>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

Q 0

qvstra

Użytkownik
Chce zlecic wyplate z bah na konto w mbanku, jedak nie wiem co wpisac w pola nazwa banku i nr. iban. Moglby mi ktos napisac jak to powinno wygladac?
 
N 5

newbie92

Użytkownik
Ta liczba po PL w Ibanie skąd wiadomo jaka ma być ? Bo ja wpisałem samo PL i od razu nr konta a widzę w przykładzie wyżej, że jest PL12, skąd to 12 się wzięło ? Ja tej liczby nie wpisałem ale też przelew poszedł, ubyło mi z bah kasy ale na koncie jej jeszcze nie mam, przelew poszedł we wtorek około 15:00.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Ta liczba po PL w Ibanie skąd wiadomo jaka ma być ? Bo ja wpisałem samo PL i od razu nr konta a widzę w przykładzie wyżej, że jest PL12, skąd to 12 się wzięło ? Ja tej liczby nie wpisałem ale też przelew poszedł, ubyło mi z bah kasy ale na koncie jej jeszcze nie mam, przelew poszedł we wtorek około 15:00.
poczytaj najpierw co to IBAN, przed numerem konta dajesz &#39;PL&#39; i to 12 to tylko przykład.
 
B 0

bufu7

Użytkownik
Witam, posiadam konto w ing, zrobiłem przed chwilą przelew przez przelewy24 na konto bah, i jak zawsze pieniądze pojawiały się na koncie bah do paru minut, tak dzisiaj wygasła sesja 15min, i wyskoczył napis, żeby spróbować ponownie, pieniądze na koncie ing zniknęły i transakcja jest w &quot;transakcje oczekujące&quot;, nie wiem dlaczego, pisałem na czacie bah z obsługą klienta, ale dostałem odpowiedź żeby napisać na serwis @ przelewy24.pl. Miał ktoś z was taki sam przypadek?
 
W 18

wrt

Użytkownik
Mam problem
Chciałbym wypłacić pieniądze lecz chcą ode mnie IBAN i SWIFT
Nie wiem co to jest, nie mam tego, nie umiem znaleźć :/
Posiadam eurokonto kieszonkowe w PEKAO
 
A 0

asusd

Użytkownik
mam pytanie
Czy można grać na zakładach bukmacherskich internetowych bez konta bankowego wpłacać przelewem pocztowym, a wypłacać pocztą pieniądze, żeby przychodziły do domu przez listonosza?
 
D 15

davidluiz

Użytkownik
Witam.
Moje pytanie dotyczy głównie wypłaty. Mianowicie chciałem dowiedzieć się od osób grających jaki sposób wypłaty z obecnych wydaje się być dla nich najlepszy/ najwygodniejszy a także który jest najbezpieczniejszy.
 
Do góry Bottom