>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie do grających w B-A-H-u. Jaka jest minimalna kwota przy wypłacaniu, czy długo się czeka przy wypłacaniu pieniędzy. Czy obowiązuje u nich Przelewy 24? Przenoszę się z Expekta w którym wypłaty trwają od 1-2 dni, są przelewy 24 także na gorzej nie chcę zamienić ????
minimalna wyplata to 10zl przelwe na konto idzie do 2 dni an monybookers prae godzin
 
P 0

poldektm

Użytkownik
Byc moze juz ktos o to pytal. Wplacilem 50PLN i drugie tyle dostalem w bonusie. Troche pogralem (ok 50 zakladow za nie duze stawki sredni 3PLN) i mam teraz 115PLN. Chcialebym wyplacic np 50PLN ale krzyczy ze nie da rady bo trzeba obrocic 3 razy kwota wplacana+bonus po kurcie minimum 1,5. Moje pytanie brzmi: czy musze postawic teraz 3 zaklady, kazdy za 100PLN i wygrac zeby cokolwiek mi wyplacili? Czy moge dalej dziubac po 3PLN zaklady, tylko jak dlugo? Czy ktos mi to wyjasni? Z gory dzieki.
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
W odpowiedzi na ostatnie pyania :


1. W weekendy wyplaty nie sa realizowane

2. Wplacajac pierwszy raz nie trzeba brac bonusu - mozna normalnie grac, ale trzeba obrocic dana kwota w jakikolwiek sposob , zreszta tak jak zawsze, potem rowniez.

3. Wymagany obrot bonusem mozna &quot;ciulac&quot; zakladami za 1 PLN - ale musze one byc po kursie min. 1.5 no i musza lacznie dac kwote 3x wplacona + bonus.

pozdr
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Mam pytanie nie bedzie problemu z wypłatą kasy na moje konto bankowe ?? Konto w BAH mam na ojca . Różni się tylko imieniem adres zamieszkania ten sam . nie bedzie problemu ?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie powinno być przynajmniej w moim przypadku nie było, wcześniej tak robiłem i wypłacali. Teraz dla bezpieczeństwa mam konto na moneybookers, przelałem tam pieniądze przez przelewy24 i przyjeli.
 
J 0

jarek33320

Użytkownik
Pytanie
ja mam pytanie czy jak zarzadaja odemnie skan dowodu to jak im przesle paszportu lub ksiazeczki wojskowej to przejdzie to czy nie? a wogole wymagaja skanu ??
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Myślę że paszport powinien przejść z książeczką pewnie był by problem, z tego co mi wiadomo to bah bardzo rzadko sprawdza dowody, chyba że będziesz wypłacał dosyć grube pieniądze, jeżeli kilka stówek to nie powinni sprawdzać.
 
T 0

tygrysek

Użytkownik
jak sie zaklada konto w bah to trzeba wpisac prawdziwe dane?
zartuje,mam konto w banku polskim tzw studenckie czy tam moze przelewac sobie kase z bahu?powiem ze jestem dziewczyna ale zawsze chcialam sobie w takie cos pograc dajcie mi dobre rady i wogole jak przelewas
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Wpsiałem źle adres, tzn. w pomyliłem jedną cyfrę w numerze mieszkania. Czy będą sie czepiać jak na MB mam dobre dane? Czyli różnią sie od tych na bahu?

Aaa, i czy przysyłają wam listy z jakimiś kodami promocyjnymi, bonusami itd.?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Nie będą się czepiać, zresztą możesz do nich napisać i Ci skorygują ten błąd. Ja na BAHu mam konto kilka lat i nigdy mi nic listownie nie wysłali.
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
To co robisz przez ten druk to jest wpłata. O ile dobrze pamiętam to tam się skreśla niewłaściwe? Jeśli tak jest to skreśl P tak jak masz na załączonym obrazku.
 
K 0

karol24101991

Użytkownik
witam
Mam taki problem : chcialem wplacic 40 zł karta kredytową na konto no i podczas przelewu zarządali kopii karty kredytowej i dowodu ..wyslalem te dokumenty ale pieniądze do tej pory nie wpłynbły na konto ..nie ma zadnego odzewu ze strony supportu ...co mam zrobic ? Z góry dzieki za pomoc ..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A kasa z konta bankowego została pobrana?
Jeżeli zdarzenie miało miejsce parę dni temu to musisz pisać do supportu co jest grane, a jak dzisiaj to pewnie nie zajęli się Twoją sprawą.
 
K 0

karol24101991

Użytkownik
Pieniądze zostaly wpłacone wczoraj koło godziny 24...niestety nie moge zobaczyc czy pieniądze zostaly pobrane poniewaz dostaje wyciąg tylko co miesiąc i dopiero 4 listopada bede wiedzial czy zostalo pobrane...a moze byc tak ze pieniądze przepadną ?
 
V 13

vexio

Użytkownik
czy, jak konto mam zarejestrowane na kogos innego a w mb na kogos innego, to moge dokonac wplaty korzystajac z tej opcji?
 
Do góry Bottom