>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
więc jak najlepiej wypłacać z rożnych serwisów typu bet365, PS ?
Poczuj sarkazm...

Jak to jest ostatecznie z drugą i ewentualnie kolejną wypłatą w ciągu miesiąca w bet365 na konto bankowe? Pytam osoby, które to już robiły.

Teoretycznie druga wypłata jest płatna, ale już nie raz spotkałem się ze stwierdzeniem, że nic jednak z konta nie ubywa.
 
daminho 278

daminho

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze prze skrill i pytanie czy nie można teraz tego obejść żeby wypłacić na konto bankowe (pieniędzy nie jest dużo) nie mam zweryfikowanego adresu bankowego w skrill ile coś takiego trwa i co trzeba zrobić ,żeby to zweryfikować?
W moim przypadku nie będę potrzebował w ogóle skrill bo gram okazyjnie i teraz jak wpłacę np 100 zl przez konto bankowe czy będę mógł całą kasę przesłać na przelew bankowy czy nie da rady obejść tego skrill , proszę o wyrozumiałość i sprawdzone odpowiedzi
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze prze skrill i pytanie czy nie można teraz tego obejść żeby wypłacić na konto bankowe (pieniędzy nie jest dużo) nie mam zweryfikowanego adresu bankowego w skrill ile coś takiego trwa i co trzeba zrobić ,żeby to zweryfikować?
W moim przypadku nie będę potrzebował w ogóle skrill bo gram okazyjnie i teraz jak wpłacę np 100 zl przez konto bankowe czy będę mógł całą kasę przesłać na przelew bankowy czy nie da rady obejść tego skrill , proszę o wyrozumiałość i sprawdzone odpowiedzi
O ile dobrze pamiętam na bet365 możesz wypłacać taką metodą jaką ostatnio wpłacałeś. W takim wypadku musisz najpierw przelać kasę ze skrilla na beta, później zrobić zwykły przelew bankowy o jakiejś minimalnej wartości na beta, no i przed wypłatą wszystkiego będziesz musiał raz obrócić całą wpłaconą gotówkę. Najlepiej napisz jeszcze na live chatcie do supportu tam Ci wszystko powiedzą na temat wypłaty, profesjonalna obsługa więc nie masz się czego bać. Z weryfikacją konta skrill jest trochę zabawy, musisz zwrócić się z prośbą o wysłanie listu z tzw. PINem aktywacyjnym, jak list do Ciebie dojdzie ( do mnie doszedł po kilku dniach, ale słyszałem o sytuacjach, że trwało to długimi tygodniami lub w ogóle list nie doszedł) wpisujesz PIN i masz zweryfikowane konto i wypłacasz. Innym najprostszym sposobem jest poszukanie może jakiegoś dobrego znajomego co ma konto skirll zweryfikowane który wypłaci Twoją kasę i później przeleje ze swojego konta bankowego na Twoje. Żeby przesyłać kasę do innych użytkowników skirll nie trzeba mieć zweryfikowanego konta. Ja taką praktykę stosuje z moim kumplem. Niestety do niego list aktywacyjny idzie już od pół roku i dojść nie może, więc wysyła na mojego skrilla kasę, ja na swoje konto ją wypłacam, a później przelewam na jego. Jeszcze inną opcją jest przelanie kasy ze skrilla na inną stronkę z zakładami bukmacherskimi, tam obrócenie tej kwoty i wypłacenie przelewem. Z tego co wiem na bet-at-home zawsze można było wypłacić przelewem bankowym bez prowizji, niezależnie od metody wpłaty. Mam nadzieje, że trochę rozjaśniłem sprawę ???? pozdro, jak coś jest nie jasne to pytaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 54

cp-company

Użytkownik
Panowie, takie pytanko. Przelałem na Skrilla kase za pomocą kart Visa, zaznaczyłem jednak przy pytaniu na co przeznacze te srodki ze, na cele inne niz hazard. I teraz jak chce zlozyc depozyt w Bet365 to wyskakuje komunikat, że mój środek płatniczy nie akceptuje hazardu i nie da się zlożyć depozytu. I teraz pytanie, czy jak przy następnym zasileniu konta na skrillu zaznaczę opcję, że na hazard to na Bet365 przejdzie mi depozyt? Czy to nic nie da i lepiej nie zaznaczac tego ?
 
kacperoo 0

kacperoo

Użytkownik
Mam kartę debetową, ale mastercard (pekao sa) a tam akceptują vise i maestro.
Czy jeżeli zrobiłem konto na skrillu, wpłacę przez skrill przelewy 24 to prowizja będzie 0.9%. Potem jak będę chciał wypłacić to mogę odrazu na konto bankowe (prowizja?) czy musze na skrilla i dopiero na konto.
 
rafu 247

rafu

Użytkownik
Mam takie pytanie, ktos z was dokonuje moze wplat przelewem internetowym z PKO BP? Chcialbym wiedziec, jak sie sytuacja przedstawia w przypadku bankow, bo z tego co wim kiedys bet365 nie obslugiwalo wplat i wyplat w formie przelewu bankowego. No i jak jest z wyplatami przelewem na konto?
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Ja chialem wplacic przez ipko ale jakies problemy robili... kupilem peysafecardy w kiosku i wplacilem ???? kasa odrazu dohodzi i 0% prowizji
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Niestety limity na transakcję na Skrillu skończone,a depozytu trzeba dokonać. Jest na becie jakiś tak samo natychmiastowy sposób wpłaty,ale z pominięciem Skrilla ?
Z góry dzięki za pomoc.
edit
dzięki wielkie josef i shakeyo
 
R 0

romek11

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wypłaty. Obecnie posiadam na koncie 170zł i muszę je jak najszybciej wypłacić a interesujące mnie mecze bd dopiero w następny weekend. Czy w przypadku gdybym wpłacił 30 zł mógłbym wtedy wypłacić całą kwotę 200zł?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Popatrz sobie w regulaminy bukmacherów.Przeważnie mówią one ,że wpłacony depozyt musi być minimum 1X obrócony w zakładach.
Każda firma ma oczywiście swoje zasady.Po prostu trzeba poszperać na stronie danej firmy.Na pewno będzie konkretna i szczegółowa informacja dotycząca poruszonej przez Ciebie kwestii.
 
M 0

michal_w

Użytkownik
Czy konto bankowe musi być na tą samą osobę co konto na bet365 (chodzi mi o zgodność imienia nazwiska itd.)
Wpłacając pieniądze z konta bankowego znajomego będę mógł je potem tam wypłacić czy sprawdzą jakoś dane przelewu?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
ogólna zasada jest taka, że wpłacasz jak chcesz, od kogo chcesz, ale wypłata musi być na twoje konto, nawet jeśli wpłacałeś u kolegi etc.
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Spotkał się Pany ktos z Was z taka sytuacja u siebie?
&quot;Jeżeli zasilając swoje konto korzysta się z wielu metod płatności, jesteśmy zmuszeni do rozdzielnia takiej wypłaty proporcjonalnie pomiędzy metody płatności, z jakich skorzystał Klient w czasie dokonywania depozytu. Prośba o wypłatę zostaje wówczas ponownie rozpatrzona przez dział finansiowy i wysyłamy do Klienta email w ciągu 24 godzin, aby potwierdzić gdzie te środki zostaną przesłane.&quot;
1)Jak to praktyce wygląda? W ciagu 24 godzin oni sami decyduja jak kase rozdysponowac i rozumiem,że tylko mnie informują ?
2)W przypadku dwóch metod wpłaty tzn skrill/karta kasa idzie 50/50 ?
3) Jest szansa jakoś to kurest** cofnąć,tzn wrócić do wypłat na samego skrilla ?
EDIT
Dzieki wielkie haker !
Z góry dzięki za pomoc
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
zaczne odpowiedz od końca
3. jest, dlaczego? odpowiedz w pkt 2.
2. jeśli wpłacisz 200zł 50/50, to musisz wypłacić po 100 każdą z metod, resztę wypłacasz jaką metodą chcesz i automatycznie masz odp. na 2 pkt.
1. nie potrafie odpowiedzieć
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom