>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

L 0

lako25

Użytkownik
&quot;Za pomocą przelewu bankowego:

Dokonując zwykłego przelewu na nasze konto bankowe w Polsce:

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132

Na przelewie należy podać bet-at-home.com jako odbiorce, a w tytule
przelewu
należy podać numer swojego konta gracza!

Dokonując przelewu bankowego można również podać adres firmy:

bet-at-home.com Ltd.
Office M5, Block 12
Tigne Place, Tigne Street
Sliema SLM 15
Malta

bądź adres banku, w którym posiadamy konto:

Bank BPH SA
Oddz. w Warszawie
al. Jana Pawla II 23
00-854 Warszawa
PL/Polska&quot;

Dostałem taka wiadomosc od BAH.To znaczy ze moge pojsc na poczte i zrobic wszystko tak jak tu napisali??Czy tylko z Banku tak moge zrobic?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Może miał ktoś taki przypadek - czy po wpłaceniu danej kwoty, trzeba ją bynajmniej raz obrócić przed wypłaceniem czy nie? -bo wiem że tak jest w BWIN i w betgun.
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
chce sprobowac wyplacic na konto znajomego, jak to zrobic gdy w odbiorcy jest moje imie i nazwisko i nie da sie zmienic.
i nie piszcie ze sie nie da bo duzo slyszalem ze ludzie wyplacali
 
A 0

alwaro17

Użytkownik
s
Mam pytanie dotyczące wypłaty. Mianowicie nie mam 18 lat. JEseli wpłace pieniadze z izzy konta to będe mógł wypłacic bez potrtzeby wysłania skanu dowodu ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tyle ile trwa standardowy przelew. Do 3-5 dni roboczych.
Oczywiście może być to wcześniej. Z reguły jeśli z rana zlecisz przelew, pieniądze są na następny dzień. Jeśli wieczorem to za 2 dni ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Wie ktośile trwa wypłata pieniedzy z BAH na konto bankowe??
jesli wyplcasz pierwszy raz moze to troche dluzej potrwac gora do 2 dni
mi kase z bahu na konto bankowe idzie 12 godzi , chyba dlatego ze juz pare razy od nich wyplaclem kase i czesto sue upominem o szybsza wyplate na live chacie:-D
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Mam taki problem:
W Sobotę w godzinach wieczornych zleciłem wypłatę pewnej kwoty na moje Konto bankowe...sprawdziłem konto ok. 24 h później i na koncie nadal była ta kwota oraz w dziale Wypłat było: Wypłaty w trakcie opracowania 0 PLN Dlaczego ? I wczoraj wieczorem zleciłem jeszcze raz Wypłatę Tyle że nie całej kwoty, lecz zostawiłem małą sumkę...na koncie nadal mam całą kwotę a w dziale Wypłat jest podana suma którą chcę wypłacić. Wypłaca mi te pieniądze czy nie ? Dlaczego za pierwszym razem mi nie wypłacono ?

pozdrawiam ;-)
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Mam taki problem:
W Sobotę w godzinach wieczornych zleciłem wypłatę pewnej kwoty na moje Konto bankowe...sprawdziłem konto ok. 24 h później i na koncie nadal była ta kwota oraz w dziale Wypłat było: Wypłaty w trakcie opracowania 0 PLN Dlaczego ? I wczoraj wieczorem zleciłem jeszcze raz Wypłatę Tyle że nie całej kwoty, lecz zostawiłem małą sumkę...na koncie nadal mam całą kwotę a w dziale Wypłat jest podana suma którą chcę wypłacić. Wypłaca mi te pieniądze czy nie ? Dlaczego za pierwszym razem mi nie wypłacono ?



pozdrawiam ;-)
Pieniądze z konta w bahu są odejmowane dopiero jak zrobią przelew na konto bankowe.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak wypłacą. W BAH przy zleceniu wypłaty nie odejmują od razu kwoty od salda konta ;).
Po prostu później, przy realizacji transakcji kwota ta zostanie odjęta od stanu konta ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
no tak dobrze, ale dlaczego jak zleciłem wypłatę za pierwszym razem to tak jakby wycofali te transakcję ?



EDIT:

No i znów to samo co przy pierwszej próbie wypłaty...
Wypłaty w trakcie opracowania 0 PLN
Dlaczego Tak mam ? nie mogę wypłacić Kasy :-/
 
simons 646

simons

Forum VIP
A jak ma sie konto w BAH w euro to jaki maja przelicznik przy wyplacie ?
I od razu jak mam bon &quot;urodzinowy&quot; to moge go wyplacic po 7krotnym obrocie czy musze cos wplacic ?
 
Do góry Bottom