>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

baros 12,4K

baros

Użytkownik
właśnie...nikifor...nigdy tutaj nie gadałem na livechacie i kurcze niewiem jak? mógłbyś mi powiedzieć jak bo nie bardzo wiem....
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
no to ja wiem że na bah... ;|
no klikam to właśnie i potem lipa.... napisze wiadomosc i wyslac nie moge cyz cos....nie wiem o co tam chodzi
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Nie wiem czy juz wiecie:

bet-at-home.com PL: W zwiazku z sytuacja zmiany banku z BPH na PEKAO oraz uzyskania nowego numeru konta bankowego 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376, nasz serwis oczekuje na mozliwosc wykonywania przelewów z nowego konta. Cala sytuacja wymaga czasu, jednak mozemy zapewnic, iz w przypadku umozliwienia wykonywania operacji bet-at-home.com dolozy wszelkich staran aby wyplata zostala przekierowana mozliwie jak najszybciej na podane w poleceniu wyplaty konto bankowe.

bet-at-home.com PL: Jednoczesnie przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumialosc i cierpliwosc.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Powiem Wam tylko ze ja juz czekam na kase od od soboty(tydzien czasu) i ciagle jej nie ma. Znam kupe osob ktore maja identyczne. Domyslam sie ze wszytkei przelewy bankowe z bah zostaly zablokowane. Ciekawi mnie tylko co sie stalo bo za rowno sportingbet czy expect mial konto w bph i wszystko dziala bez zarzutu(nie slyszalem o podobnych przerwach w przelewach, przychodza z nowego konta).
 
conir 0

conir

Użytkownik
czekam tydzien czasu na kase z BAH, w ubiegla sobote zlecilem przelew

tlumacza sie, ze niby zmiana konta itp ale ja mysle ze tu chodzi o co innego ???? ]

pozdRo
 
J 0

jari

Użytkownik
Niestety mam ten sam problem. W zeszly weekend wygrałem troszkę pieniędzy i zleciłem to w 2 przelewach. Oba zostały potwierdzone przez BAHome, kwota odjęta od stanu konta, pojawił się wpis &#39;transakcja zrealizowana&#39;, a na koncie nadal kasy nie ma. Kontaktowałęm sie z helpdeskiem i generalnie stan mojej wiedzy jest taki jak kolegi wyżej - zmiana banku, konta, oczekwianie na możliwość przelewu. Po pierwsze panowie z BAH mogli powiadomić klientów, że będa jakieś problemy ze zmianą konta (zrezygnowałbym z gry i przelewy własnej kasy w stronę BAH), po drugie PKO to chyba nie jedyny bank w Polsce (a na pewno najgorszy). Jaki problem założyc konto gdzie indziej i słać kase z nowego konta? Po trzecie są jeszcze konta w innych krajach skąd BAH może zlecić przelew a anulować przelew via Nowe PKO/BPH... Nie wiem, dziwna sytuacja. Ma ktoś może więcej informacji na ten temat.

ps: rozmawiałem na live chacie z kimś z BAH i zapewniał, że to kilkudniowa przerwa w przelewach i w przyszłym tygodniu powinno być wszystko OK.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Oni mieli rachunek w bph, ale bph zostalo kupione przez PeKaO(nie pko bp) i nastepuje obecnie stopniowe wchlanianie bph prze pekao. Z tego co sie oribentuja bph mial jeden z ciekawsych rachunkow rozliczeniowych. Korzystaja zniego m.in. sportingbet, expect betway. Tyle ze u tamtych bukow nikt nie zauwazyl takich problemow.
A przelewy miedzy rachunkami w roznych panstwach nie dosc ze kosztuja sporo to i trwaja dluzej.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
A co innego mozna zrobic? ???? Juz mysle ze sie taki szum wokol znich zrobil, ze nie pozwola sobie na wieksza zwloke i na poczatku tygodnia kasa powinna schodzic na konta.
 
conir 0

conir

Użytkownik
A co innego mozna zrobic? ???? Juz mysle ze sie taki szum wokol znich zrobil, ze nie pozwola sobie na wieksza zwloke i na poczatku tygodnia kasa powinna schodzic na konta.
Obyś miał racje, jeśli o mnie chodzi dam znać na forum kiedy pieniadze beda zatwierdzone na moim koncie

pozdRawiam
 
J 0

jari

Użytkownik
Rozmawiałem dzis z typem na live support: podobno naprawde chodzi o problem techniczny zwiazany z przeniesieniem konta i wszysto ma wrocic do normy w tym tygodniu. To tyle co na razie wiem, ale nie ukrywam ze ta sytuacja jest dla mnie lekko niepokojaca. :-? Nie rozumiem jednej rzeczy np. skoro konto jest zablokowane czy nieaktywne do przelewow to dlaczego kasa jaka wyznaczylem na zleceniu zostala odjeta juz od mojej puli i oznaczona jako &#39;wyplata&#39; skoro tak naprawde nie zostala wyplacona (bo przeciez: &quot;czekaja na mozliwosc z nowego konta....&quot;). Gdzie ona jest skoro u nich juz nie ma a u mnie jeszcze nie ma.... Mam podane dwa terminy realizacji dwoch przelewu: 07.04 i 08.04... Skoro wiedzieli ze nie moga przelewow robic to po co brali te kwoty do realizacji...
 
rooni21 0

rooni21

Użytkownik
Dobrze jari gadasz ???? po co odejmowali te pieniądze z konta mogli np. dać komunikat, ze maja problemy techniczne i ze narazie nie można wypłacać. :/ Ehh no, ale co nam pozostaje tylko czekać na kasę az wpłynie na konto.
 
K 0

krystian1

Użytkownik
Najlepiej ich troche ponaciskac. Im wiecej osob skarzacych sie na nich w livechacie tym lepiej. Takze wchodzcie kilka razy dziennie(nawet jako gosc) i sie pytajcie co z ta kasa(jakies przeklenstwa, grozby ze idziecie do innego buka, jazycie temat). To ich troche zmotywuje ????
 
hard3r 0

hard3r

Użytkownik
OMG masz skaner ? Musisz po prostu zeskanować (czyli wsadzić dowód na skaner i oprogramowaniem do skanera wykonać skan a nastepnie zapisać jako jpg lub doc) dowód swojej mamy... i wysłać skan dowodu dla BAHa
 
Do góry Bottom