>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
witam,
mam pytanie;
jaka jest nazwa odbiorcy kiedy zlecam wypłate z BAT? wlasnie sobie przypomnialam ze ok 2tyg temu zlecilam wypłate, jednak przegladajac historie swojego rachunku nie zauwazylam nic, co ma wspolnego z bat.. dostalam email od nich z potwierdzeniem dokonania przelewu, jednak... hm... sama nie wiem;]
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
mam pytanie np.Wplacam 100zł z Moneybookers na Baha potem chce to wyplacic przelewem na swoje konto bankowe czy jest mozliwe czy musze dokonywac obrotu ta kasa oczywiscie nie korzystam z zadnycg bonusow??
 
krauzi 0

krauzi

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie związane z rozliczaniem meczu w tennisa Kohlschreiber P. - Troicki V.
Moje obstawienie ???? Grane sety) 4 lub więcej setów .
Niemiec kreczował w 4 secie,jednak ten czwarty set się rozpoczął. A buk mi policzył to za 1.00 ????
 
lukasz21 11

lukasz21

Użytkownik
BAH-Wypłata
mam pytanie np.Wplacam 100zł z Moneybookers na Bah-a potem chce to wyplacic przelewem na swoje konto bankowe czy jest to mozliwe czy musze dokonywac obrotu ta kasa oczywiscie nie korzystam z zadnych bonusow??
Poprostu niechce płacic prowizji z MB
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
mam pytanie czy ostatnio w bah była zmiana numeru konta na które wpłaca się kasę ??
bo ja np: zakładałem konto 15 czerwca roku ubiegłego i numer konta był taki
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
a wczoraj dokonywałem przelewu i na stronie bah jest inny numer konta
Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
a nie wiem czy mi się śniło :p tzn nie jestem pewien ale być może dostałem e-mail o zmianie numeru konta , tylko odrazu po przeczytaniu go wywaliłem i teraz nie jestem pewnie czy to był e-mail z bah czy coś innego
kiedys wiem ze przeksiegowywali kase na drugie konto bez problemu ;) nie wie ktos czy nadal to robia ?!
edit: juz mam odp., thx ;]
 
K 0

klio

Użytkownik
Wypłata.
Witam, nie mam pojęcia jak wypłacić kase ???? mianowicie kasa na moje konto bahu byla wpłacana z konta mojej matki konto bah jest zrobione na moje dane i nie wiem czy istenije mozliwosc wyplacenia pieniedzy na to konto matki wlasnie?pisalem do nich maila to odpsiali ze nie istenije wiec co tu robic;/mialktos keidys taki problem?
EDIT: a wlansie jezeli sprobuje przelac ta kase na kontomojej matki to czy pozniej nie okaze sie z enie odzyskam tych pieniedzy? ????
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Mam pytanie czy na kase przelana przelewem internetowym czeka się tak długo jak wpłaconą na poczcie? Jaka jest mininalna kwota jaką można wpłacic?
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
@Vader
Napisałem do supportu, w odpowiedzi dostałem że zeskanowany dowód wpłaty jest akceptowany dopiero od kolejnej wpłaty, więc chyba bedę musiał poczekać. Myślisz że warto spróbować już przy pierwszej wpłacie?
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
w BET AT home minimum wplaty jest tylko 10 zl, co do wyslanie skanu musisz przynajmniej raz wczesniej wplacac, by moc skorzystac z tej opcji. P.S. Jest jeszcze jeden haczyk, poki pieniadze nie dojda im na konto nie mozesz wyplacic
 
K 0

keyser_soze

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie do grających w B-A-H-u. Jaka jest minimalna kwota przy wypłacaniu, czy długo się czeka przy wypłacaniu pieniędzy. Czy obowiązuje u nich Przelewy 24? Przenoszę się z Expekta w którym wypłaty trwają od 1-2 dni, są przelewy 24 także na gorzej nie chcę zamienić ????
 
Do góry Bottom