>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

basturk66 0

basturk66

Użytkownik
można założyć na jednym ip więcej niż 1 konto ale musi to być na inne dane i tylko 1 osoba może skorzystać z tego danego bonusu (pytałem na liveczacie)
 
M 0

molier35

Użytkownik
czyli rozumiem ze jesli zalozylem konto na swoim ip, na moim komputerze to rowniez swobodnie moge korzystac z mojego konta logujac sie na innych komputerach z innym ip
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Kont w BAH można mieć założonych na całą nawet 10 osobową rodzinę ( oczywiście jak wszyscy są pełnoletni ) z jednego komputera. Ale bonus przysługuje tylko na jedno IP co oznacza że jeżeli próbował by ktoś na innym koncie z tym samym IP wziąć kolejny bonus to BAN na 100% i strata pieniędzy. ????
Ja miałem wcześniej na brata założone, wybierałem stamtąd pieniądze normalnie a dziś założyłem sobie na siebie, to samo IP ale z bonusu skorzystam już tylko na moim koncie. Wszystko dozwolone bo gadałem z Supportem.
I z takiej promocji trudno nie skorzystać, oferta może nie najlepsza u buka ale MŚ itp. się będzie obstawiać. W końcu nie każdy buk daje 100% do 350 zł. I trochę mnie śmieszą jak ktoś 20-50 zł korzysta na bonusie, jak się trafia taka okazja to trzeba dawać max czyli 350 *2 = 700 w ostateczności nie mniej niż 250.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
I z takiej promocji trudno nie skorzystać, oferta może nie najlepsza u buka ale MŚ itp. się będzie obstawiać. W końcu nie każdy buk daje 100% do 350 zł. I trochę mnie śmieszą jak ktoś 20-50 zł korzysta na bonusie, jak się trafia taka okazja to trzeba dawać max czyli 350 *2 = 700 w ostateczności nie mniej niż 250.
Vader kiedys to gdzies pieknie opisal chyba w przypadku Betssona ? ze takie promocje z marnymi kursami wcale nie sa takie kolorowe ????
pozdro
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
ale nie ma chyba obowiazku grac tylko i wylacznie kursow &gt;2, ze tak sie glupio zapytam? ;)
mozna tez &#39;dorabiac&#39; sobie na nizszych, tylko nie wliczaja sie one do obrotu?
 
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Ale bonus przysługuje tylko na jedno IP co oznacza że jeżeli próbował by ktoś na innym koncie z tym samym IP wziąć kolejny bonus to BAN na 100% i strata pieniędzy.
A co w sytuacji, gdy nie mam stałego IP ? Mam Orange Freedom i z tego co wiem przy każdym logowaniu mam przydzielany inny IP z puli Orange. Mało prawdopodobne, ale teoretycznie wczoraj na moim dzisiejszym IP ktoś mógł dokonać wpłaty. Jest jakiś sposób na sprawdzenie czy ktoś już wpłacał z mojego IP ?
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Z tą wypłatą to chyba robią co chcą. Ja po mailu do supportu dostałem taką odpowiedź:
&quot;Witaj XXX!
Zgodnie z regulaminem wypłata jest możliwa po ukończeniu akcji promocyjnej tj. w dniu 16.06.2010 po godzinie 12:00.
Serdecznie pozdrawiamy
Twój bet-at-home.com Team&quot;
A stronę wcześniej ktoś pokazywał maile z informacją, że może wypłacić.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A co w sytuacji, gdy nie mam stałego IP ? Mam Orange Freedom i z tego co wiem przy każdym logowaniu mam przydzielany inny IP z puli Orange. Mało prawdopodobne, ale teoretycznie wczoraj na moim dzisiejszym IP ktoś mógł dokonać wpłaty. Jest jakiś sposób na sprawdzenie czy ktoś już wpłacał z mojego IP ?
Na to pytanie Ci nie odpowiem. Ale napisz do supportu, live chat najlepiej właśnie z takim pytaniem i zaraz Ci odpiszą na e-maila czy od razu z nimi pogadasz.
PS. Dziwi mnie wasz problem z wypłatą, przed 16 czy po dla mnie nie robi różnicy, przecież można poczekać to nie jest wieczność a zaledwie kilkanaście dni.
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Teraz mam już jasność:
&quot;Zlecić wypłatę tak, ale czy zostanie opracowana?
Odjęcie kwoty zostanie wykonane dopiero po ukończeniu akcji bonusowej.&quot;
Czyli i tak wypłacą 16 czerwca. A mi to robi różnicę, bo nie mam na koncie w bet-at-home drobnych tylko sporo większą kwotę, którą chętnie bym już zainwestował ;)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Teraz mam już jasność:
&quot;Zlecić wypłatę tak, ale czy zostanie opracowana?
Odjęcie kwoty zostanie wykonane dopiero po ukończeniu akcji bonusowej.&quot;
Czyli i tak wypłacą 16 czerwca. A mi to robi różnicę, bo nie mam na koncie w bet-at-home drobnych tylko sporo większą kwotę, którą chętnie bym już zainwestował ;)
Mam to samo obrocilem 2800 w 3 dni i musze czekac do 16-ego tez nie robi mi to przyjemnosci ale nie bede narzekal 350 nie lezy na ulicy
 
M 672

martinmix

Użytkownik
Obrót 2 800 zł w 3 dni? no nieźle, tylko pogratulować. Ja w 3 dni zrobiłem zaledwie 700 zł obrotu. I do 16 czerwca zapewne nie uda mi się wykonać pełnych 2 800 zł ???? szkoda bo byłaby kasa na następne promocje w innych bukach ????
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
Obrót 2 800 zł w 3 dni? no nieźle, tylko pogratulować. Ja w 3 dni zrobiłem zaledwie 700 zł obrotu. I do 16 czerwca zapewne nie uda mi się wykonać pełnych 2 800 zł ???? szkoda bo byłaby kasa na następne promocje w innych bukach ????
Ludzie czytanie ze zrozumieniem boli czy jak? gdzie jest napisane ze musisz zrobic obrot do 16 czerwca? umownie jest ze do 16 czerwca nie mozna wyplacac pieniedzy a co do obrotu :
&quot;Bonus musi zostać postawiony w przeciągu sześciu miesięcy. W przypadku niedotrzymania tego warunku, kwota bonusu zostanie automatycznie potrącona z konta gracza.&quot;
wiec polecam czytac regulamin i nie pisac bajek, amen.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
PO rozmowie z Supportem powiedziano mi że po spełnieniu warunków umowy proszą o wcześniejsze skontaktowanie się i tyle chyba wszystko wiadomo można grac aku single tylko pow 2.0 kurs i live też sie wlicza
 
R 17

raul18

Użytkownik
po wykonaniu obrotu, mozna zagadac na LC i poinformowac ich i wykonaniu &quot;zadania&quot; i oni wam cos tam zrobia w koncie ze bedziecie mogli sobie w kazdej chwili zlecic kase bo godzine temu skonczylem robic obrot a w tej chwili wyplacilem calosc na MB, promo zajebiste ????
pozdro
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Support na miala pisze co innego niż livesupport ???? Na live mi powiedzieli, że jak będę chciał wypłacić, to mam się do nich zgłosić i nie będzie problemu.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Support na miala pisze co innego niż livesupport ???? Na live mi powiedzieli, że jak będę chciał wypłacić, to mam się do nich zgłosić i nie będzie problemu.
naprawde? u mnie na odwrot facet zasypywal mnie punktami regulaminu ze do 16-ego trzeba czekac i nie ma bata, napisze dzis jeszcze raz moze trafie na kogos innego
 
Do góry Bottom