>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

dindek 41

dindek

Użytkownik
Jak wyzej opisal kolega, skanerem zeskanuj obie strony, badz zrob aparatem cyfrowym 2 zdjecia (po 1 z obu stron dowodu), ma byc czytelny, wysylasz ze swojego meila zarejestrowanego na koncie bah na ich email : [email protected]
podaj tam w tresci meila nazwisko imie i numer gracza w zalaczniku pliki i wszystko na temat ????
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
witam.co do wypłat gadałem dzisiaj z nimi i od dzisiaj zlecają przelewy bo sie uporali z przeniesieniem konta.powiedzieli mi ze kasa do 3 dni będzie na koncie.
 
J 0

jari

Użytkownik
Otrzymałem taką samą odpowiedź bo dzwoniłem do nich, niemniej jednak uewierze jak zaksięgują mi na koncie. Dzisiaj rozmawiałem z ludźmi z PekaO i mówili mi, że fuzja nie miałą wpływu na funkcjonalność kont BPH i PeKaO. Oddział BAH został przeniesiony 1,5 tygodnia temu i przelew powinien dojść w 2-3 dni. Poza tym zwrócili uwagę, że BAH powinno dysponować kopiami zlecenia przelewu i okazać je na życzenie, wysłać scan itp. No nic poczekałem te 7 dni, poczekam jeszcze 2-3. Ma ktoś jeszcze jakieś informacje?
 
g_r_z_e_c_h_0 0

g_r_z_e_c_h_0

Użytkownik
a ja mam pytanie z innej beczki ;P orientuje sie ktos przy jakiej wysokosci wyplaty trzeba odprowadzic podatek albo czy wogole trzeba od tego odprowadzic jakis podatek? ;P
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Podatku nie trzeba odprowadzać wszak e-hazard w Polsce nie istnieje ???? :p
natomiast banki są zobowiązane zgłaszać do US wszyskie przelewy na kwote powyżej 3 czy 4 tysięcy euro.
 
S 11

support75

Użytkownik
zlecilem dzisiaj wypłate. wyslalem od razu skan dowodu.
zobaczymy ile poczekam.
amatorzy...
najpierw, że zdjęcie dowodu nie wyraźne. Hm ciekawe że wszędzie gdzie wysłałem było wyraźne. potem, że wypłata anulowania bo nie obróciłem trzy krotnie bonusu ? ja pytam jakiego k.... bonusu ? bo z żadnego nie korzystałem. Mila drugi dzień a jeszcze nie mam zaakceptowanej wypłaty. W bet365 już dawno miałbym pieniądze na koncie bez wysylania jakichkolwiek maili. Amatorka jak nie wiem. Buk dobry dla dzieciaków którzy wpłacają 10 złotych i graja po 2 złote, badz dla tych co zawsze przegrywaja.
NIE POLECAM!
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
tez mi przesłali zaległe sianko.ale wczoraj zleciłem kolejną wypłate sianka a do teraz mi z konta gracza jej nie odjeli.Zawsze mi odejmowali po jednym dniu.tez tak macie?
 
haggard 0

haggard

Użytkownik
witam

Jesli wplace kase przelewem, to czy nie bedzie problemow z wyplata na MB?? Dodam, ze to nie jest moj pierwszy depozyt... z gory dzieki za odp. Pozdro
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Jak wykorzystalem bon 5 euro do bah i przegralem, a teraz wykorzystalem na 5 PLN, obrocilem i chce wyplacic to bez problemu wyplaca? Bo juz drugi raz mi anulowali wyplate i nie wiem czy to przez to :-?
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
amatorzy...
najpierw, że zdjęcie dowodu nie wyraźne. Hm ciekawe że wszędzie gdzie wysłałem było wyraźne. potem, że wypłata anulowania bo nie obróciłem trzy krotnie bonusu ? ja pytam jakiego k.... bonusu ? bo z żadnego nie korzystałem. Mila drugi dzień a jeszcze nie mam zaakceptowanej wypłaty. W bet365 już dawno miałbym pieniądze na koncie bez wysylania jakichkolwiek maili. Amatorka jak nie wiem. Buk dobry dla dzieciaków którzy wpłacają 10 złotych i graja po 2 złote, badz dla tych co zawsze przegrywaja.
NIE POLECAM!

Duzo przeczytalem juz banialuk o BaH ale takich bzdur to jeszcze nie slyszalem. Przyjmuja nawet zdjecia dowodu, a wyplat nigdy nie anuluja chyba ze sam o to poprosisz. Zanim kolego napiszesz kolejna bzdure piec razy sie zastanow czy nie ma lepszego sposobu na wypromowanie swojego bet365. Ile ja juz slyszalem problemow z bet365... niezliczona ilosc. Tyle na ten temat
 
S 11

support75

Użytkownik
Duzo przeczytalem juz banialuk o BaH ale takich bzdur to jeszcze nie slyszalem. Przyjmuja nawet zdjecia dowodu, a wyplat nigdy nie anuluja chyba ze sam o to poprosisz. Zanim kolego napiszesz kolejna bzdure piec razy sie zastanow czy nie ma lepszego sposobu na wypromowanie swojego bet365. Ile ja juz slyszalem problemow z bet365... niezliczona ilosc. Tyle na ten temat
Zlecam wypłate 13.04. na konto bankowe. Od razu wysylam im skan dowodu osobistego. Dostaje taka wiadomosc i automatycznie anulowanie przelewu.

Witaj!

Prosimy o wysłanie skanu o lepszej jakości.

Życząc wysokich wygranych serdecznie pozdrawiamy!
Twój bet-at-home.com Team

bet-at-home.com - ŻYCIE TO GRA!
. . . . . . . . .
Service PL
bet-at-home.com Ltd.
E-Mail: [email protected]
http://www.bet-at-home.com


ŻYCIE TO GRA!
Wiec wyslalem nowy skan dowodu. Zlecam raz jeszcze wyplate. Odpowiedzi czy zaakceptowali nowa jakosc skanu nie napisali. Dostaje tylko taka o to wiadomosc

Witaj!

Niestety nie możemy opracować Twojego zlecenia wypłaty ponieważ nie zostały spełnione kryteria wymagane w regulaminie akcji bonusowej.

Wpłacona kwota sumowana również z kwotą bonusu musi być trzykrotnie obstawiona (uwzględniając minimalnie wymagany kurs 1,5), zanim zostanie zlecona wypłata.

Po spełnieniu warunków bonusa możesz oczywiście w dowolnej chwili ponowić zlecenie wypłaty.
i tym samym kolejna wyplate anulowali. Pisze wiec do supportu ze nie korzystalem z zadnych bonusow! Odpowiedzi nie otrzymuje. Zlecam raz jeszcze przelew, po raz kolejny anulowany i otrzymuje ta sama wiadomosc (pewnie z automatu) Dzisiaj mija 6 dzien, a pieniadze mam dalej na koncie w BAH. Sa zalosnie i w dodatku amatorzy.
Nie wiem jakie ludzie problemy maja w bet365 (i na pewno w tym temacie nie chce sie tego dowiedziec), ja wiem ze tam zwrot na karte kredytowa potrafi dojsc w przeciagu 30h, a Ci amatorzy w BAH nie potrafia zlecic przelewu przez blisko 150 godzin!
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Hmm to stary masz po prostu pecha bo nie slyszalem jeszcze o takim przypadku. Ja zawsze dostaje pieniadze na nastepny dzien, a wyplate realizuja gora 15 minut po jej zleceniu. Napisz do livesupportu to ci napisza czemu sa takie problemy.


Jak ktos nigdy nie wyplacal to tutaj male info jak wyglada przelew :spokodfhgfh:


PRZELEW ZEWNĘTRZNY PRZYCHODZĄCY

Od : &quot; BET-AT-HOME.COM INTERNET DIENSTLEISTUNGE DURISOLSTRASSE 7 A-4600 WELS &quot;​
// nie wiem czemu urywa sie adres ale tak jest - ????

Z konta : &quot; 06106000760000321000037132 &quot;

Odbiorca : [Imie i nazwisko na jakie jest konto]

Adres : &quot; * - &quot;
// nie wiem czemu tutaj wklepuja takie cos ale tak jest - po prostu gwiazdka i myslnik ????

Tytułem : &quot; Gewinnauszahlung-
[nr referencyjny]-[ten numer nie wiem co oznacza] &quot;​

--------

Mozliwe ze juz wyplacaja z nowego konta, nie wiem jeszcze bo dopiero czekam na kolejna wyplate, wyplacam regularnie wiec dam znac jak cos sie zmieni.
 
Do góry Bottom