie mogę wpłacać przez przelewy24 a wypłać przez Skrill?
By móc wypłacić pieniądze na np. Przelewy24 czy Skrill, trzeba najpierw wpłacić środki z danej platformy. Zatem dopiero po wpłacie przez P24/Skrill pojawi się możliwość wypłaty na P24/Skrill. Ponadto wypłata będzie możliwa dopiero po weryfikacji konta.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Benek 24 moderator i takie rzeczy :) Co do skrill to się zgadzam. Ale przelewy24 jest tylko pośrednikiem szybkich wpłat, po wpłacie przez przelewy24 późniejsza wypłata idzie standardowo na konto bankowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom