>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

julez 27

julez

Użytkownik
Baros a kiedy mają ci zrobić przelew w sobotę? albo niedziele, bądź święto? jutro z rana odejmą ci kwotę którą chcesz wypłacić. Przelewy wykonuje się tylko w dni robocze.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Ty chyba mnie Julez nie rozumiesz...
Zleciłem wypłatę i ok w dziale wypłat było napisane że w trakcie transakcji -370 PLN i dzisiaj już patrze i jest 0 PLN a kasa na koncie...tak było za pierwszym razem i teraz za drugim razem...
 
julez 27

julez

Użytkownik
A to przepraszam źle zrozumiałem tak jak napisał kolega napisz do nich na livechacie albo mejla im wyślij.
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Ja wpłaciłem około 9 rano kasę na konto BAH-a w banku PEKAO S.A. Dzisiaj (środa) rano na koncie miałem już pieniądze i od razu aktualizowałem bonusa. Jeden dzień przy wpłacie gotówkowej na konto z banku, ale prowizja kosztowała mnie 5 zł.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Może już kiedyś wpłacałeś lub kilka razy...a papki1 dopiero co założył konto i to jest jego pierwsza wpłata, a zazwyczaj pierwsza wpłata właśnie tak wygląda(2-4 dni bankowe).
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Ja wpłaciłem na bet at home we wtorek wieczorem a dostałem dzisiaj z samego rana.


Mam pytanie:
W regulaminie bonusu pisze że trzeba go obrócić w 10 dni od realizacji bonusu. Ale trzeba obrócić tylko raz czy jak? Po za tym samą dopisaną kwote bonusu obrócić czy łączną kwote razem z bonusem musze postawić??
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Nie musisz go obrócić w ciągu 10 dni tylko zrealizować... tzn. wpisać odpowiedni kod w ciągu 10 dni od dopisania kasy na konto.
 
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
Prosze.

WPŁATA

Skorzystaj z poniżej podanych danych konta bankowego, by wpłacić pieniądze na swoje konto gracza:

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza

IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 00037132
BIC: BPHKPLPK


Jako Tytuł wpłaty podaj zawsze swój numer konta gracza!

Chce dokonac wpłaty na BAH.Mam pytanie co to jets IBAN i BIC.Jaki jest adres oraz miejscowosc i kod pocztowy?

Możesz rówież zamówić wypełnione druczki przelewu!
Chce dokonac wpłaty na BAH.Mam pytanie co to jets IBAN i BIC.Jaki jest adres oraz miejscowosc i kod pocztowy?
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
ibanu i bica nigdzie nie wpisujesz... adres firmy/czy tez banku nie jest wazny.. najwazniejszy jest tytul przelewu
 
D 0

darek144

Użytkownik
A ja ponad tydzień temu wpłaciłem w ciągu tego samego dnia 2 razy pieniądze. Dwa razy po 50 zł. Najpierw rano i później wieczorem. To co rano wpłaciłem było po jakiś 20 minutach bo wysłałem im screena. Ale druga wpłata nie została zaksięgowana do tej pory. Gdy pisałem do nich maile i wysyłałem screeny, że to dwie różne wpłaty były, ale tego samego dnia, takie same pieniądze i z tego samego konta to nie dostałem żadnej odpowiedzi. A jak piszę na live support to mi piszą że mam czekać aż oni je zaksięgują. Teraz z kolei, od 2 godzin próbuję wejść na live support i cały czas napis, że nikogo nie ma. :/
A wpłacałem dwa razy bo rano przegrałem kasę na ruletce a chciałem mieć jak się zacznie LM. No i dzisiaj minie kolejka LM, a ja wciąż bez kasy na koncie. ;/
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
eh... i znów mam pytanie...
Jeżeli zleciłem wypłatę wczoraj i Ta wypłata poszła ode mnie z konta BAH dzisiaj o godzinie 10:50 to na moim koncie bankowym kiedy mogę się spodziewać tych pieniędzy ? Nie powinno się pojawić na koncie bankowym od razu po zabraniu pieniędzy z Konta BAH ?
czy jak to jest ?
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
nie wiecie jak jest z tym obrotem, czy jet jakaś informacja na stronie bah ile mogę już wypłacić, i co mi zrobią jak nie mam pełnego obrotu (nie mogę się doliczyć). proszę o odp. bo nie chcę aby mi zablokowali konto, a nie będę pisał na razie do supportu, (w ostateczności)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Minimalna wypłata chyba wielka nie jest...

mam pytanie...
Zleciłem wypłatę 50 pln wczoraj i znów wypłacić nie mogę!
Zrealizowałem bon 5 euro jakieś 2 tygodnie temu i wymagany obrót był 3x po minimum kursie 1,50 i tak dokonałem obrotu i teraz wypłacić nie moge kasy.... co jest &gt;?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Minimalna wypłata chyba wielka nie jest...

mam pytanie...
Zleciłem wypłatę 50 pln wczoraj i znów wypłacić nie mogę!
Zrealizowałem bon 5 euro jakieś 2 tygodnie temu i wymagany obrót był 3x po minimum kursie 1,50 i tak dokonałem obrotu i teraz wypłacić nie moge kasy.... co jest &gt;?
Najlepiej zapytaj się na live chacie. Tam Ci wszystko powiedzą.
 
Do góry Bottom