>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Wpłaty na bah są idealnie zrobione, przez MB bez problemy żadnego, przelewem na ich konto, wystarczy im skana podesłać i od razu dopisują kwotę na konto.
Co do wypłat na MB, to nie robiłem. Na konto zleciłem około 12, wieczorem na koncie pieniądze już były, bank mam inny - mBank, oni mają PEKAO SA.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Jeżeli wpłaciłem pieniądze 28.04 w poniedizłek, przelewnem pocztowym to kiedy moge sie spodziewać pieniedzy na koncie? Jest to moja pierwsza wpłata czyli skan na ich e-mail nie przejdzie. W trakcie tego tygodnia były też dni wolnie nie robocze i myślę że to może być powodem opóźnienia. Prosze o odpowiedź kiedy mogą już być pieniązki
 
sauron 0

sauron

Użytkownik
Ja przelewem pocztowym wpłaciłem rano w piątek, a kasa na koncie była we wtorek w południe.
Skan akceptują lecz dopiero przy drugiej i kolejnych wpłatach :/
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
mam pytanie czy ostatnio w bah była zmiana numeru konta na które wpłaca się kasę ??
bo ja np: zakładałem konto 15 czerwca roku ubiegłego i numer konta był taki

Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132

a wczoraj dokonywałem przelewu i na stronie bah jest inny numer konta

Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376

a nie wiem czy mi się śniło :p tzn nie jestem pewien ale być może dostałem e-mail o zmianie numeru konta , tylko odrazu po przeczytaniu go wywaliłem i teraz nie jestem pewnie czy to był e-mail z bah czy coś innego
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Nie śniło Ci się, jak bedziesz wpłacał to tu :

Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
 
S 4

spychu

Użytkownik
Mam pytanie czy można wpłacić pieniądze na bah kartą kredytową Inteligo PKO? I jeszcze pytanie czy można przelewem ze strony?
A tak w temacie jeszcze kiedy kasa szybciej dojdzie? (chodzi mi o karte i przelew)
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
ja wpłacałem z konta w mBanku we wtorek około 22:00 a kasę mam już na koncie dziś rano, czyli około 1 dnia czekałem (środa)

a konto tak jest te
Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376

chyba po tej fuzji banków
 
muszeq 0

muszeq

Użytkownik
Czy właściciel konta na BAHu i banku muszą się zgadzać? Bo w BAHU mam konto na rodzica, a przelew robiłem z konta brata.
EDIT:
To znaczy dowiedziałem się, że przy wpłacie konta na bahu i bankowe mogą mieć innych właścicieli. Ale teraz inne pytanie, które mnie nurtuje. Podobno przy wypłacie konto na BAHU i bankowe muszą mieć tych samych właścicieli. Więc w jaki sposób mógłbym to wypłacić skoro konto na BAHU mam na matkę, a ona nie ma konta bankowego? Trochę dziwne...
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Kiedys sie pytalem, bo tez mialem taki sam problem. Powiedzieli mi zebym przeslal skana dowodu, na ktorym jest konto BAH. Przeslalem i kasa poszlo na moje konto. Ale na wszelki wypadek napisz do supportu.
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
a pytanie co do wypłaty, wiadomo że wpłatę + bonus trzeba obrócić 3 razy za kurs 1.50
ale to każdy mecz ma być z kursem 1.50 ? czy np: kupon z trzema spotkaniami
przykład
1 spotkanie kurs 1.40
2 spotkanie kurs 1.67
3 spotkanie kurs 1,35

kurs ogólny będzie większy niż 1.50 czy tak też można grać ?? żeby mógł wypłacić ?
 
preston 0

preston

Użytkownik
Liczy się AKO, więc możesz zagrać nawet 2 spotkania po kursie 1,3 i też zaliczy do obrotu bonusu.
 
baz 25

baz

Użytkownik
Musze pochwalić buka, Błyskawiczna wypłata w czwartek zleciłem a w piątek kasa na koncie, aż się wieżyć niechce. SUPER
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
a pytanie co do wypłaty, wiadomo że wpłatę + bonus trzeba obrócić 3 razy za kurs 1.50
ale to każdy mecz ma być z kursem 1.50 ? czy np: kupon z trzema spotkaniami
przykład
1 spotkanie kurs 1.40
2 spotkanie kurs 1.67
3 spotkanie kurs 1,35

kurs ogólny będzie większy niż 1.50 czy tak też można grać ?? żeby mógł wypłacić ?
łączny kurs musisz mieć powyzej 1.50 ????
 
muszeq 0

muszeq

Użytkownik
Ja trochę sie zawiodłem. W czwartek po południu dokonałem wpłaty i do tej pory nie mam (wiadomo w weekendy nie pracują), ale miałem nadzieję, że w piątek już będzie kasa na koncie. Dla przykładu mój brat kilka godzin później wpłacił pieniądze do Expekta i w piątek wieczorem już miał pieniądze. Mam nadzieję, że w poniedziałek kasa będzie do dyspozycji ????
 
R 0

red_spy

Użytkownik
Witam!
Przed chwilą zleciłem wypłatę, w związku z tym mam kilka pytań:
1. Czy BAH może się przyczepić o to, że I wpłata była z mojego konta, II przelewem z banku, a wypłata na konto mamy?
2. W przypadku, gdy poproszą o skan dowodu mogą sie przyczepić, że na dowodzie jest adres zameldowania, a w BAHu podany jest adres zamieszkania?
PS: Konto zarejestrowane jest na mamę.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Jak wypłacam ogółnie 1 raz (nie wypłacalem ani na konto w banku ani mb) potrzebny scan dowodu chodzi o wypłate mb
 
maxiu40 0

maxiu40

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 17 maja o 11:30, pieniądze dotarły na moje konto dzisiaj (19.05) o 17:00, także biorąc pod uwagę weekend, kasa znalazła się u mnie bardzo szybko ;)
 
Do góry Bottom