>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

L 0

lako25

Użytkownik
&quot;Za pomocą przelewu bankowego:

Dokonując zwykłego przelewu na nasze konto bankowe w Polsce:

Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH
Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132

Na przelewie należy podać bet-at-home.com jako odbiorce, a w tytule
przelewu
należy podać numer swojego konta gracza!

Dokonując przelewu bankowego można również podać adres firmy:

bet-at-home.com Ltd.
Office M5, Block 12
Tigne Place, Tigne Street
Sliema SLM 15
Malta

bądź adres banku, w którym posiadamy konto:

Bank BPH SA
Oddz. w Warszawie
al. Jana Pawla II 23
00-854 Warszawa
PL/Polska&quot;

Dostałem taka wiadomosc od BAH.To znaczy ze moge pojsc na poczte i zrobic wszystko tak jak tu napisali??Czy tylko z Banku tak moge zrobic?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Może miał ktoś taki przypadek - czy po wpłaceniu danej kwoty, trzeba ją bynajmniej raz obrócić przed wypłaceniem czy nie? -bo wiem że tak jest w BWIN i w betgun.
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
chce sprobowac wyplacic na konto znajomego, jak to zrobic gdy w odbiorcy jest moje imie i nazwisko i nie da sie zmienic.
i nie piszcie ze sie nie da bo duzo slyszalem ze ludzie wyplacali
 
A 0

alwaro17

Użytkownik
s
Mam pytanie dotyczące wypłaty. Mianowicie nie mam 18 lat. JEseli wpłace pieniadze z izzy konta to będe mógł wypłacic bez potrtzeby wysłania skanu dowodu ?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tyle ile trwa standardowy przelew. Do 3-5 dni roboczych.
Oczywiście może być to wcześniej. Z reguły jeśli z rana zlecisz przelew, pieniądze są na następny dzień. Jeśli wieczorem to za 2 dni ;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Wie ktośile trwa wypłata pieniedzy z BAH na konto bankowe??
jesli wyplcasz pierwszy raz moze to troche dluzej potrwac gora do 2 dni
mi kase z bahu na konto bankowe idzie 12 godzi , chyba dlatego ze juz pare razy od nich wyplaclem kase i czesto sue upominem o szybsza wyplate na live chacie:-D
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Mam taki problem:
W Sobotę w godzinach wieczornych zleciłem wypłatę pewnej kwoty na moje Konto bankowe...sprawdziłem konto ok. 24 h później i na koncie nadal była ta kwota oraz w dziale Wypłat było: Wypłaty w trakcie opracowania 0 PLN Dlaczego ? I wczoraj wieczorem zleciłem jeszcze raz Wypłatę Tyle że nie całej kwoty, lecz zostawiłem małą sumkę...na koncie nadal mam całą kwotę a w dziale Wypłat jest podana suma którą chcę wypłacić. Wypłaca mi te pieniądze czy nie ? Dlaczego za pierwszym razem mi nie wypłacono ?

pozdrawiam ;-)
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Mam taki problem:
W Sobotę w godzinach wieczornych zleciłem wypłatę pewnej kwoty na moje Konto bankowe...sprawdziłem konto ok. 24 h później i na koncie nadal była ta kwota oraz w dziale Wypłat było: Wypłaty w trakcie opracowania 0 PLN Dlaczego ? I wczoraj wieczorem zleciłem jeszcze raz Wypłatę Tyle że nie całej kwoty, lecz zostawiłem małą sumkę...na koncie nadal mam całą kwotę a w dziale Wypłat jest podana suma którą chcę wypłacić. Wypłaca mi te pieniądze czy nie ? Dlaczego za pierwszym razem mi nie wypłacono ?



pozdrawiam ;-)
Pieniądze z konta w bahu są odejmowane dopiero jak zrobią przelew na konto bankowe.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak wypłacą. W BAH przy zleceniu wypłaty nie odejmują od razu kwoty od salda konta ;).
Po prostu później, przy realizacji transakcji kwota ta zostanie odjęta od stanu konta ;)
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
no tak dobrze, ale dlaczego jak zleciłem wypłatę za pierwszym razem to tak jakby wycofali te transakcję ?



EDIT:

No i znów to samo co przy pierwszej próbie wypłaty...
Wypłaty w trakcie opracowania 0 PLN
Dlaczego Tak mam ? nie mogę wypłacić Kasy :-/
 
simons 646

simons

Forum VIP
A jak ma sie konto w BAH w euro to jaki maja przelicznik przy wyplacie ?
I od razu jak mam bon &quot;urodzinowy&quot; to moge go wyplacic po 7krotnym obrocie czy musze cos wplacic ?
 
Do góry Bottom