>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Na to wygląda, że wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Jedni pozwalają wypłacić, a inni nie. Pewnie trzeba jak coś próbować do skutku, aż trafi się na odpowiednią osobę.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Na to wygląda, że wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Jedni pozwalają wypłacić, a inni nie. Pewnie trzeba jak coś próbować do skutku, aż trafi się na odpowiednią osobę.
daje sobie jednak spokoj nie ma co sie srac za przeproszeniem rozmawialem z dwoma osobami i mowia ZE NIE MA OPCJI BY KOMUS WYPLACILI PRZED 16STYM widocznie albo mieliscie szczescie albo szly walki jakies i zablokowali
 
D 0

dzamal

Użytkownik
Dziwne.
Wpłaciłem 100pln wpisałem kod B2010 powinno być na koncie 200pln patrze a tu 400pln. Wylogowałem się zalogowałem myślałem że błąd a tu co ? dalej 400pln. Wchodzę w podgląd konta pisze wpłata 100pln Pozostałe 300pln ostatnio wpłacałem tam po 100pln i wszystko wtopa na pierwszym kuponie i tak 5 razy może oni to jakoś inaczej policzyli ? ???? nie zamierzałem się tym przejmować i postawiłem all na mecz jeden który jest na live ;]
edit: napisałem na live chat i odpisali:
Kwota bonusu zostala przyznana do dokonanych wplat od dnia 26.05.2010 do momentu wpisania kodu bonusu
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Dziwne.
Wpłaciłem 100pln wpisałem kod B2010 powinno być na koncie 200pln patrze a tu 400pln. Wylogowałem się zalogowałem myślałem że błąd a tu co ? dalej 400pln. Wchodzę w podgląd konta pisze wpłata 100pln Pozostałe 300pln ostatnio wpłacałem tam po 100pln i wszystko wtopa na pierwszym kuponie i tak 5 razy może oni to jakoś inaczej policzyli ? ???? nie zamierzałem się tym przejmować i postawiłem all na mecz jeden który jest na live ;]
wiesz bonus trwa do 16 czerwca moze jakos zle rozliczyli? tzn ich blad system zatwierdzil i napewno nie bedzie juz zadnych problemow, albo blad systemu(w co nie wierze) albo taka niepisana norma, w kazdym razie powodzenia na meczu wszedles all in z cala kwota no no szczescie bedzie potrzebne ????
 
A 0

adamek246

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie wczoraj wpłaciłem 50 PLN i postawiłem zakład za całą wpłatę czyli 50 PLN ale zakład mi wtopił i na koncie mam 0 PLN, przy wpłacie nie wpisywałem kodu do bonusu&quot; B2010&quot; ale chciałem dzisiaj wpisać ten kod to wyskakuje mi że na koncie gracza znajduje się otwarta przedpłata, z tego względu realizacja bonusu nie jest możliwa. Wpłate aktywowałem przez screen przelewu bankowego i niewiem czy dostanę ten bonus czy nie???
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie wczoraj wpłaciłem 50 PLN i postawiłem zakład za całą wpłatę czyli 50 PLN ale zakład mi wtopił i na koncie mam 0 PLN, przy wpłacie nie wpisywałem kodu do bonusu&quot; B2010&quot; ale chciałem dzisiaj wpisać ten kod to wyskakuje mi że na koncie gracza znajduje się otwarta przedpłata, z tego względu realizacja bonusu nie jest możliwa. Wpłate aktywowałem przez screen przelewu bankowego i niewiem czy dostanę ten bonus czy nie???
Dostaniesz, ale dopiero jak przelew do nich dotrze, a jak wczoraj do nich wpłaciłeś to pewnie dopiero we wtorek-środę będziesz mógł aktywować bonus.
 
E 0

elpooh

Użytkownik
Z góry przepraszam, jeżeli pytanie już padło, ale przejrzałem temat i nie zauważyłem.
Czy jeżeli wczoraj postawiłem zakład (ako powyżej 2.0) i jest on w trakcie realizacji (kupon otwarty), zaś kod bonusowy wpiszę dzisiaj (czyli bonus zostanie mi przyznany dzisiaj), to w przypadku wygranej, tenże kupon będzie już się liczył do &quot;obrotu&quot;?
Nie wiem, czy wyrażam się jasno, ale pewnie zrozumiecie, o co mi chodzi.
Dzięki.
 
E 0

elpooh

Użytkownik
OK, tak myślałem.
A mam jeszcze jedno pytanie. Zakładając, że wpłaciłem w przedziale czasowym określonym przez regulamin bonusu 50 złotych na konto bah i od razu postawiłem zakład za - dajmy na to - 25 złotych. Zostało mi 25 i dopiero wtedy wykorzystałem bonus. Wiadomo, przybyło 50, a więc mam 75. Ale jak rozumiem wówczas czterokrotny obrót ma być zrobiony od 100 złotych, a nie 75, tak?
Jeszcze raz dzięki.
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
Siemka!
Wątpie żeby tak było ale warto zapytać.
przykład: wpłacam 100 zl dostaje bonus czyli mam 200 zl. i teraz pytanie za 100 pkt ????
Czy jeżeli postawie zakład za jakąś kwote i wygram np 1500 zl, to moge wypłacić 700 zl?(te które sa juz powyżej wymaganego obrotu),czy 1300 zl(które sa ponad kwote wplacona i podwojona), czy moze musze najpierw postawić 800zl zeby cokolwiek wyplacic. dzieki z gory
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
no spoko. To troche lipa;/ tak ja wpłacilem 150 zl to ciezko bedzie mi postawic az 1200 zl. Zastanowie sie powaznie czy skoczystac z tej promocji
 
K 0

kostek05

Użytkownik
mysle ze wartoby juz zamknac temat bo nie wszystkim sie chce czytac temat..... wszyscy juz wiedza bah dalo dobra promocje warunkami obrotu na stronie pozdroo
 
J 19

jajo

Użytkownik
Ja rozumiem całkowicie zasady jakie oferuje BAH. Mam inne pytanie
Zamierzam przeznaczyć jakies 400zł na zakłady podczas mundialu. Jak sądzicie, opłaca mi się inwestować kasę w BAHa, gdzie zwiększą mi bankroll do 750zł, jednak stracę na kursach a do tego będę potrzebował dokonać obrotu?
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Też mam pytanie odnośnie tego bonusu. Zamierzam złożyć w Bahu depozyt za pomocą przelewu bankowego, jak wiadomo przelew idzie 2-3 dni i tu pojawia się moje pytanie: Czy kod do realizacji bonusu muszę wprowadzić od razu, kiedy wykonam przelew, czy dopiero, gdy pieniądze będą już u mnie na koncie?
 
Do góry Bottom