>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

esek14 35

esek14

Użytkownik
A nie orientujesz się może, czy jeśli wpłacę pieniądze z konta bankowego brata, na konto w Bet-at-home, które jest zarejestrowane na mnie, to czy będą robić jakieś problemy, czy raczej nie?
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
To nie robi różnicy ale nie wiem czy nie będziesz mial problemów z wypłatą kasy. Jeżeli konto jest na ciebie musisz posiadać również konto bankowe na siebie. ja nie mogłem z bah wypłacić kasy na konto ojca. Inna możliwość załóż na siebie moneybookers i powinno być po kłopocie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w innych bukach wazne zebys wypłacał kase na to samo konto z ktorego wplacales (moze by ojca) a w bah niewiem, ale powinno byc tak samo?
 
N 0

nowmat

Użytkownik
A czy ten bonus będzie od razu do naszej dyspozycji tzn czy jak wpłacę np. 300 zł to czy na koncie będę miał 600 zł i będę nimi mógł grać?

Czy może bonus 300 zł dopiszą mi dopiero gdy wypełnię warunki umowy?
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
Wpisujesz kod i kasa od razu na koncie. A co do wypłaty to ja wpłacałem z poczty a próbowałem wypłacić na konto ojca a na bah konto było na mnie.
 
K 0

kamashot

Użytkownik
Mam takie pytanko może juz sie powtórzyło.
Wpłacam 100 zł dostaje 100zł bonusu razem jest 200zł.
Obród muszę zrobić na 800 zł w kursie 2.
Kombinacja również wchodzi w to np postawie 2 mecze po 1.50 kurs łącznie 3 moze tak byc czy tylko pojedynczy sie liczy?/
dziekuje za odp.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Powtórzyło się, wiedziałbys gdybyś prześledził te kilka stron a nie zaśmiecał kolejnymi
Można łączyć kursy by było ponad 2 w sumie
 
N 0

nowmat

Użytkownik
Mój poprzedni post został usunięty pewnie dlatego że dałem linka więc ponawiam pytanie bez linka

A czy ten bonus będzie od razu do naszej dyspozycji tzn czy jak wpłacę np. 300 zł to czy na koncie będę miał 600 zł i będę nimi mógł grać?

Czy może bonus 300 zł dopiszą mi dopiero gdy wypełnię warunki umowy?
A odpowie mi ktoś na to samo pytanie tyle że chodzi o Gamebookers bonus z okazji MŚ

Wolałbym wpłacić do gmamebookers bo mają lepszą ofertę i kursy ale teraz najbardziej zależy mi na tym żeby depozyt + bonus był do mojej dyspozycji tak jak jest BAH
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mój poprzedni post został usunięty pewnie dlatego że dałem linka więc ponawiam pytanie bez linka

A odpowie mi ktoś na to samo pytanie tyle że chodzi o Gamebookers bonus z okazji MŚ
Wolałbym wpłacić do gmamebookers bo mają lepszą ofertę i kursy ale teraz najbardziej zależy mi na tym żeby depozyt + bonus był do mojej dyspozycji tak jak jest BAH
Zamiast pytać w temacie przeznaczonym do innej promocji, innego bukmachera byś zerknął w tym dziale w poszukiwaniu odpowiedniego tematu.
I masz... -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f22/gamebookers-bonus-na-ms-100-do-100-usd-45251.html
Dokładniej trzecie zdanie w tym poście -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f22/gamebookers-bonus-na-ms-100-do-100-usd-45251.html#post1648137
Podobnie miałem. Brak maila informującego ale dostępny bonus.
Obrót 6x depozyt + bonus. Kwota bonusu dostępna po obrocie.
Kurs obrotu przynajmniej @2,00. Mogą być single i zakłady akumulowane.
Zakłady na live także się liczą do obrotu.
Wpłata za pomocą Moneybookers uprawnia do skorzystania z bonusu.
Czas na wykonanie obrotu to 30 dni.
Teraz chyba są wszystkie najważniejsze informacje o bonusie.
Powoli w temacie robicie bałagan. Kolejny raz pytania o to samo. Zanim zadacie pytanie- przeczytajcie temat!
Posty niezwiązane z tym bukiem i promocją to już całkowite nieporozumienie...
 
scorpion182 1

scorpion182

Użytkownik
teraz tak wpłacam 200zl mam 400z bonusem. stawiam wszystko na kurs 2,0,wygrywam. mam 800zl i znow musze postawic 400 czy 800 załóżmy że przegrywam zostaje mi 400. stawiam wszystko mam 800 potem stawiam znów 400 na kurs 2 i w sumie mam 1200 znow stawiam 400 wygrywam i w sumie mam 1600 i wtedy moge wybrac tak, 4 razy wygralem po kursie 2,0. Dobrze to rozumiem
 
A 0

arek2008

Użytkownik
Mam pytanie bo z mojego gospodarstwa już nie dostanę bonusu bo brat zagrał, czy mając konto na szwagra i wpłacając kasę z mojego mb nie będą robić jakiś większych problemów?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
arek zablokują Ci konto :] scorpion dobrze rozumiesz ;) masz obrócić 400x4 i nie ważne jak możesz stawiać po 2 zł... byle kurs 2.00 ???? suma złożonych zakładów musi wynosić 1600 lub więcej ????
 
nayde 3

nayde

Użytkownik
To nie robi różnicy ale nie wiem czy nie będziesz mial problemów z wypłatą kasy. Jeżeli konto jest na ciebie musisz posiadać również konto bankowe na siebie. ja nie mogłem z bah wypłacić kasy na konto ojca. Inna możliwość załóż na siebie moneybookers i powinno być po kłopocie.
A czy jeśli dokonam wpłaty, nie przelewając pieniędzy z konta, tylko po prostu wpłacając kase w jakimś banku z wypełnionym druczkiem to czy będą jakieś problemy przy wypłacie na konto?

Jeśli przegram całą kase przed obróceniem całego bonusu to zostaje on oczywiście anulowany?
 
B 0

bloczek

Użytkownik
Mam problem ze zrealizowaniem bonusu, otóż wypłacie 6 czerwca pieniądze i po dostaniu ich z powrotem wpłaciłem 350zł na bah. Pisałem do supportu i mi napisali, zę w regulaminie jest napisane, że nie mogłem wypłacić itp.
1 Czy ktoś z was miał podobny problem i dało rade załatwić z supportem, abym dostał bonus?
2 Czy jak założę konto na żonę to bez problemu przyznają mi bonus?
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
A czy jeśli dokonam wpłaty, nie przelewając pieniędzy z konta, tylko po prostu wpłacając kase w jakimś banku z wypełnionym druczkiem to czy będą jakieś problemy przy wypłacie na konto?
Jeśli przegram całą kase przed obróceniem całego bonusu to zostaje on oczywiście anulowany?
Nie będziesz miał problemu z wypłatą jeżeli dane konta bankowego na które będziesz chciał wypłacić kase będą się zgadzać z danymi konta bah. Inaczej będą problemy.A co do drugiego pytania to nie mam pojęcia.
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
Mam problem ze zrealizowaniem bonusu, otóż wypłacie 6 czerwca pieniądze i po dostaniu ich z powrotem wpłaciłem 350zł na bah. Pisałem do supportu i mi napisali, zę w regulaminie jest napisane, że nie mogłem wypłacić itp.
1 Czy ktoś z was miał podobny problem i dało rade załatwić z supportem, abym dostał bonus?
2 Czy jak założę konto na żonę to bez problemu przyznają mi bonus?
Bonus jest jasno powiedziane przyznany jest na jedno ip, gospodarstwo domowe. Więc jeśli żona mieszka pod innym adresem to spoko ale jeżeli tam gdzie ty to bonusu nie będzie ???? A co do pierwszego pytania to w regulaminie niby jest powiedziane że w okresie promocji nie można kasy wypłacać żeby skorzystać z bonusu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bonus jest jasno powiedziane przyznany jest na jedno ip, gospodarstwo domowe. Więc jeśli żona mieszka pod innym adresem to spoko ale jeżeli tam gdzie ty to bonusu nie będzie ????
No tak, ale bonus na jedno gospodarstwo domowe, a przecież On nie może skorzystać z bonusa, więc jak założy na żonę konto to pewnie będzie mógł skorzystać, bo na jedno ip jeden bonus, a na swoim koncie nie może aktywować, więc na żony powinien dać radę ???? Tak mi się wydaje.
 
rakson90 0

rakson90

Użytkownik
A jezeli juz cos zagralem za kwote ktora wplacilem i zapomnialem wpisac kod bonusa to moge sie jeszcze ubiegac o bonus ? Pozdrawiam
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A jezeli juz cos zagralem za kwote ktora wplacilem i zapomnialem wpisac kod bonusa to moge sie jeszcze ubiegac o bonus ? Pozdrawiam
A nie prościej poprostu wpisać kod i samemu sprawdzić?:jezora: Wydaje mi się, że spokojnie dostaniesz bonus.
 
Do góry Bottom