>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

K 0

kwiatekskilla8

Użytkownik
wpłaciłem tam nie dawno kasę,niestety wtopiłem ale pojawił się bonus od wpłaty gdzie było trzeba wpisać kod i kasa na koncie z którego skorzystałem ???? ale po kilku dniach bonus mi odjęli z konta i nie myślę go uregulować ????dla niedowiarków screen :]
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem?
Wpłaciłem 30zł, dostałem bonus 15zł i grałem już za 52zł,
czy dużo mi brakuje do wypełnienia bonusu?
bukmacher :BAH
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem?
Wpłaciłem 30zł, dostałem bonus 15zł i grałem już za 52zł,
czy dużo mi brakuje do wypełnienia bonusu?
bukmacher :BAH
Na bahu masz takie coś jak LC tam zapytaj bo tak dużo napisałeś że hohoho
Wpłaciłem 30zł, dostałem bonus 15zł i grałem już za 52zł
Grałeś w kasynie??czy zakłady ?? jaki bonus?? 100% od wpłaty do kasyna czy na zakłady ????
Jaki bonus
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Grałem tylko zakłady sportowe (teraz już 75zł) i nadal nie mogę zlecić wypłaty. Bonus jak można się domyślić to 50%.
Wpłaciłem na początku 30zł i dostałem te 15zł bonusu , czyli razem 45. Grałem , trochę przegrywałem, trochę wygrywałem i teraz mam 90zł. Policzyłem wszystkie postawione pieniądze i wyszło 75zł. Nadal nie mogę zlecić wypłaty.
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
Tak ciężko było wejść na LC więc zrobiłem to za ciebie następnym razem wejdz zapytaj podasz nr konta gracza i ci powiedzą ile masz jeszcze do obrotu

I nie dziękuj

bet-at-home.com PL: Dzien dobry, w czym moge pomoc?
you: witam jaki jest obrót bonusem 50%
you: jak wpłacam 30zł dostaje 45 ile mam do obrotu
you: i po jakim kursie
bet-at-home.com PL: Przy wplacie 30 PLN wymagany obrót w ramach akcji bonusowej wynosi 135 PLN.
bet-at-home.com PL: (30 PLN wplaty + 15 PLN bonusu) x 3 = 135 PLN
bet-at-home.com PL: Do obrotu wliczane zostaja zaklady sportowe po kursie min. 1,5, moga to byc 3 zaklady na kwote 135 PLN badz wieksza ilosc zakladów na laczna kwote 135 PLN.
 
czirimbollo 0

czirimbollo

Użytkownik
bah - bonus powitalny
czesc,
wpłaciłem sobie 10 E na bet-at-home i czytałem sobie regulamin promocji , gdzie dostaje się 50 % bonus przy pierwszej wpłacie.
Zaciekawił mnie jeden punkt regulaminu :

Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać trzy (3) razy postawiona po minimalnym kursie 1,5 w Zakładach Sportowych i w przeciągu 180 dni przed możliwością żądania wypłaty.

Czyli dostanę 5 E bonusu i będe miał na moim koncie 15 E. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem , ale będe musiał musiał postawic 3 razy 15 E , czy tylko te 5 E , które dostałem od bah&#39;a ?

Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam
 
G 0

grantvaders

Użytkownik
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać trzy (3) razy postawiona po minimalnym kursie 1,5 w Zakładach Sportowych i w przeciągu 180 dni przed możliwością żądania wypłaty.

Czytanie ze zrozumieniem ;)
 
czirimbollo 0

czirimbollo

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź.
Tu nie chodzi o czytanie ze zrozumieniem, tylko pierwszy raz tam kase wpłaciłem to wolałem się upewnic. Kto pyta nie bładzi ...
 
P 0

paler

Użytkownik
Witam kolegów forumowiczów ????
Otóż wpłaciłem 20 zł przed mś, dostając drugie 20 bonusu. Trochę pograłem (nie gram dużo). Dziś za 8 zeta wygrałem 158. Ale niestety wcześniej nie obróciłem tą kasą. Stąd pojawia się moje pytanie : czy muszę jeszcze 3 razy obrócić tymi 158, czy tyle ile miałem wpłaty z bonusem (40zł), by móc całość pieniążków wypłacić? Z góry dzięki za pomoc ????
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Witam kolegów forumowiczów ????
Otóż wpłaciłem 20 zł przed mś, dostając drugie 20 bonusu. Trochę pograłem (nie gram dużo). Dziś za 8 zeta wygrałem 158. Ale niestety wcześniej nie obróciłem tą kasą. Stąd pojawia się moje pytanie : czy muszę jeszcze 3 razy obrócić tymi 158, czy tyle ile miałem wpłaty z bonusem (40zł), by móc całość pieniążków wypłacić? Z góry dzięki za pomoc ????
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać cztery razy (4x) postawiona po minimalnym kursie 2,0 w zakładach sportowych przed możliwością zlecenia wypłaty. Policz sobie:p ????
 
P 0

paler

Użytkownik
Ale pierwsze 40zł już spożytkowałem. W każdym razie już kaskę obróciłem, wypłaciłem, zostawiłem sobie trochę na weekend i jest fajnie ???? Dzięki za pomoc ????
 
K 0

kuba11

Użytkownik
zapytanie
witam ;) mam pytanko bo chce byc pewnym w 100%. Przykładowo wpłacając 30zł dostaje 15 zł bonusu- razem 45zł. to 3x45zł= 135. CZy musze stawiac tylko 3 zakłady po 45 czy moge np 100 zakładów po 2zł (kurs wiekszy niz 1,5). CZy trzeba 3 zakłądy czy mozna wiecej byle by wyszło minimum 135 zł po tym kursie ???? z góry thx ???? ) ????
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
witam ;) mam pytanko bo chce byc pewnym w 100%. Przykładowo wpłacając 30zł dostaje 15 zł bonusu- razem 45zł. to 3x45zł= 135. CZy musze stawiac tylko 3 zakłady po 45 czy moge np 100 zakładów po 2zł (kurs wiekszy niz 1,5). CZy trzeba 3 zakłądy czy mozna wiecej byle by wyszło minimum 135 zł po tym kursie ???? z góry thx ???? ) ????
mozesz to rozdzielic na tyle kuponow na ile Ci sie podoba, nie ma wymogow ze musi byc 3x45zl..
 
Do góry Bottom