>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

S 0

skor514

Użytkownik
To założę konto na siebie bo wtedy chyba raczej nie wpadnę? Bo po co mają sprawdzać skoro wszystko się zgrywa ;)
Wpłaty i wypłaty myślę, że nie będą zbyt duże...
Dzięki za normalną pomoc a nie pisanie &quot;Do książek, a nie do bukmacherki &quot; ;]
 
tosnga 0

tosnga

Użytkownik
czy ma ktos konto w william hill ? jak to wyglada z wyplata przez cash direct? daje wyplata i odrazu mam kod wystarczy ze ide do william hill i daja mi gotowke ?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Czy Bet -at- home ma przelewy 24 ? i jak wygląda weryfikacja konta ?
Jest dostępna opcja wpłaty poprzez Przelewy24. Minimalna kwota wpłaty to 10 PLN. Weryfikacji zwykle nie ma, jednak jeśli będą potrzebowali potwierdzenia Twojej tożsamości to zadowolą się skanem dowodu osobistego.
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Przy dużych wypłatach to znaczy ile, ja wypłacałem jakiś czas temu 2k i nie zostałem o nic poproszony
Krążą już mity o tym, że z jednej strony nie wymagają a inni piszą, że czasami wymagają ostatnio dużo o tym czytałem i najprawdopodobniej to jest tak, że np. jeśli wpłacisz na swoje konto w bahu powiedź my, że przez paysafecard 50zł (wtedy w bahu nie mają jak sprawdzić, że te pieniądze wpłacił właściciel konta) i ugrasz z tego kilka tysięcy i będziesz chciał mieć wypłatę na konto bankowe to wtedy poproszą cię o dowodzik.
 
S 0

scouser

Użytkownik
Ma ktoś problem z przelaniem kasy na konto przez Przelewy 24 tak jak ja? Opcja Przelewy 24 zaznaczona jest szarym kolorem. Ma ktoś tak samo czy to tylko u mnie taki problem wystąpił?
 
M 4

mattik90

Użytkownik
Mam podobnie a z czatem nie mogę się połączyć od prawie 1h...może coś . Mam nadzieję tylko, że nie zrezygnowali z tego rodzaju sposoby wpłaty...
 
T 0

tasak_12

Użytkownik
Witam serdecznie. Jak chce wypłacić pieniądze na konto bankowe w mbanku to nie ma problemu z wypłata? Czytałem że mbank nie obsługuje czegoś tam, dokładnie nie jestem pewien. Wypłacał ktoś pieniądze z BAhA na konto w mbanku bezproblemowo? A i jeszcze co to jest IBAN i BIC co mam wpisal w tych polach, czytałem coś o tym ale juz sie pogubiłem, prosiłbym o wytłumaczenie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Witam serdecznie. Jak chce wypłacić pieniądze na konto bankowe w mbanku to nie ma problemu z wypłata? Czytałem że mbank nie obsługuje czegoś tam, dokładnie nie jestem pewien. Wypłacał ktoś pieniądze z BAhA na konto w mbanku bezproblemowo? A i jeszcze co to jest IBAN i BIC co mam wpisal w tych polach, czytałem coś o tym ale juz sie pogubiłem, prosiłbym o wytłumaczenie.
Bah bez problemu wypłaci na konto w mbanku wiele razy wypłacałem.
Jak logujesz się do mbanku i klikniesz nr rachunku wyświetlają ci się wszystkie dokładne dane o rachunku w tym iban swift bic. Iban jest to numer konta 26 cyfr z przedrostkiem PL a nr BIC mbanku to BREXPLPWMBK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
greivis 7

greivis

Użytkownik
Mam problem z wpłatą pieniędzy przez Webmoney - mianowicie nie dochodzi do mnie sms z kodem potwierdzającym transakcję.

Dodam, że wszystko z moim telefonem jest w porządku - to raczej problem systemu obsługującego płatności. Kiedyś już wpłacałem z WM pieniądze na Tobet i udało się (za trzecim razem, ale jednak), a teraz wielokrotne próby spełzły na niczym.

Co robić? Ktoś z Was ma podobny problem?
 
Do góry Bottom