>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

ziomalek842 6

ziomalek842

Użytkownik
Ja miałem inny przypadek. 19 marca zleciłem wypłatę a gdy otrzymałem comiesięczny rozrachunek z baku przelew przychodzący z bah był 21 marca, także dwa dni :eek:
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Mam dwa pytania:
1) Ile się czeka na przelew - naprawdę 7 dni? Trochę długo.
2) Po jakim czasie odejmują kasę z konta?
Dzięki za odpowiedź :)
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Mam dwa pytania:
1) Ile się czeka na przelew - naprawdę 7 dni? Trochę długo.
2) Po jakim czasie odejmują kasę z konta?

Dzięki za odpowiedź :)
1.Teorytycznie do 7 dni. Jednak w praktyce szybciej, raz wieczorem zleciłem wypłatę, a na drugi dzień o 15 miałem ją na koncie. Jednak przeważnie tak 2-3 dni trzeba czekać.
2.Jak zaksięgują wypłatę, przeważnie po kilku godzinach od zlecenia wypłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

hannspree

Użytkownik
Ile mija od realizacji kupony paysafecard do pojawienia sie pieiedzy na koncie? Czy jesli wpłace pierwszy raz pieniadze z paysafecard,a potem bede chcial pierwszy raz wyplacic je i bede chcial to zrobioc na konto bankowe brata moge miec jakies problemy?
 
A 3

artur1792

Użytkownik
To jak jest w końcu z tą wypłatą na nie swoje konto bankowe?? np kogos z rodziny?? Bo pisałem do supportu i napisali &quot;właściciel konta gracza może wypłacić środki tylko na swoje konto bakowe.&quot; A jak czytałem tutaj na forum to parę osób pisało że wypłacali na inne konta i w niczym to nie przeszkadzało i wszystko było dobrze... Może sie wypowiedzieć ktoś kto tak wypłaca nie na swoje konto?
 
kamykus 3

kamykus

Użytkownik
Witam, wpłacałem pieniążki w piątek 10.05 na poczcie. W ile mniej więcej idzie kasa na konto gracza ? Rzekomo od 2 do 7 dni roboczych, ale chcę wiedzieć jak jest w praktyce ;)
 
W 6

willy7

Użytkownik
Mi szła około 20 minut. Też z PEK@O24.
Ale ja przelewałem za każdym razem troszkę więcej.
Raz się pomyliłem i zadeklarowałem 600zł a przelałem 800zł ...szło około 12 godzin, ale doszło, całe 800zł.
Nigdy nie czekałem kilka dni.
 
S 0

skor514

Użytkownik
Witam, jestem niepełnoletni ,gdyż mam 16lat- i tu każdy pewnie wie o co chodzi ????
Krótko mówiąc chciał bym założyć sb konto na &quot;bah-u&quot; mam konto w ING dla nieletnich i co lepiej zrobić:
1.Założyć konto na siebie i ryzykować ,że wpadnę przy wypłacie
2.Założyć konto na rodzica podać konto na siebie i napisać im w razie ,czego ,że to konto syna ,czy coś bo osoba x nie ma własnego?
Sorry jak nie ten dział ;]
 
W 26

wislaks

Użytkownik
Jeśli cię poproszą o papiery przy wypłacie to wpadniesz jednak w Bah-u proszą o papiery tylko przy dużych wypłatach.
Na rodzica bym nie zakładał.
 
Do góry Bottom