>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

ziomalek842 6

ziomalek842

Użytkownik
Ja miałem inny przypadek. 19 marca zleciłem wypłatę a gdy otrzymałem comiesięczny rozrachunek z baku przelew przychodzący z bah był 21 marca, także dwa dni :eek:
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Mam dwa pytania:
1) Ile się czeka na przelew - naprawdę 7 dni? Trochę długo.
2) Po jakim czasie odejmują kasę z konta?
Dzięki za odpowiedź :)
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Mam dwa pytania:
1) Ile się czeka na przelew - naprawdę 7 dni? Trochę długo.
2) Po jakim czasie odejmują kasę z konta?

Dzięki za odpowiedź :)
1.Teorytycznie do 7 dni. Jednak w praktyce szybciej, raz wieczorem zleciłem wypłatę, a na drugi dzień o 15 miałem ją na koncie. Jednak przeważnie tak 2-3 dni trzeba czekać.
2.Jak zaksięgują wypłatę, przeważnie po kilku godzinach od zlecenia wypłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

hannspree

Użytkownik
Ile mija od realizacji kupony paysafecard do pojawienia sie pieiedzy na koncie? Czy jesli wpłace pierwszy raz pieniadze z paysafecard,a potem bede chcial pierwszy raz wyplacic je i bede chcial to zrobioc na konto bankowe brata moge miec jakies problemy?
 
A 3

artur1792

Użytkownik
To jak jest w końcu z tą wypłatą na nie swoje konto bankowe?? np kogos z rodziny?? Bo pisałem do supportu i napisali &quot;właściciel konta gracza może wypłacić środki tylko na swoje konto bakowe.&quot; A jak czytałem tutaj na forum to parę osób pisało że wypłacali na inne konta i w niczym to nie przeszkadzało i wszystko było dobrze... Może sie wypowiedzieć ktoś kto tak wypłaca nie na swoje konto?
 
kamykus 3

kamykus

Użytkownik
Witam, wpłacałem pieniążki w piątek 10.05 na poczcie. W ile mniej więcej idzie kasa na konto gracza ? Rzekomo od 2 do 7 dni roboczych, ale chcę wiedzieć jak jest w praktyce ;)
 
W 6

willy7

Użytkownik
Mi szła około 20 minut. Też z PEK@O24.
Ale ja przelewałem za każdym razem troszkę więcej.
Raz się pomyliłem i zadeklarowałem 600zł a przelałem 800zł ...szło około 12 godzin, ale doszło, całe 800zł.
Nigdy nie czekałem kilka dni.
 
S 0

skor514

Użytkownik
Witam, jestem niepełnoletni ,gdyż mam 16lat- i tu każdy pewnie wie o co chodzi ????
Krótko mówiąc chciał bym założyć sb konto na &quot;bah-u&quot; mam konto w ING dla nieletnich i co lepiej zrobić:
1.Założyć konto na siebie i ryzykować ,że wpadnę przy wypłacie
2.Założyć konto na rodzica podać konto na siebie i napisać im w razie ,czego ,że to konto syna ,czy coś bo osoba x nie ma własnego?
Sorry jak nie ten dział ;]
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Jeśli cię poproszą o papiery przy wypłacie to wpadniesz jednak w Bah-u proszą o papiery tylko przy dużych wypłatach.
Na rodzica bym nie zakładał.
 
Do góry Bottom