>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

G 0

graczx87

Użytkownik
Zarejestrowałem sie na tym buku i po zatwierdzeniu wpłaty zauważyłem na ekranie napisy na czarnym tle weryfikacja kyc i czy mogę dać opcje przypomnij później i normalnie sobie grać a dopiero przed wypłatą potwierdzic swoje dane?
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Zarejestrowałem sie na tym buku i po zatwierdzeniu wpłaty zauważyłem na ekranie napisy na czarnym tle weryfikacja kyc i czy mogę dać opcje przypomnij później i normalnie sobie grać a dopiero przed wypłatą potwierdzic swoje dane?
Mozesz. Bedziesz musial wyslac dokumenty na maila, lub wpisac dane ze swojego paszportu jesli posiadasz. Dodatkowo wpisane kodu z listu lub rozmowa telefoniczna.
 
szyman_8 13

szyman_8

Użytkownik
witam mam pytanie dotyczace wplaty. jezeli dotychczas wplacalem przez przelewy24 i teraz uzylem MB to wyplacic bede mogl na MB?
Mam podobnie. Czy jeśli pierwszy depozyt był wykonany przez paysafecard na kwote 50zl i wygrałem z tego trochę kasy, a teraz wykonam depozyt powiedzmy w wysokości 200zł przez skrill, będę mógł wypłacić wszystko na skrilla?
 
yaszura 55

yaszura

Użytkownik
Jak przelewać pieniądze z bet365 na moneybookers ? Bo widzę tylko opcję wypłaty do banku, gdzie trzeba minimum 200 wypłacić.
 
E 2

egon522

Użytkownik
panowie dokonywał ktoś dziś płatności skrillem/kartą? chciałem wpłacić na bet 365 i uzyskuje kominukat Przykro nam, płatność nie powiodła się Dostęp do Twojego konta jest ograniczony z powodów bezpieczeństwa. Udaj się na stronę Pomoc Skrill, w celu rozwiązania tego problemu.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Jakiego portfela najlepiej użyć do wpłat i wypłat z bet365 ? i jak przebiega tam weryfikacja ?
Przelewy24 będą dobre?
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Jakiego portfela najlepiej użyć do wpłat i wypłat z bet365 ? i jak przebiega tam weryfikacja ?
Przelewy24 będą dobre?
Najlepiej skrill, wpłata jest od razu, wypłata jest tak po 4-5h. Weryfikacja - wysyłasz bodajże skan dowodu osobistego - wiem że jakiś list przychodzi na adres zamieszkania - być może z jakimś kodem który trzeba wpisać potem na stronie, ale nie pamiętam. Skrill najlepszy pod względem wypłat/wpłat - szybko bezproblemowo
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
awesome-types 16

awesome-types

Użytkownik
Skan dowodu + właśnie ten kod który otrzymujesz listownie wprowadzasz na stronce buka.
A w ogóle to te 200zł to minimum do wypłacenia tylko przez przelew, czy przez wszystko?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
panowie dokonywał ktoś dziś płatności skrillem/kartą? chciałem wpłacić na bet 365 i uzyskuje kominukat Przykro nam, płatność nie powiodła się Dostęp do Twojego konta jest ograniczony z powodów bezpieczeństwa. Udaj się na stronę Pomoc Skrill, w celu rozwiązania tego problemu.
masz napisane że twoje konto skrill jest zablokowane. Zazwyczaj jak takie coś wyskakuje skrill wymaga weryfikacji
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Skill jest najszybszy o ile masz kartę Skill, wtedy kasę po pojawieniu się na skrillu masz dostępną błyskawicznie. W przeciwnym wypadku, dopiero ze skrilla przelewasz na konto bankowe. I czekasz jeszcze ze 2-3 dni robocze. Nie jest to ani tanie, ani szybkie. Jak wpłacasz z przelewy 24, to później wypłacasz na konto bankowe. I czekasz też standardowo do około 3 dni roboczych. Ale nie płacisz już żadnych prowizji.
 
M 2

miszka6

Użytkownik
Witam, mam pytanie do grających na bet365 i będących od kilku miesięcy na plusie, którzy nie zostali zlimitowani.
Jak robiliście z wpłatami i wypłatami?
1. Mieliście sporo wpłat i sporo wypłat?
2. Mieliście praktycznie tylko wypłaty?
Chodzi o to, jak obracać kasą żeby unikać limitów.
Zaznaczam ze mam jedno konto, nie gram surebetów, a moje max stawki to 200PLN.
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Wpłaciłem ze 3 miesiące temu metodą paysafecard, teraz patrzyłem że w opcjach wypłaty jest dostępna jedynie metoda - na konto bankowe.
Czy jeżeli wpłacę minimum ze skrill to będę mógł wypłacić całość ? a jeżeli nie to jak wypłacić pieniądze żeby nie mieć problemów ze skarbówką, o ile wg taki mogę mieć.
Dodam że jest to 5-cyfrowa suma.
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Nic nie zrobisz. Jedyne wyjscie to wyplata na konto bankowe. Jesli wlacisz minimalna kwote ze Skrill i zlecisz wyplate, tak bedziesz mial pokazane ze zlecasz wyplate na Skrill ale dzial platnosci zablokuje Ci to na 100% i przesle na konto bankowe... Mialem taka sama sytuacje, wiec wiem co pisze.
 
Do góry Bottom