>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 0

skor514

Użytkownik
To założę konto na siebie bo wtedy chyba raczej nie wpadnę? Bo po co mają sprawdzać skoro wszystko się zgrywa ;)
Wpłaty i wypłaty myślę, że nie będą zbyt duże...
Dzięki za normalną pomoc a nie pisanie &quot;Do książek, a nie do bukmacherki &quot; ;]
 
tosnga 0

tosnga

Użytkownik
czy ma ktos konto w william hill ? jak to wyglada z wyplata przez cash direct? daje wyplata i odrazu mam kod wystarczy ze ide do william hill i daja mi gotowke ?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Czy Bet -at- home ma przelewy 24 ? i jak wygląda weryfikacja konta ?
Jest dostępna opcja wpłaty poprzez Przelewy24. Minimalna kwota wpłaty to 10 PLN. Weryfikacji zwykle nie ma, jednak jeśli będą potrzebowali potwierdzenia Twojej tożsamości to zadowolą się skanem dowodu osobistego.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Przy dużych wypłatach to znaczy ile, ja wypłacałem jakiś czas temu 2k i nie zostałem o nic poproszony
Krążą już mity o tym, że z jednej strony nie wymagają a inni piszą, że czasami wymagają ostatnio dużo o tym czytałem i najprawdopodobniej to jest tak, że np. jeśli wpłacisz na swoje konto w bahu powiedź my, że przez paysafecard 50zł (wtedy w bahu nie mają jak sprawdzić, że te pieniądze wpłacił właściciel konta) i ugrasz z tego kilka tysięcy i będziesz chciał mieć wypłatę na konto bankowe to wtedy poproszą cię o dowodzik.
 
S 0

scouser

Użytkownik
Ma ktoś problem z przelaniem kasy na konto przez Przelewy 24 tak jak ja? Opcja Przelewy 24 zaznaczona jest szarym kolorem. Ma ktoś tak samo czy to tylko u mnie taki problem wystąpił?
 
M 4

mattik90

Użytkownik
Mam podobnie a z czatem nie mogę się połączyć od prawie 1h...może coś . Mam nadzieję tylko, że nie zrezygnowali z tego rodzaju sposoby wpłaty...
 
T 0

tasak_12

Użytkownik
Witam serdecznie. Jak chce wypłacić pieniądze na konto bankowe w mbanku to nie ma problemu z wypłata? Czytałem że mbank nie obsługuje czegoś tam, dokładnie nie jestem pewien. Wypłacał ktoś pieniądze z BAhA na konto w mbanku bezproblemowo? A i jeszcze co to jest IBAN i BIC co mam wpisal w tych polach, czytałem coś o tym ale juz sie pogubiłem, prosiłbym o wytłumaczenie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam serdecznie. Jak chce wypłacić pieniądze na konto bankowe w mbanku to nie ma problemu z wypłata? Czytałem że mbank nie obsługuje czegoś tam, dokładnie nie jestem pewien. Wypłacał ktoś pieniądze z BAhA na konto w mbanku bezproblemowo? A i jeszcze co to jest IBAN i BIC co mam wpisal w tych polach, czytałem coś o tym ale juz sie pogubiłem, prosiłbym o wytłumaczenie.
Bah bez problemu wypłaci na konto w mbanku wiele razy wypłacałem.
Jak logujesz się do mbanku i klikniesz nr rachunku wyświetlają ci się wszystkie dokładne dane o rachunku w tym iban swift bic. Iban jest to numer konta 26 cyfr z przedrostkiem PL a nr BIC mbanku to BREXPLPWMBK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
greivis 7

greivis

Użytkownik
Mam problem z wpłatą pieniędzy przez Webmoney - mianowicie nie dochodzi do mnie sms z kodem potwierdzającym transakcję.

Dodam, że wszystko z moim telefonem jest w porządku - to raczej problem systemu obsługującego płatności. Kiedyś już wpłacałem z WM pieniądze na Tobet i udało się (za trzecim razem, ale jednak), a teraz wielokrotne próby spełzły na niczym.

Co robić? Ktoś z Was ma podobny problem?
 
Do góry Bottom