>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Na to wygląda, że wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Jedni pozwalają wypłacić, a inni nie. Pewnie trzeba jak coś próbować do skutku, aż trafi się na odpowiednią osobę.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Na to wygląda, że wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Jedni pozwalają wypłacić, a inni nie. Pewnie trzeba jak coś próbować do skutku, aż trafi się na odpowiednią osobę.
daje sobie jednak spokoj nie ma co sie srac za przeproszeniem rozmawialem z dwoma osobami i mowia ZE NIE MA OPCJI BY KOMUS WYPLACILI PRZED 16STYM widocznie albo mieliscie szczescie albo szly walki jakies i zablokowali
 
D 0

dzamal

Użytkownik
Dziwne.
Wpłaciłem 100pln wpisałem kod B2010 powinno być na koncie 200pln patrze a tu 400pln. Wylogowałem się zalogowałem myślałem że błąd a tu co ? dalej 400pln. Wchodzę w podgląd konta pisze wpłata 100pln Pozostałe 300pln ostatnio wpłacałem tam po 100pln i wszystko wtopa na pierwszym kuponie i tak 5 razy może oni to jakoś inaczej policzyli ? ???? nie zamierzałem się tym przejmować i postawiłem all na mecz jeden który jest na live ;]
edit: napisałem na live chat i odpisali:
Kwota bonusu zostala przyznana do dokonanych wplat od dnia 26.05.2010 do momentu wpisania kodu bonusu
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Dziwne.
Wpłaciłem 100pln wpisałem kod B2010 powinno być na koncie 200pln patrze a tu 400pln. Wylogowałem się zalogowałem myślałem że błąd a tu co ? dalej 400pln. Wchodzę w podgląd konta pisze wpłata 100pln Pozostałe 300pln ostatnio wpłacałem tam po 100pln i wszystko wtopa na pierwszym kuponie i tak 5 razy może oni to jakoś inaczej policzyli ? ???? nie zamierzałem się tym przejmować i postawiłem all na mecz jeden który jest na live ;]
wiesz bonus trwa do 16 czerwca moze jakos zle rozliczyli? tzn ich blad system zatwierdzil i napewno nie bedzie juz zadnych problemow, albo blad systemu(w co nie wierze) albo taka niepisana norma, w kazdym razie powodzenia na meczu wszedles all in z cala kwota no no szczescie bedzie potrzebne ????
 
A 0

adamek246

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie wczoraj wpłaciłem 50 PLN i postawiłem zakład za całą wpłatę czyli 50 PLN ale zakład mi wtopił i na koncie mam 0 PLN, przy wpłacie nie wpisywałem kodu do bonusu&quot; B2010&quot; ale chciałem dzisiaj wpisać ten kod to wyskakuje mi że na koncie gracza znajduje się otwarta przedpłata, z tego względu realizacja bonusu nie jest możliwa. Wpłate aktywowałem przez screen przelewu bankowego i niewiem czy dostanę ten bonus czy nie???
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie wczoraj wpłaciłem 50 PLN i postawiłem zakład za całą wpłatę czyli 50 PLN ale zakład mi wtopił i na koncie mam 0 PLN, przy wpłacie nie wpisywałem kodu do bonusu&quot; B2010&quot; ale chciałem dzisiaj wpisać ten kod to wyskakuje mi że na koncie gracza znajduje się otwarta przedpłata, z tego względu realizacja bonusu nie jest możliwa. Wpłate aktywowałem przez screen przelewu bankowego i niewiem czy dostanę ten bonus czy nie???
Dostaniesz, ale dopiero jak przelew do nich dotrze, a jak wczoraj do nich wpłaciłeś to pewnie dopiero we wtorek-środę będziesz mógł aktywować bonus.
 
E 0

elpooh

Użytkownik
Z góry przepraszam, jeżeli pytanie już padło, ale przejrzałem temat i nie zauważyłem.
Czy jeżeli wczoraj postawiłem zakład (ako powyżej 2.0) i jest on w trakcie realizacji (kupon otwarty), zaś kod bonusowy wpiszę dzisiaj (czyli bonus zostanie mi przyznany dzisiaj), to w przypadku wygranej, tenże kupon będzie już się liczył do &quot;obrotu&quot;?
Nie wiem, czy wyrażam się jasno, ale pewnie zrozumiecie, o co mi chodzi.
Dzięki.
 
E 0

elpooh

Użytkownik
OK, tak myślałem.
A mam jeszcze jedno pytanie. Zakładając, że wpłaciłem w przedziale czasowym określonym przez regulamin bonusu 50 złotych na konto bah i od razu postawiłem zakład za - dajmy na to - 25 złotych. Zostało mi 25 i dopiero wtedy wykorzystałem bonus. Wiadomo, przybyło 50, a więc mam 75. Ale jak rozumiem wówczas czterokrotny obrót ma być zrobiony od 100 złotych, a nie 75, tak?
Jeszcze raz dzięki.
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
Siemka!
Wątpie żeby tak było ale warto zapytać.
przykład: wpłacam 100 zl dostaje bonus czyli mam 200 zl. i teraz pytanie za 100 pkt ????
Czy jeżeli postawie zakład za jakąś kwote i wygram np 1500 zl, to moge wypłacić 700 zl?(te które sa juz powyżej wymaganego obrotu),czy 1300 zl(które sa ponad kwote wplacona i podwojona), czy moze musze najpierw postawić 800zl zeby cokolwiek wyplacic. dzieki z gory
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
no spoko. To troche lipa;/ tak ja wpłacilem 150 zl to ciezko bedzie mi postawic az 1200 zl. Zastanowie sie powaznie czy skoczystac z tej promocji
 
K 0

kostek05

Użytkownik
mysle ze wartoby juz zamknac temat bo nie wszystkim sie chce czytac temat..... wszyscy juz wiedza bah dalo dobra promocje warunkami obrotu na stronie pozdroo
 
J 19

jajo

Użytkownik
Ja rozumiem całkowicie zasady jakie oferuje BAH. Mam inne pytanie
Zamierzam przeznaczyć jakies 400zł na zakłady podczas mundialu. Jak sądzicie, opłaca mi się inwestować kasę w BAHa, gdzie zwiększą mi bankroll do 750zł, jednak stracę na kursach a do tego będę potrzebował dokonać obrotu?
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Też mam pytanie odnośnie tego bonusu. Zamierzam złożyć w Bahu depozyt za pomocą przelewu bankowego, jak wiadomo przelew idzie 2-3 dni i tu pojawia się moje pytanie: Czy kod do realizacji bonusu muszę wprowadzić od razu, kiedy wykonam przelew, czy dopiero, gdy pieniądze będą już u mnie na koncie?
 
Do góry Bottom