>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

B 0

buckwild

Użytkownik
Wplacilem na konto kumpla hajs z netellera nie sprawdzilem oczywiscie ze dane musza sie zgadzac (wiem porazka) i niestety wyplata moze isc tylko netem a dane nie beda sie zgadzac wiec zostanie zablokowana, czy jest w takim razie jakas mozliwosc np doplata przez p24 przez neta wplacilem 200 zl w ktorych zrobilem 900 jesli ma to znaczenie dla sprawy, bede bardzo zobowiazany
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Akurat Bet365 ma taki regulamin, że tą metodą co wpłaciłeś musisz wypłacić. Późniejszy depozyt z p24 nic nie zmieni z wcześniejszą kasą.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
panowie dawno nie grałem w bet365 i nie pamietam , dzisiaj ugrałem troche kasy i przed chwila wypłaciłem na skrilla ile bedzie trwała wypłata ?? dojdzie dzisiaj ?
 
kiperos 4

kiperos

Użytkownik
panowie dawno nie grałem w bet365 i nie pamietam , dzisiaj ugrałem troche kasy i przed chwila wypłaciłem na skrilla ile bedzie trwała wypłata ?? dojdzie dzisiaj ?
Tak jak kolega wyżej mówi do 1 godziny zazwyczaj, chociaż ja spotkałem się z sytuacją, że pieniądze dostałem dopiero na następny dzień.
 
Z 0

zbyszektrans

Użytkownik
nie wiem napisałem na tym durnym forum żeby złożyć petcjie o szybsze wypłaty dla Polski klientów do 3 godzin znając angielski suport myślę że przy dużej ilości zgłoszeń można by było to
osiagnać

ale temat napisałem admin nie przepuścił buahaha



p.s. myślę, że jest dużo graczy nie grających po 300 zł tylko dużo wiece i obrót na polskim koncie nie jest im na rękę

w moim przypadku nettler odpada gram dużo kuponów i przewalutowanie
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
zabrali Vipa Skrill wiec ostatnio mam wieksza ilosc wplat, zagran i wyplat (test bukow)

wyplaty takze w weekend , ale o roznych godzinach i niestety trzeba troche poczekac , potrafia np wyplacic w nocy (Skrill)
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Może wiecie o nowej dziwnej procedurze wypłat z Bet365 na Neteller - podobno jest bezpłatna i ilościowo nieograniczona.
Jednak wypłaty muszą przechodzić przez stronę jakiegoś &quot;partnera&quot; Bet365 i on nalicza prowizję od wypłat (dalszego przelania na Neteller).
Bardzo prosiłbym o potwierdzenie lub dementi.
 
Z 0

zbyszektrans

Użytkownik
wczoraj rozmawiałem na czacie i net jest bezpłatny ale przewalutowanie kosztuje i net ma prowizje
ja gram na obrót i przewalutowanie to nie murze mówić jaka strata
Samo przelew z bet do net)i odwrotnie) jest za free
 
blade1x2 139

blade1x2

Użytkownik
Bet365 wypłaca pieniądze taką metoda jaką się wpłaciło. Dla przykładu ja wpłacałem przez ING Bank Śląski via Skrill (dawne Moneybookers) w zasadzie, to ta strona tylko pośredniczy. Wyplata odbywa się dokładnie tak samo. Pieniądze pierwsze trafiają na to konto, a stąd można wypłacić pieniądze na nasze normalne konto bankowe. Przed nowym rokiem płaciło się jakiś procent od kwoty, a teraz chyba jest ryczałt 12,60.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Czy zdarzyła się komuś sytuacja, że po wysłaniu pieniędzy via Skrill, nie pojawiły się na koncie bet365 i cały czas widniało zero? Czy email do supportu z załączonym zrzutem ze skrilla z potwierdzeniem transakcji wystarczy? Od wpłaty minęło 12h, a kasy nie ma.
 
G 0

gajoss

Użytkownik
Witam! Chciałem zapytać czy jeżeli dokonałem pierwszej wpłaty na Bet365 za pomocą przelewu z konta w banku ING a drugi przelew na Bet dokonałem za pomocą Skril to jeśli chciałbym wypłacić pieniądze z depozytu to czy będę miał dwie opcje do wypłaty tj możliwość wypłaty na konto i na Skrill czy tylko na konto?? Zakładając konto na Bet nie wiedziałem że realizują wypłaty tym samym sposobem co wpłaty dlatego też pierwszej wpłaty dokonałem za pomocą przelewu z konta bankowego. Dodam że w depozycie jako metodę płatności mam ustawione Skrill. Proszę o odpowiedź szanownych kolegów :)
 
Do góry Bottom