>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

P 8

persinho

Użytkownik
Jeszcze raz. ????
Wplacam 350 zl, otrzymuję bonus od depozytu tj. 350zl. Skladam zaklad po kursie 21 na króla strzelców za CAŁOŚĆ czyli 700zł. 700złx21=14700zl. Wedle jednych obrot jest spelniony, wedle innych nie. Zalozmy hipotetycznie ze ten kupon wszedł. Jaka część tej kwoty mogę wypłacic? 14700zl - 350zł ( bonus ktory nie zostal obrocony) czy tylko 7350zl? ( 350zlx21)
 
P 8

persinho

Użytkownik
Skoro taki zaklad nie spelnia wymogow obrotu, to odpowiedz mi jak przedstawia sie wygrana, która mogę wyplacic.Jaka część tej kwoty mogę wypłacic? 14700zl - 350zł ( bonus ktory nie zostal obrocony) czy tylko 7350zl? ( 350zlx21)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
żadnej części nie możesz wypłacić.....trzeba zrobić obrót 2800 zł.(na marginesie jakbyś tak zrobił w bwinie to zamknęli by ci konto i zamiast wygranej dostałbyś tylko zwrot depozytu)
nie radzę chodzenia na skróty w przypadku bonusów
 
M 1

marekkakrek

Użytkownik
Skoro taki zaklad nie spelnia wymogow obrotu, to odpowiedz mi jak przedstawia sie wygrana, która mogę wyplacic.Jaka część tej kwoty mogę wypłacic? 14700zl - 350zł ( bonus ktory nie zostal obrocony) czy tylko 7350zl? ( 350zlx21)
Jak wyplacisz przed obroceniem bonusu to poprostu cofna ci bonus wiec i wygrana zostanie pomniejszona do stawki 350zł lub zaklad zostanie calkowicie uniewazniony
 
P 8

persinho

Użytkownik
Bonusy wymagaja obrotu przed wyplata, więc w razie wejścia dopiero wówczas zająłbym się wymogami obrotu.Moim zdaniem na koncie byloby 14700zl z niemożnością ich wypłacenia do chwili &quot;pełnego obrotu&quot; Czy istnieje polski support bet-at-home/chat lub czy jest na forum osoba, która faktycznie potrafi odpowiedzieć na te pytania?
Gra wysokich kursów to esencja bukmacherstwa, a nie chodzenie na skróty.
 
K 0

kamien

Użytkownik
Bonusy wymagaja obrotu przed wyplata, więc w razie wejścia dopiero wówczas zająłbym się wymogami obrotu.Moim zdaniem na koncie byloby 14700zl z niemożnością ich wypłacenia do chwili &quot;pełnego obrotu&quot; Czy istnieje polski support bet-at-home/chat lub czy jest na forum osoba, która faktycznie potrafi odpowiedzieć na te pytania?
Gra wysokich kursów to esencja bukmacherstwa, a nie chodzenie na skróty.
nie mozesz wyplacic przed wykonaniem pelnego obrotu
musialbys postawic jeszcze kupony za 2100.
Tak trudno zanalizowac 3 zdania regulaminu?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
zaloz na siebie teraz...
Chodzi o to, że na siebie też mam konto, założone po skończeniu 18 lat. Pisałem, że szkoda byłoby aby bonus u koleżanki przepadł stąd te pytanie. Sprawa już wyjaśniona więc bez odbioru.
 
P 8

persinho

Użytkownik
&quot;Czy istnieje polski support&quot;
Na to pytanie można odpowiedzieć tak/nie/nie wiem
Twoja elokwentna wypowiedź bardzo wiele wniosła:
... że nie potrafi wejść na strone bukmachera i następnie wejść na live czata?

Dostrzegam jedynie chat angielski, który w dodatku łączy się w nieskończoność z NIKIM, więc nie dość, że k... nie czytasz ze zrozumieniem to jeszcze piszesz bzdury.Wiadomo, że zanim wpadłeś na genialny plan oddelegowania na stronę bahu wchodziłem na nią odkąd się tym zainteresowałem, a że wizyta była bezowocna to DOPIERO zapytałem tutaj - aby utwierdzić się co do wymogów regulaminu. Od tego są takie portale jak ten.

do Kamien
Napisałem:
&quot;Bonusy wymagaja obrotu przed wyplata, więc w razie wejścia dopiero wówczas zająłbym się wymogami obrotu.Moim zdaniem na koncie byloby 14700zl z niemożnością ich wypłacenia do chwili &quot;pełnego obrotu&quot;&quot;
Twoja odpowiedź:
nie mozesz wyplacic przed wykonaniem pelnego obrotu
musialbys postawic jeszcze kupony za 2100.
Tak trudno zanalizowac 3 zdania regulaminu?
To wlasnie moja analiza - do wyplaty potrzebny &quot;pełny obrót&quot; Z 14700 zł gram kupon za 2100zł i problem z głowy. Sam sobie odpowiedziałem, szukałem jedynie potwierdzenia. Po co te wstawki o trudności analizy?
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
1.Po ok 30.sek na czacie pojawia sie taki komunikat:
All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.(Jak nie wiesz co to znaczy-wstukaj sobie do translatora.).
2.Jeśli wszedłeś na liveczata to pewnie wszedłeś w zakładke &quot;support&quot;.A tam jest również mail: [email protected]
I teraz pytanie za 100pkt.Co oznaczają magiczne literki pl i jaką odpowiedz wskazują na to strasznie trudne pytanie czy jest support po polsku?
 
P 8

persinho

Użytkownik
Nie mam zamiaru się tutaj przerzucac z Tobą wypowiedziami.Z 5 lat temu może by mnie to nawet diabelsko bawiło. Chat mógłby być prowadzony w języku mansyjskim lub udmurckim co nie zmienia faktu , że kontaktu nawiązać się na ową chwilę nie dało pomyślałem więc, że zapytam tutaj.Co oznaczają magiczne literki pl? Zachodzę w głowę i czeka mnie pewnie nieprzespana noc. Odpowiedź wyślij mi na priva,albo zrobię inaczej - zapytam supportu. pozdro





 
D 0

deff

Użytkownik
Załóżmy że wpłaciłem 100 i mam razem z bonusem 200zł. Zagram za 100 zł i przegram, a porażka zniechęci mnie do dalszych zakładów. --&gt; Teraz pytanie czy zagrałem za 100 zł z bonusu, czy za moje wpłacone? czy nie będzie tak, że po pół roku przepadnie mi też te pozostałe 100 zł?
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
Załóżmy że wpłaciłem 100 i mam razem z bonusem 200zł. Zagram za 100 zł i przegram, a porażka zniechęci mnie do dalszych zakładów. --&gt; Teraz pytanie czy zagrałem za 100 zł z bonusu, czy za moje wpłacone? czy nie będzie tak, że po pół roku przepadnie mi też te pozostałe 100 zł?
przepadnie. Jak nie zrobisz obrotu to nie wypłacisz ani grosza z tej kasy.
 
B 0

bartek221

Użytkownik
jeden z punktow regulaminu mowi:

Bonus jest ważny tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej między 26 maja i 16 czerwca 2010 (w obu przypadkach godz.12:00 CET). W przypadku płatności przelewem decydujący jest czas otrzymania wpłaty przez bank.
Czy to oznacza, ze jak juz tam kiedys wplacilem pieniadze, to na to samo konto bonusu nie dostane?
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
jeden z punktow regulaminu mowi:

Czy to oznacza, ze jak juz tam kiedys wplacilem pieniadze, to na to samo konto bonusu nie dostane?
To oznacza, że jak wpłacisz pomiędzy 26 maja a 16 czerwca najpierw 20 zł, a potem 100 to bonus dostaniesz od tych 20, bo to pierwsza wpłata była w tym terminie...
 
M 672

martinmix

Użytkownik
To oznacza, że jak wpłacisz pomiędzy 26 maja a 16 czerwca najpierw 20 zł, a potem 100 to bonus dostaniesz od tych 20, bo to pierwsza wpłata była w tym terminie...
Otóż bardzo się Jarosh mylisz, ponieważ ja mam taką sytuację że wpłaciłem 26 maja po godzinie 12 najpierw 10 zł a o 16 kolejne 20 zł i wysłałem do supportu ( i tu uwaga dla niektórych! jest polski support). Odpisali mi że jeśli w ciągu 10 dni od pierwszego depozytu dopłacę jeszcze jakieś kwoty i wpiszę kod (oczywiście do tej pory jeszcze go nie wpisywałem) to depozyty się sumują i otrzymam pełen bonus. Więc nie zawsze należy dosłownie interpretować regulamin. W przypadku tych wpłat np. jest to na ręke bukmacherowi (większa kasa wpłacona do nich to większa szansa że ją przegram) stąd też może zgadzają się na takie praktyki.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Trzeba też uwzględnić że kursy w bet-at-home są czasami zdecydowanie niższe niż u innych buków i serce boli gdy robi się wtedy obrót na siłę.
 
Do góry Bottom