>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Jak wygląda teraz sprawa z wypłatami na bet?
Założyłem tam konto 2 lata temu i w sumie ponad rok przerwy miałem a widzę, że ostro się pozmieniało... minimalna wypłata niby tylko na konto bankowe 200zł a na ukash 50zł.
mozna tez na skrilla wyplacać a minimalna to chyba jest 25zl jesli sie nie myle
 
K 0

kielec

Użytkownik
Witam, mam taki problem mianowicie poprosilem kolege o zlozenie depozytu przez przelewy24, poniewaz moj bank byl zamkniety. Teraz gdy juz depozyt obrocilem do sumy ktora umozliwia wyplate, pienadze chce wyplacic na swoje konto. I tu pojawia sie problem, bo podczas zlecenia wyplaty wyskakuje mi blad &quot;dbd01&quot; kontaktowalem sie z supportem, lecz niestety za duzo sie nie dowiedzialem. Kiedy podaje sie numer konta bankowego i czy pienadze musze wyplacic na konto kolegi ktory mi je przelal?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kielec wypłacaj normalnie na swoje konto bankowe. Przelewy24 to pośrednik, i nie ma znaczenia z jakiego konta bankowego się wpłaca.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Ostatnio jest dramat z wypłatami na konto, zlecam z samego rana a wychodzi od nich dopiero na drugi dzień po południ.Trzy wypłaty ostatnie w ten sposób.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Witam, mam taki problem mianowicie poprosilem kolege o zlozenie depozytu przez przelewy24, poniewaz moj bank byl zamkniety. Teraz gdy juz depozyt obrocilem do sumy ktora umozliwia wyplate, pienadze chce wyplacic na swoje konto. I tu pojawia sie problem, bo podczas zlecenia wyplaty wyskakuje mi blad &quot;dbd01&quot; kontaktowalem sie z supportem, lecz niestety za duzo sie nie dowiedzialem. Kiedy podaje sie numer konta bankowego i czy pienadze musze wyplacic na konto kolegi ktory mi je przelal?
Nie masz się czym obawiać, bo bet nie ma danych, kto wpłacał przez pośrednika przelewy24, więc powinni bez problemu wypłacić na Twoje konto.
Ile mniej więcej kasa z beta na skrilla poleciłem wypłatę o godzinie 14 i jeszcze nie doszły pieniądze ?
Wiem, że już nieaktualne, ale może komuś innemu się przyda. W ostatnim czasie zlecałem kilka razy wypłatę na skrilla, i za każdym razem ~8 godzin, szału to nie robi bo dużo buków ma wypłaty natychmiastowe na skrilla, co jest fajnym rozwiązaniem.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kolejna wypłata dzisiaj, zlecona o 6 rano, jest 20 zaraz a pieniądze leżą u nich cały czas.Nie mam pytan, zaczynają walić w chuja
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Dolaczam sie do dyskusji... Jesli chodzi o neteller to podaja ze wyplata 1-4h a jak zlecam i mija 4-6 h to na czacie pisza ze jest do 24h, jak pisze zeby zmienili w takim razie info na temat terminu wyplaty, powiedzieli ze z reguly 1-4h ale trzeba do 24h czekac, a te 1-4 h to na ostatnie 15 moich wyplat sie nie sprawdzilo nawet nie bylo bliskie tego czasu:/
 
S 0

spokojny1

Użytkownik
1.Można w bet365 wypłacić kasę na konto bankowe kogo innego niż moje(na bet 365 są moje dane, kasę chcę wypłacić na nie moje konto)? Robił ktoś tak, nie było problemów?
2.I czy w ogóle mogę kasę wypłacić w ten sposób(przelew na konto(nie moje)), jeżeli depozyt składałem przez paysafecarda?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1.Można w bet365 wypłacić kasę na konto bankowe kogo innego niż moje(na bet 365 są moje dane, kasę chcę wypłacić na nie moje konto)? Robił ktoś tak, nie było problemów?
2.I czy w ogóle mogę kasę wypłacić w ten sposób(przelew na konto(nie moje)), jeżeli depozyt składałem przez paysafecarda?
Teoretycznie można ale zazwyczaj chcą wyciąg bankowy więc wtedy jest lipa.
 
R 0

rebe94

Użytkownik
A czy wgl istnieje opcja wypłaty przez skrilla, jeśli wszystkie depozyty robiłem przez paysafecard? W oknie Wypłat mam tylko możliwość wypłacenia na konto bankowe
 
S 0

spokojny1

Użytkownik
Teoretycznie można ale zazwyczaj chcą wyciąg bankowy więc wtedy jest lipa.
Czyli lepiej żebym założył swoje konto w banku i na nie kasę wypłacać żeby problemów nie były niż na czyjeś konto bankowe wypłacać?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czyli lepiej żebym założył swoje konto w banku i na nie kasę wypłacać żeby problemów nie były niż na czyjeś konto bankowe wypłacać?
Jasne że lepiej założyć swoje. Teraz konto bankowe można założyć dosłownie w 5 min przez internet i odrazu mieć do niego dostęp.
 
Do góry Bottom