>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

B 0

barjed

Użytkownik
Witam
Wpłaciłem 350zł i z bonusem razem mam 700zł. Czy można wypłacić całą nadwyżkę 17.06.2010 r. np. 1000zł, zostawiając w bet at home 350zł jeśli nie zrobiłem wymaganego obrotu?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Witam
Wpłaciłem 350zł i z bonusem razem mam 700zł. Czy można wypłacić całą nadwyżkę 17.06.2010 r. np. 1000zł, zostawiając w bet at home 350zł jeśli nie zrobiłem wymaganego obrotu?
Nie wypłacisz NIC dopóki nie zrobisz pełnego obrotu. Czytajcie temat.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
dodam ze nie trzeba czekac do 16 czerwca z wyplata jesli sie wczesniej dokonalo obrotu ???? sprawdzone, kumpel dzis zrobil wyplate i doszlo elegancko (dodam ze gadał na LC i mowili ze mozna)
 
yam 93

yam

Użytkownik
Dziwne, bo w warunkach bonusa było:
&quot;Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 26 maja do 16 czerwca 2010, w obu przypadkach godz.12:00 CET).&quot;
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Dziwne, bo w warunkach bonusa było:
&quot;Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 26 maja do 16 czerwca 2010, w obu przypadkach godz.12:00 CET).&quot;
tak wiem dlatego kumpel specjalnie sie pytal na LC i problemow nie robili ???? wiem ze to dziwne ...
 
S 37

sowa24

Użytkownik
dodam ze nie trzeba czekac do 16 czerwca z wyplata jesli sie wczesniej dokonalo obrotu ???? sprawdzone, kumpel dzis zrobil wyplate i doszlo elegancko (dodam ze gadał na LC i mowili ze mozna)
Dziwne, ja tez zrobilem obrót, ale jak chce wypłacić to oto mam taki komunikat:
Wypłata nie jest obecnie możliwa:
Termin bonusu jeszcze nie upłyną zatem wypłata na chwilę obecną nie jest możliwa.
W celu otrzymania informacji na ten temat prosimy o kontakt z Support&#39;em.
Prosimy o wyrozumiałość!
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
sowa : hmm tak mysle bo ten zapis w regulaminie cos mowi ale jak widac musieli popelnic blad albo trafil na malo ogarnieta osobe na LC ????
 
B 0

bartexxx

Użytkownik
Witam
Dziś wpłaciłem pieniądze(50zł) na moje konto Bet-At-Home oraz aktywowałem bonus 100% z okazji MŚ. I mam kilka pytań.
1. Zacząłem grać w kasynie i ugrałem 400zł (oczywiście nie da się tutaj wykorzystać bonusu). Na moim koncie znajduję się obecnie ~500zł (400-wygrana z kasyna 100-wpłata+bonus). Czy można wypłacić to 400zł? Albo jakoś pozbyć się tego bonusu? bo w trakcie próby wypłaty piszę, że muszę wykonać odpowiedni obrót(chce wypłacić 350zł)
2.Czy stary obrót z bonusu powitalnego(50zł-Wpłata 25zł-Bonus) jest jeszcze aktywny jak przegrałem wszystkie pieniądze?
Czekam na odp.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Co się stanie gdy po wykonaniu obrotu zlecę wypłatę (przed 16 czerwca)?
Witaj XXXX!
Jeżeli dokona Pan wymagany obrót w ramach akcji bonusowej przed 16.06.2010 to będzie Pan mógł wcześniej zlecić wypłatę.
Serdecznie pozdrawiamy


Dobrze, tylko, że w jednym z punktów regulaminu tejże promocji jest napisane:
Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 26 maja do 16 czerwca 2010, w obu przypadkach godz.12:00 CET).


Witaj XXXXX!
Prosze Pana tak jak już został Pan poinformowany w poprzedniej wiadomości, jeżeli dokona Pan wymagany obrót to wypłata będzie możliwa wcześniej.
Serdecznie pozdrawiamy

Także nie wiem co już sądzić o tym ich regulaminie, to emaile z wczoraj.
Obrót mam już wykonany od 2 dni, a mimo to przelewając dzisiaj na pokera kasę mogłem przelać kwotę, którą miałem na zakładach minus bonus 350pln także sam już nie wiem.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Natomiast przed chwilą podczas próby zlecenia wypłaty otrzymałem komunikat:
Wypłata nie jest obecnie możliwa:
Termin bonusu jeszcze nie upłyną zatem wypłata na chwilę obecną nie jest możliwa.
W celu otrzymania informacji na ten temat prosimy o kontakt z Support&#39;em.
Prosimy o wyrozumiałość!
Obrót wykonany pewnie więcej niż 2 razy tyle ile było trzeba.

Po ponownym kontakcie z supportem zleciłem normalnie wypłatę
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Witam
Dziś wpłaciłem pieniądze(50zł) na moje konto Bet-At-Home oraz aktywowałem bonus 100% z okazji MŚ. I mam kilka pytań.
1. Zacząłem grać w kasynie i ugrałem 400zł (oczywiście nie da się tutaj wykorzystać bonusu). Na moim koncie znajduję się obecnie ~500zł (400-wygrana z kasyna 100-wpłata+bonus). Czy można wypłacić to 400zł? Albo jakoś pozbyć się tego bonusu? bo w trakcie próby wypłaty piszę, że muszę wykonać odpowiedni obrót(chce wypłacić 350zł)
2.Czy stary obrót z bonusu powitalnego(50zł-Wpłata 25zł-Bonus) jest jeszcze aktywny jak przegrałem wszystkie pieniądze?
Czekam na odp.
1. Po aktywowaniu bonusu tj. wpisaniu odpowiedniego kodu nie ma szans anulować bonusu, jeżeli chcesz to zrobić to spróbuj pogadać z supportem.
2. Jeżeli przegrałeś kasę z bonusu powitalnego (pełną razem z depozytem) to według zasad jakie panują we wszystkich bukmacherach, obrót został wykonany. Jeżeli natomiast nie przegrałeś pełnej kwoty jaką miałeś na koncie to nadal obowiązuje Cię obrót jaki jest przewidziany przy tamtej promocji.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Kalkulator i jazda... nie ma tak jak na betssonie albo gamebookersie. Musisz policzyć sobie samodzielnie ile postawiłeś.
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Zastanawiam się nad wpłatą, ale chyba jeszcze warto poczekać. Może inne buki tez dadzą jakieś promo na MŚ. Nie podoba mi się to że aby wypłacić trzeba czekać do 16 czerwca.
Wlasnie nie trzeba czekac do 16 pytalem wczoraj typa na live chacie czy moge zlecic powiedzial zebym probowal no i kasa poszla...Ciekawe tylko czy dojdzie ale skoro mi odjeli z konta to raczej napewno ????
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Kalkulator i jazda... nie ma tak jak na betssonie albo gamebookersie. Musisz policzyć sobie samodzielnie ile postawiłeś.
Ja mam inny sposób na sprawdzenie czy obrót został już zrobiony.
Masz na koncie np. 600 zł z czego 350 zł to bonu to spróbuj kupić w grach Baha żetony za kwotę np. 400 zł jeśli ci się uda to znaczy że już obrót zrobiłeś, a żetony bez gry w każdej chwili możesz sprzedać nic nie tracąc.

czy zaklady live tez zaliczamy do obrotu?
tak liczą się z tym że musisz pamiętać żeby kurs wynosił minimum 2,00.
 
M 0

molier35

Użytkownik
Witam mam zamiar zarejestrowac się w bukmacherze bet at home i zgarnąć promocje. Chciałbym zapytać czy jeśli zarejestruje sie z ip mojego komputera to czy pozniej ewentualnie mogę logować się i grac z innych komputerów (ip). Kieruje to pytanie poniewaz na jakis czas wyjezdzam do kuzyna a chcialbym dalej stawiac zaklady i czy bede mogl to robic jesli moj kuzyn ma rowniez swoje konto na bah, ktorego jednak nie uzywa. Czy to moze stanowic jakiś problem??
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Witam mam zamiar zarejestrowac się w bukmacherze bet at home i zgarnąć promocje. Chciałbym zapytać czy jeśli zarejestruje sie z ip mojego komputera to czy pozniej ewentualnie mogę logować się i grac z innych komputerów (ip). Kieruje to pytanie poniewaz na jakis czas wyjezdzam do kuzyna a chcialbym dalej stawiac zaklady i czy bede mogl to robic jesli moj kuzyn ma rowniez swoje konto na bah, ktorego jednak nie uzywa. Czy to moze stanowic jakiś problem??
Moze byc problem chodz nie zawsze gral moj kolega u mnie i sie nie czepiali ale gadalem ze znajomym co zalozyl konto na siebie i na brata na jednym IP i dostal bana!!!Takze roznie moze byc!!!Ryzyko jakies jest!
 
Do góry Bottom