>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Spotkał się Pany ktos z Was z taka sytuacja u siebie?
&quot;Jeżeli zasilając swoje konto korzysta się z wielu metod płatności, jesteśmy zmuszeni do rozdzielnia takiej wypłaty proporcjonalnie pomiędzy metody płatności, z jakich skorzystał Klient w czasie dokonywania depozytu. Prośba o wypłatę zostaje wówczas ponownie rozpatrzona przez dział finansiowy i wysyłamy do Klienta email w ciągu 24 godzin, aby potwierdzić gdzie te środki zostaną przesłane.&quot;
1)Jak to praktyce wygląda? W ciagu 24 godzin oni sami decyduja jak kase rozdysponowac i rozumiem,że tylko mnie informują ?
2)W przypadku dwóch metod wpłaty tzn skrill/karta kasa idzie 50/50 ?
3) Jest szansa jakoś to kurest** cofnąć,tzn wrócić do wypłat na samego skrilla ?
EDIT
Dzieki wielkie haker !
Z góry dzięki za pomoc
1. Wygląda to tak wpłacasz np 50zł poprzez skrill i 1000 przez p24 Czyli główną metoda wpłaty jest wpłata metoda p24. Jeżeli teraz dajmy na to wygrasz 3 tyś to nie mozesz wypłacic tego na konto skrill gdyż twoja wpłata przez p24 była główną metdoą wpłaty i możesz wypłacić na konto bankowe. Na skrill możesz wypłacić tyle ile wynosił twój depozyt.
Bukmacherzy stosują tą praktykę aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy np przelewania pieniędzy z portfeli internetowych i wypłacaniu ich na konto bankowe.
2. Nie. Tak jak wyżej napisałem. Jezeli wpłacisz drobnicę przez skrill a duzą kwotę kartą to karta jest głowną metoda płatnosci i mozesz na nią wypłacac.
3. Jest szansa. Musisz usunąć kartę i dokonać depozytu przez skrill większego niż depozyt kartą.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1. Wygląda to tak wpłacasz np 50zł poprzez skrill i 1000 przez p24 Czyli główną metoda wpłaty jest wpłata metoda p24. Jeżeli teraz dajmy na to wygrasz 3 tyś to nie mozesz wypłacic tego na konto skrill gdyż twoja wpłata przez p24 była główną metdoą wpłaty i możesz wypłacić na konto bankowe. Na skrill możesz wypłacić tyle ile wynosił twój depozyt.
Bukmacherzy stosują tą praktykę aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy np przelewania pieniędzy z portfeli internetowych i wypłacaniu ich na konto bankowe.
2. Nie. Tak jak wyżej napisałem. Jezeli wpłacisz drobnicę przez skrill a duzą kwotę kartą to karta jest głowną metoda płatnosci i mozesz na nią wypłacac.
3. Jest szansa. Musisz usunąć kartę i dokonać depozytu przez skrill większego niż depozyt kartą.
ogólna zasada jest taka, że wpłacasz jak chcesz, od kogo chcesz, ale wypłata musi być na twoje konto, nawet jeśli wpłacałeś u kolegi etc.
To tylko i wyłącznie teoria. W praktyce 99,9% przelewów przechodzi na sam numer konta. Wpłata przez p24 to nie jest wpłata bezpośrednia więc odbiorca przelewu nie pozna danych nadawcy ( widzi dane p24). Po drugie nie ma praktycznie żadnej możliwosci żeby nadawca przelewu poznał dane odbiorcy. Tak więc w teori wygląda to tak że musisz wypłacać na swoje konto bankowe, w praktyce możesz to zrobić na byle jakie konto i powinno dojsc bez problemu. Oczywiscie jest jeszcze opcja ze bukmacher poprosi o wyciąg bankowy z twojego konta wtedy juz robi się nie ciekawie. Tak wiec radze nie kombinować i wypłacać na swoje konto.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Panowie da sie wplacic karta maestro na bet365? Bo nie mam pojecia gdzie u mnie na karcie jest kod bezpieczestwa ????
 
P 13

pusty

Użytkownik
Panowie da sie wplacic karta maestro na bet365? Bo nie mam pojecia gdzie u mnie na karcie jest kod bezpieczestwa ????
na drugiej stronie karty sa liczby na białym pasku z napisem mastercard u mnie jest 7, ty podajesz tylko 3 ostatnie to jest ten kod.
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Witam Panowie.
Mam jakiś tam ugrany kapitał i część chciałbym wypłacić. Dotychczas korzystałem jedynie z depozytów kartą debetową oraz wypłat na konto bankowe. Chciałbym założyć sobie konto skrill i na nie wypłacać kasę (oraz z niego lub ich karty wpłacać). Czy dobrze rozumiem, że jakbym teraz wpłacił skrillem jakieś grosze a chciał wypłacić większą kwotę to i tak pójdzie to na konto bankowe ponieważ korzystając z tej metody ugrałem obecny kapitał?
3. Jest szansa. Musisz usunąć kartę i dokonać depozytu przez Skrill większego niż depozyt kartą.
Czy ktoś próbował czegoś takiego w praktyce? Lub czy w moim przypadku jest jakaś inna opcja pominięcia rachunku bankowego przy wypłacie?
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Czytam co piszecie i wychodzi mi, że wolicie Skrill. Pytam się dlaczego?
Ja właśnie chciałem dokonać pierwszej wypłaty i okazało się, że Skrill pobiera całkiem sporą prowizję (jak na moją wygraną).
Wiem już, że skoro wpłaciłem Skrillem, to na Skrilla muszę wypłacić.
Ale czy (w przyszłości) nie będzie bardziej się opłacało płacić zwykłym przelewem albo kartą z banku?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Będzie się bardziej opłącało, jeśli będziesz operował małymi kwotami, tj. trzycyfrowymi to spokojnie, czterocyfrowe - ja bym zakładał skrilla... ale myślę, że jeśli mowisz o duzych prowizjach to póki co nie obracasz czterocyfrowymi sumami ????
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
A czemu zakładałbyś Skrilla przy 4-cyfrowych kwotach?
Mogę zgadywać, że chodzi Ci o fakt, że kilkanaście zł prowizji mniej boli przy kilku tysiącach, niż przy 100zł, tak? ????
Jeżeli odgadłem tok myślenia, to i tak zapytuję, nie lepiej przelać na konto za, jakby nie było, no jednak okrągłe 0 prowizji?
 
S 1K

shevc

Użytkownik
Czy ktoś może mi powiedzieć czy istnieje limit ILOŚCI darmowych dziennych wypłat z bet365 na konto skrill i analogicznie ilości dziennych wpłat na konto skrill pochodzących z bet365? Na chłopski rozum czy nie będzie problemów i opłat zarówno na bet365 jak i na skrill jeśli dziennie będę zlecał np. 20 małych wypłat z Bet365 na skrill zamiast jednej większej?
 
K 0

kamil12345

Użytkownik
Zarejestrowałem się na BET365. Chcę zrobić pierwszą wpłatę, nie chcę wykorzystywać żadnych bonusów.
1. Jak szybko pieniądze wpłyną na konto, gdy zlecę wpłatę przez &quot;przelewy24&quot;?
2. Załóżmy, że chcę obstawić jeden mecz za całą pulę pierwszej wpłaty. Czyli wpłacam dziś i dzisiaj obstawiam. W przypadku wygranej, mogę natychmiast zlecić wypłatę wszystkich środków z konta, nawet tego samego dnia?
 
C 7

cinekkk1

Użytkownik
Czy wie ktoś czy, są jakieś opłaty/prowizje za wypłatę poprzez przelew bankowy? Chodzi mi o to czy sam bukmacher bierze za to jakąś kasę i czy bank za przelew przychodzący może wziąć za to pieniądze?
 
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
od paru miesięcy dokonywałem wpłaty przez &#39;sofort banking&#39; dziś chciałem wpłacić, i wyskoczył mi komunikat, że nie obsługują mojego banku (mbank) ....
Macie ten sam problem?
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Ile będą szły pieniążki, jeśli wybrałem metodę wpłaty na bet365 ing (via skrill), a potem przez przelewy 24? Wpłaciłem dziś o 13. I nie będzie problemów, bo z pośpiechu na bet365 wpisałem że będę wpłacał 100 zł, a zrobiłem przelew na 200zł?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kasa powinna być w przeciągu kilkunastu minut dostępna na bet365. Więc musisz to wyjaśnić, niezgodność wzięła się pewnie z tego że u buka wpisałeś inną kwotę. A wpłaciłeś inną. Wszystko powinno się wyjaśnić, ale teraz musisz interweniować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
borek7 24

borek7

Użytkownik
Dostałem zwrot za tą transakcję. Właśnie przed chwilą wszedłem na konto bankowe i zwrócili 198 zł i napisane jest, że 2 zł prowizja za zwrot. Za gapiostwo trzeba zapłacić. Nie pisałem nic do nich nic wcześniej ani teraz ani nie zamierzam. Dzięki.
 
C 7

cinekkk1

Użytkownik
Pytanie do tych co odbierali kiedyś wypłatę z buka poprzez przelew bankowy do PKO BP?
1. Jeśli np zleciliście bukowi wypłatę wygranej załóżmy 1000 zł, to tyle też otrzymywaliście pieniędzy na konto w PKO BP? Czy może za to, że otrzymaliście przelew zagraniczny bank pobiera jakąś prowizję?
 
D 0

dzium

Użytkownik
Przy wypłacie z bet365 musze podać nazwe banku i tutaj mam problem co wpisać
1. Alior Sync
2. t-mobile usługi bankowe
Bardzo prosiłbym o pomoc.
 
Do góry Bottom