>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

K 40

kris_pl

Użytkownik
Obrocilem bonusem, jednak wczoraj dostalem wiadomosc, ze jesli nie wplacilem wczesniej zadnego depozytu, to nie moge wyplacic bonusu - to jakis zart? Wczesniej o tym nie bylo mowy w wymaganiach. Musze wplacic pieniadze, zeby moc wyplacic bonus? Co mam teraz zrobic?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Rzeczywiscie - bon, nie bonus. Nigdzie nie bylo informacji, ze musze wplacic depozyt, byl podany tylko wymagany obrot. Teraz musze tam wplacic jakies pieniadze, zeby moc ten bon wyplacic? Wystarczy 1 PLN?
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
OK, moge zrobic wplate z konta bankowego (mam kase, min. 10 PLN wymagaja). Napisalem do nich, zeby sie upewnic, ale nie odpisuja. Czy cos takiego:
1. Wplacam depozyt (10 PLN)
2. Po dojsciu depozytu wyplacam pieniadze z BAH na konto bankowe
3. Pieniadze dochodza na konto bankowe i moge sobie nimi zarzadzac
bedzie OK?
Nie beda robic, zadnych problemow?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No jak już dojdą na twoje konto, to przecież będą twoje. Nie spotkałem się z tym, żeby po wypłacie bukmacher żądał z powrotem kasy. No chyba że na skutek jakiegoś błędu. Ale to już inna rzecz. Co do depozytu, to musisz go 1x obrócić. Na czymkolwiek.
 
L 0

lukasz85

Użytkownik
Witam
Jako początkujący chciałbym aby ktoś &quot;w temacie&quot; odpowiedział mi na kilka pytań dotyczących bukmachera bet at home:
1. Nie mam konta bankowego. Czy ktoś może wpłacic pieniadze za mnie ze swego konta na moje konto gracza. I czy w pózniejszym czasie nie będę miał z tego tytułu problemów z wypłatą pieniędzy?.
2. Czy rejstrując się muszę posiadac już konto bankowe ? czy moge je założyc w każdym późniejszym terminie?.
3. Czy musze wpłacic pieniadze na moje konto imienne czy to może byc kazde inne konto ?.
Dziekuje za informacje.
 
L 0

lukasz85

Użytkownik
1. Ale jesli chodzi o pytanie pierwsze. To Nowak wpłaca na moje konto Kowalskiego dobrą sumę która moge stawiac ok. Ale czy potem przy wypłacie pieniedzy nie doczepią się że pieniadze ktore ja Kowalski chce wypłacic na konto Kowalskiego zostały wpłacone z konta Nowaka. Nie chciałbym stracic kasy dlatego chce sie dokładnie dowiedziec. I jakby ktoś mógł to chciałbym znac odpowiedzi pewne a nie że raczej.
Dziekuje za informacje.
 
K 14

konik105

Użytkownik
Witam.
Jestem początkującym użytkownikiem bet-at-home.
Otrzymałem voucher w wysokości 20.96 zł.
Gdy wchodzę w zakładkę &quot;środki&quot; to wyskakuje mi informacja, że nie mogę wypłacić pieniędzy ponieważ, nie obróciłem jeszcze bonem.
Jak dobrze rozumieć muszę postawić zakład w wysokości 20.96 zł. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy jest jakiś minimalny kurs?
 
damianox77 1

damianox77

Użytkownik
wiem już że rzadko sprawdzają dokumenty, ale mam pytanie jeśli już zachcą te dokumenty to jakie dokumenty są wymagane? Tylko dowód czy coś jeszcze. Aha i jeszcze pytanko. Wypłaciłem pół roku temu od nich 1000 zł nie chcieli dokumentów lecz kase przelałem na konto bankowe z innym imieniem i nazwiskiem niż ten, który widnieje na stronie bahu. Czy oni wgl mogą zażądać skan np rachunku bankowego? Czy to się liczy? I czy gdybym nawet teraz podał swoje konto bankowe to by mi wypłacili normalnie nawet gdyby chcieli sprawdzać? Nie zorientują się, że w przeszłość wypłacałem na inne konto? Proszę kogoś o opinie kto musiał przedstawiać im dokumenty i jakich dokumentów chcieli?
 
W 11

wojjtas

Użytkownik
potrzebuję pilnych odpowiedzi:
1. Czy mogę wypłacić pieniądze wpłacone z konta na inne nazwisko niż konto na BaH?
2. Czy mogę wypłacić na inne konto, niż była wpłata?
3. Jeśli nie będzie się zgadzać nazwisko przy przelewie to mogę ich troszkę oszukać i wpłacić/wypłacić przez Skrill?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
potrzebuję pilnych odpowiedzi:
1. Czy mogę wypłacić pieniądze wpłacone z konta na inne nazwisko niż konto na BaH?
2. Czy mogę wypłacić na inne konto, niż była wpłata?
3. Jeśli nie będzie się zgadzać nazwisko przy przelewie to mogę ich troszkę oszukać i wpłacić/wypłacić przez Skrill?
1.Tak
2.Tak
3.Nie wiem
 
damianox77 1

damianox77

Użytkownik
Czyli jeśli wpłaciłem pieniądze z konto bankowego o imieniu i nazwisku yyyy yyyyy, a na bahu jest imie i nazwisko xxxx xxxx to moge wypłacić bez problemu na konto bankowe o imieniu yyy yyyyy?
 
Do góry Bottom