>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Jeśli już kiedyś wpłacałeś kasę to robiąc to po raz kolejny możesz wysłać skan dowodu wpłaty. Ja jak wysłałem ów skan to kasa była po 25 minutach ;)
 
M 0

matmad

Użytkownik
Nie ma problemów z wpłatą przy przelewie gotówki z PKO BP( dałem pani w okienku gotówkę). Przelew kosztuje 2,5zł. Na poczcie 3zł. Dodam, że kasa była po ok. 20 godzinach od wpłaty. Na poczcie wiemy jakby to zapewne wyglądało.
 
R 0

ronicoleman

Użytkownik
Hej Witam, mam pytanko: Mam kumpla, który założył konto w bahu na nie swoje dane (ale jest pełnoletni, chłopak ma wirtual paranoje ???? wiecie moje dane gdzieś wyciekna itp. whatever), ma tam teraz trochę kaski i kombinuje jak ją wypłacic. Poradziłem mu że chyba najlepszym sposobem będzie założenie drugiego konta na swoje prawdziwe dane (przebolec wyciek danych ???? i kupienie z konta ze złymi danymi, bonów a następnie podesłanie ich na konto z prawdziwymi danymi z którego bez problemu wypłaci kaskę na swoje konto. Co o tym myślicie? Bo ja myśle że ryzykowanie z kontem bankowym na inne dane (tzn. prawdziwe z którego wpłacał pieniądze (bo wiem że chyba nie wystarczy wpłata i wypłata na to samo konto, jeżeli nie zgadzają się dane z kontem na bahu) może się skończyc dla niego utratą pieniążków, chyba że jeszcze jakaś opcja z moneeybookers tzn. założenie konta na mb na dane z konta w bahu (gdzieś tu o tym czytałem) z tym że też chyba mogą chciec skan dokumentu tożsamości. Co tym myślicie? Nie chce mu źle poradzic bo chłopaka lubie, a już ... w gacie ze strachu ????
 
k3b4s 0

k3b4s

Użytkownik
Mam takie pytanko do was ... Zleciłem wypłate w piątek wieczorem kase z konta zabrali mi w sobote o 10 kiedy moge sie spodziewac przelewu z pieniędzmi na moje konto ? Dodam tylko ze mam konto w ING
 
B 7

buklak

Użytkownik
Ronicoleman: Po pierwsze to BAH nie chce dowodu tożsamości przy wypłatach, więc nie musi się martwić o błędne dane, jakie zostały podane przy rejestracji. Druga sprawa to, że przy zlecaniu wypłaty niech poda nr. swojego konta bankowego, a w polu odbiorcy może wpisać fałszywe dane podane BAH. Przelew i tak dojdzie.
 
jankeswilga 47

jankeswilga

Użytkownik
wpłaciłem pieniądze w piątek 12grudnia na poczcie, dziś jest już środa, 16 grudnia i pieniędzy na koncie w BAH jeszcze nie ma, kiedy mogą dojść??
 
C 0

czarny-smok

Użytkownik
Witam wszystkich
Jestem nowicjuszem w grze internetowej. Większość ludzi poleciła mi BAH. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę dokonać wpłaty? Co to jest Moneybookers? Jaki bank wybrać do prowadzenia konta, żeby przenosić kasę z konta na BAH (aby uniknąć prowizji)?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Jestem nowicjuszem w grze internetowej. Większość ludzi poleciła mi BAH. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę dokonać wpłaty? Co to jest Moneybookers? Jaki bank wybrać do prowadzenia konta, żeby przenosić kasę z konta na BAH (aby uniknąć prowizji)?
Wszystko zostało już napisane, użyj opcji szukaj :zoltakartka:
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
Witam! mam problem. Otóż dostałem ostatnio bonus 15 zł do kasyna. Wygrałem z niego jakąś stówkę (wykonałem przy tym 40 krotny obrót). Następnie przelałem kasę na pokera i tam wygrałem 850 zł. I teraz już dwa razy próbowałem wypłacić, jednak przelew został anulowany. Napisałem do nich maila, by mi to wyjaśnili, oni jednak odpisali żebym spróbował kolejny raz. Jednak sytuacja się powtórzyła. Dodam że mam tylko jedno konto, wszystkie dane w porządku, wymagany obrót zrobiłem, jednym słowem ja w stosunku do nich nic nie kręciłem. Wie ktoś może o co im chodzi i czemu kasa nie dochodzi na konto bankowe? Z góry dziękuj za odpowiedz.
 
J 11

jarassniedwa

Użytkownik
Witam! mam problem. Otóż dostałem ostatnio bonus 15 zł do kasyna. Wygrałem z niego jakąś stówkę (wykonałem przy tym 40 krotny obrót). Następnie przelałem kasę na pokera i tam wygrałem 850 zł. I teraz już dwa razy próbowałem wypłacić, jednak przelew został anulowany. Napisałem do nich maila, by mi to wyjaśnili, oni jednak odpisali żebym spróbował kolejny raz. Jednak sytuacja się powtórzyła. Dodam że mam tylko jedno konto, wszystkie dane w porządku, wymagany obrót zrobiłem, jednym słowem ja w stosunku do nich nic nie kręciłem. Wie ktoś może o co im chodzi i czemu kasa nie dochodzi na konto bankowe? Z góry dziękuj za odpowiedz.
Mam to samo.Również dzięki za odpowiedź.
 
M 0

mokasyn

Użytkownik
Nareszcie, po kilku dniach, złapałem kogoś na livechacie i osoba ta wszystko ze mną załatwiła. Okazało się że potrzebują skanu mojego dowodu. Wcześniej pisałem kilka maili, jednak nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi. Także, jarassniedwa najlepiej zrób tak samo jak ja, czyli czekaj cierpliwie na livechat. Oni Ci wszystko wyjaśnia i powiedzą co trzeba zrobić bu wypłacić kasę. Pozdro. Wesołych świąt.
 
C 0

czarny-smok

Użytkownik
Pytanie w sprawie pierwszej wpłaty
Chcę złożyć pierwszą wpłatę. Niestety nie mam konta bankowego. Czy jest możliwość złożenia opłaty za pomocą przekazu pocztowego na ich konto? Mieszkam niedaleko Banku PKO SA i czy jest możliwość wpłaty pieniędzy na ich konto (nie przez pocztę)? Ile czasu upłynie zanim będę mógł grać?
Zakładając, że tak to jak mam udowodnić, że to ja dokonałem wpłaty? Ile kosztuje taki przekaz pocztowy albo bankowy?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chcę złożyć pierwszą wpłatę. Niestety nie mam konta bankowego. Czy jest możliwość złożenia opłaty za pomocą przekazu pocztowego na ich konto? Mieszkam niedaleko Banku PKO SA i czy jest możliwość wpłaty pieniędzy na ich konto (nie przez pocztę)? Ile czasu upłynie zanim będę mógł grać?
Zakładając, że tak to jak mam udowodnić, że to ja dokonałem wpłaty? Ile kosztuje taki przekaz pocztowy albo bankowy?
Oczywiście że możesz. Przelew będzie szedł do 5 dni roboczych. Ile przelew kosztuje, niestety nie wiem. Musiałbyś się zapytać w banku. Zlecając taki przelew, nic nie będziesz musiał udowadniać. Po prostu w tytule przelewu/przekazu wpisujesz numer konta gracza (Twojego) na które pieniądze zostaną dopisane ;)
 
malesiak 8

malesiak

Użytkownik
A jak to jest z grubą kasą na BAHu (i innych bukach)? ZAŁÓŻMY że chcę wypłacić 10.000zł... Oni bez problemu wypłacają taką kasę? I jak to jest z podatkiem... Wiem że w necie to nieobowiązuje, ale jak na koncie NAGLE się pojawia 10.000zł, to jednak Skarbówka może coś wąchać...?
Pozdrawiam
 
poldi 0

poldi

Użytkownik
witam,
chciałbym wpłacić kasę na buka internetowego ...
ma ktoś może przykładowy druczek ? i jak to jest z kontem bankowym ? czy żeby zacząć grać trzeba je posiadać ? wiem że post z góry banalny ale to dla mnie ważne ...
 
C 0

czarny-smok

Użytkownik
Chcę dokonać pierwszej wpłaty do BAH. Zastanawiam się tylko, czy zrobić to przez PKO SA (nie mam żadnego konta bankowego), czy też przez przekaz pocztowy. Ile zajmą mi obie opcje i która jest szybsza?. Czy jest szansa, że jak w poniedziałek dokonam wpłaty, to już w środę mógłbym stawiać?
Czy mogę w jakiś sposób to przyspieszyć?
 
Do góry Bottom