>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 0

sebollo

Użytkownik
Panowie mam pytanko wczoraj wpłaciłem 500 zł do bah i nie chciałem korzystan narazie z bonusu i z niego nie skorzystałem dzis chce wypłacic 2000zł i nie moge :/ tylko pisze ...
Wypłata nie jest obecnie możliwa:
Zlecenie wypłaty zostanie wkrótce opracowane!
Prosimy o wyrozumiałość!
 
woojt14 4

woojt14

Użytkownik
Witam, wie ktoś może jak wpisać poprawnie te dane konta do tych rubryk, miło by było gdyby posiadacze konta w BZWBK się wypowiedzieli.


 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
A w czym ty masz problem?!
Na rachunek: wpisz nr konta twojego bukamachera.
Dane odbiorcy: chyba wszystko jasne.
Kwota: wpisz kwote jaka ma zostac przelana z twojego konta na konto bukmachera.
Tytulem: wpisz nazwe uzytkownika i kod uzytkownika jaki masz u bukmachera
Data: tego nie wypelniaj.
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Co mam wpisać w Ulica, Miejscowość oraz w kod?
Nie no, gosciu, Ty sobie jaja robisz?! To trzeba byc takim geniuszem zeby na to wpasc?!
Ulica - nazwa ulicy przy jakiej mieszkasz.
Miejscowosc - miasto/wies w jakiej mieszkasz.
Kod - kod pocztowy Twojej wsi/miasta.

I czy aby napewno masz skonczone 18 lat?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie: Czy jak wplacilem dzis kase na ten Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132, to czy kasa dojdzie ?? Bo dopiero teraz po powrocie do domu zauwazylem ze na stronie widnieje inny numer konta. Czy to oznacza ze moja kasa poszla sie ***** ??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie: Czy jak wplacilem dzis kase na ten Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132, to czy kasa dojdzie ?? Bo dopiero teraz po powrocie do domu zauwazylem ze na stronie widnieje inny numer konta. Czy to oznacza ze moja kasa poszla sie ***** ??
Po skonsultowaniu sie z serwisem bet-at-home juz wiem, ze wplata bedzie odnotowana, jednakze w przyszlosci prosza o wplacanie na nowy numer konta bankowego ;)
Pozdrawiam xD
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Aktualnie należy wpłacać na poniższe dane (BAH ma nowe konto w PEKAO):
NAZWA ODBIORCY: bet-at-home.com
NAZWA BANKU: Pekao S.A. ul. Grzybowska 53/57 00-950 Warszawa
NUMER RACHUNKU: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
TYTUŁ WPŁATY: Numer konta gracza
Przy wpłacie BZ, w odroznieniu np. od mBanku wymaga podania wszystkich danych (ulica itp.)
 
woojt14 4

woojt14

Użytkownik
7seven7 dzięki.

@punkix91: Tak mam 18 lat, w przeciwieństwie do Ciebie, który twierdzi, że dane odbiorcy = dane adresata. I radzę Ci się zbytnio tak nie denerwować, bo po przeczytaniu innych pytań będziesz miał myśli samobójcze.
 
B 0

bigus45

Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnosnie wyplaty.Otoz wplacilem pieniadze do BAH w oddziale banku PKO poniewaz nie posiadam konta w banku.Mam jednak konto na MB.Czy w takim razie po wykonaniu potrzebnego obrotu moge wplacic kaske do BAH poprzez MB i wtedy zagrac cos i wyplacic cala sumke??
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Czy w takim razie po wykonaniu potrzebnego obrotu moge wplacic kaske do BAH poprzez MB i wtedy zagrac cos i wyplacic cala sumke??
Nie za bardzo rozumiem. Wplacasz pierwszy raz -&gt; aktywujesz bonus -&gt; obracasz bonus -&gt; wyplacasz kase na MB -&gt; wplacasz kase na bah z MB -&gt; grasz dalej.
O to Ci chodzi czy jak?
 
Do góry Bottom